Wiadomości

Sailfish sponsorem imprez Ironman w Polsce

Jeden z wiodących producentów pianek neoprenowych dla triathlonistów w Europie – sailfish – został nowym sponsorem imprez IRONMAN w Polsce.

Umowa została zawarta na jeden rok z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata. W ramach szerokiej współpracy zaplanowano wiele wspólnych aktywności.

Zaplanowane zawody i testy pianek

W pierwszym kwartale przyszłego roku odbędzie się cykl zawodów Indoor Triathlon połączonych z testami pianek sailfish. W czerwcu i lipcu z kolei odbędą się treningi sailfish Open Water. Co więcej wszyscy uczestnicy tegorocznych zawodów Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz IRONMAN Poland Gdynia otrzymają możliwość zakupu pianek w okazyjnych cenach z wysokim rabatem!

– Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy z organizatorami IRONMAN w Polsce – mówi Jan Sibbersen, CEO sailfish GmbH. – Zawody w Gdyni i Warszawie są doskonale rozpoznawalne w całej Europie i zbierają świetne recenzje od uczestników. Są cenione zwłaszcza za wspaniałą atmosferę i atrakcyjne trasy. Polscy kibice triathlonu są niezwykle entuzjastyczni, a organizatorzy dokładają starań, by te imprezy z roku na rok były coraz lepsze – dodaje.

Uznana marka

Zadowolenia ze współpracy z sailfish nie ukrywa także Michał Drelich, szef agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą zawodów IRONMAN w Polsce.

Zobacz też:

Challenge Gdańsk otwiera zapisy!

 

– Jesteśmy dumni ze współpracy, bowiem sailfish jest cenioną i uznaną marką, ale też firmą, która jest blisko sportowców i rozumie ich potrzeby – mówi Michał Drelich. – Wierzę, że wspólnie możemy napisać kolejny rozdział w historii polskiego triathlonu. Szczególnie po tak trudnym roku dla całej branży sportu masowego – dodaje.

Rejestracja trwa

Rejestracja do wszystkich przyszłorocznych imprez spod szyldu IRONMAN w Polsce została uruchomiona 2 grudnia 2020. Zapisy prowadzone są poprzez platformę www.SlotMarket.pl.
Podczas IRONMAN Gdynia 2021 dostępnych będzie 30 slotów na legendarne IRONMAN World Championship na Hawajach (edycja 2021). IRONMAN 70.3 Warsaw zaoferuje aż 40 przepustek na 2021 Intermountain Healthcare IRONMAN 70.3 World Championship presented by Utah Sports Commission, które zostaną rozegrane w dniach 17-18 września 2021 w St. George, Utah, USA.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X