Wiadomości

Rozdanie voucherów do IRONMAN Poland Store

Każdy, kto do końca listopada zarejestruje się do zawodów IRONMAN w Warszawie, Gdyni lub Poznaniu otrzyma voucher o wartości 100 zł na zakupy w IRONMAN Poland Store.

8 listopada został uruchomiony ironmanpoland.store, sklep internetowy, w którym dostępne są odzież i akcesoria ze specjalnych kolekcji przygotowanych na Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Poznań. W asortymencie sklepu dostępne są m.in. stroje kolarskie, trykoty triathlonowe, t-shirty, bluzy, a także akcesoria takie jak stylowe klapki Kubota, kubki termiczne, bidony czy paski na numery.

Jak zrealizować voucher?

Aby zrealizować voucher o wartości 100 zł na zakupy w IRONMAN Poland Store trzeba dokonać transakcji na łączną kwotę co najmniej 400 złotych. Rabat zostanie naliczony po przekroczeniu kwoty minimalnej. Voucher można zrealizować do końca 2022 roku.

Vouchery otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy zapiszą się na nasze imprezy do 30 listopada. Oczywiście akcją promocyjną są objęci także Ci, którzy zarejestrowali się już wcześniej na którekolwiek zawody IRONMAN Poland w sezonie 2023. Każdy zawodnik otrzyma na swoją skrzynkę mailową voucher wraz z instrukcją, w jaki sposób go zrealizować – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Voucher dobrym podarunkiem

W ironmanpoland.store będzie można także zamówić vouchery podarunkowe o wartości 50/100/150/200/250 PLN.

Myślę, że to fajna opcja w kontekście nadchodzących Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością w naszym sklepie można znaleźć idealny prezent dla triathlonisty lub triathlonistki, a voucher umożliwi samodzielny wybór tego, co najbardziej potrzebne – dodaje Michał Drelich.

Oprócz odzieży i akcesoriów w sklepie IRONMAN Poland dostępne będą także kaski i trenażery rowerowe w atrakcyjnych cenach.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X