Wiadomości

Już można zapisać się na Challenge Gdańsk 2022

Ruszyły zgłoszenia na CHALLENGE GDANSK 2022. Impreza odbędzie się w dniach 18 – 19 czerwca 2022 roku, a do programu zawodów dodano dystans olimpijski.  

Zawodnicy podczas zawodów w Gdańsku mają do wyboru dystans sprinterski (750 m – 20 km – 5 km), olimpijski (1,5 km – 40 km – 10 km) oraz średni (1,9 km – 90 km – 21,1 km). W sobotę (18 czerwca 2022) rywalizacja będzie się toczyć na sprincie i olimpijce, natomiast w niedzielę zawodnicy będą walczyć na dystansie średnim.
– Premiujemy wszystkich, którzy zaufali nam w 2021 roku i wystartowali w Gdańsku. Każda z tych osób otrzymała maila z zaproszeniem do promocyjnej rejestracji z 10% rabatem od pierwszego progu cenowego. Promocja obowiązuje przez pierwsze 14 dni rejestracji na zawody – mówi Adam Greczyło, dyrektor imprezy.

Rabat też dla innych

Rabat 10% na start w Gdańsku uzyskują również wszystkie osoby, które w sezonie 2021 wystartują w trzech imprezach cyklu LOTTO Triathlon Energy, a także posiadacze karty mieszkańca miasta Gdańska.

Nowością jest też możliwość zabezpieczenia opcji rezygnacji ze startu do 21 dni przed zawodami, uzyskując gwarancję pełnego zwrotu opłaty startowej.

Informacje o zawodach znajdują się na uaktualnionej stronie.

materiały prasowe
foto: Przemek Schenk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X