Wiadomości

Ruszają zapisy Bydgoszcz Triathlon

Pakiety startowe Bydgoszcz Triathlon rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Pewnie tak samo będzie w tym roku. Start zapisów dzisiaj o godzinie 18.

Tradycyjnie pierwszych 50 i 300 kolejnych zarejestrowanych zawodników na dystansie 1/8 i 1/4 korzysta z obniżonych opłat wpisowych. Na zawodników startujących w “połówce” czeka aż 100 i 200 kolejnych pakietów w specjalnej cenie (z 500 ogólnie dostępnych).
W zeszłym roku miejsca na 1/8 i 1/4 skończyły się już pół roku przed zawodami, warto więc zapisać się w dniu rozpoczęcia rejestracji i przy okazji skorzystać z niższego wpisowego.

Miejsca szybko się kończą

W zeszłym roku miejsca na 1/8 i 1/4 skończyły się już pół roku przed zawodami, warto więc zapisać się w dniu rozpoczęcia rejestracji i przy okazji skorzystać z niższego wpisowego.

Chociaż Enea Bydgoszcz Triathlon odbędzie się dopiero w lipcu, warto zadbać o zarezerwowanie sobie prawa do startu już 15 listopada. W zeszłym roku aż 2000 zawodników zarejestrowało się na zawody w ciągu pierwszych 24 godzin od otwarcia zapisów, zajmując tym samym połowę dostępnych miejsc.

Na tak szybkie tempo zgłoszeń ma wpływ przede wszystkim bardzo duża popularność imprezy wśród zawodników. Startujący doceniają przede wszystkim wyjątkową, rodzinną atmosferę, możliwość startu w centrum dużego miasta, ale również dużą staranność, z jaką podchodzimy do organizacji zawodów –  powiedział Aleksander Skorecki, współorganizator zawodów.

Dystans dla debiutantów

W tym roku przygotowaliśmy dodatkowy dystans dla osób, które chcą postawić pierwsze kroki w zawodach multisportowych – dodaje Jakub Kubiński, dyrektor sportowy zawodów–  Decathlon TRYathlon to idealna okazja do debiutu i sprawdzenia wyjątkowych emocji, które towarzyszą osiągnięciu mety na największej imprezie triathlonowej w Polsce.

Pośpiech przy zapisach może być wskazany, ponieważ w poprzednich latach chętnych do startu było zdecydowanie więcej, niż miejsc dostępnych w strefie zmian!

Zeszłoroczne limity 1400 zawodników na najpopularniejszych dystansach 1/8 i 1/4 wyczerpały się już w styczniu!

Warto więc potwierdzić swój start już dzisiaj i zarezerwować sobie miejsce na liście startowej. – podkreślają organizatorzy.

Komplet informacji i link do formularza rejestracyjnego dostępny jest na stronie internetowej: www.BydgoszczTriathlon.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X