Wiadomości

„Rozgrzewając chłód”. Historia napisana przez życie

Piotr Suchenia jako pierwszy Polak wygrał najzimniejszy maraton na świecie, czyli North Pole Marathon. To jest jedno z Jego wielu niesamowitych wyczynów. Teraz postanowił spisać historię. Książka jest obecnie dostępna w przedsprzedaży.

„Wszystkie historie opisane w tej książce zdarzyły się naprawdę i są prawdziwe w stu procentach. Nie ma tu fikcji, czy historii wyssanych z palca. To, co zostało przelane na papier jest szczere, autentyczne i nie koloryzowane. Książka „zaczęła się pisać”, a raczej to ja zacząłem ją pisać, wiele lat temu. Największą inspiracją do snucia tych wspomnień i historii był mój blog, który prowadzę od 2009 roku. On jest kopalnią o zdarzeniach z mojego życia. Tam znalazły się opisy wszystkich wyjazdów, zawodów i przygód z nimi związanych.” – w taki sposób książkę reklamuje na własnej stronie runpassion.pl Piotr Suchenia.

O czym jest książka?

Książką opisuje doświadczenia m.in.: z podróżowania Piotra Sucheni. Do tego ukazuje bieganie z innej strony. Autor dzięki tej publikacji chce w poprzez przedstawienie doświadczeń i przeżyć, zarazić czytelnika pasją, jaką jest bieganie. Ta książka ma też za zadanie sportretowania tego sportowca, który nie bał się realizowania marzeń, które pozornie były nierealne. Czytelnicy poznają też co jest kluczem do osiągnięcia sukcesu zdaniem Piotra Sucheni.

suchenia

– Chciałbym pobudzić odbiorcę i pokazać, jak można rozpocząć  własną, niesamowitą przygodę. Jestem przekonany, że trzymana przez Ciebie w dłoniach książka może pomóc w odnalezieniu pasji, w  przeżywaniu życia takim jakie jest. A to jakie jest i jakie będzie, zależy tylko od nas – pisze Piotr Suchenia.

Kim jest Piotr Suchenia?

Jest pierwszym Polakiem, który wygrał najzimniejszy maraton na świecie, czyli North Pole Marathon. Prowadzi bloga www.runpassion.pl. Tam opisuje siebie oraz własne wyczyny i doświadczenia. Ze sportem „kwalifikowanym” ma do czynienia od 1987 roku. Wówczas dołączył do sekcji żeglarskiej Jacht Klub „Stal” Gdynia. Przygoda z tym sportem trwała trzy lata. Stanął jako pierwszy z Polaków na podium na każdym z kontynentów oraz na biegunie północnym. Do tego zajmuje się organizacją imprez sportowych w Gdyńskim Centrum Sportu. Trenuje także triathlonistów.

Książkę Piotra Sucheni można zamówić tutaj.

Przemysław Schenk
przemek@triathlonlife.pl

foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X