Wiadomości

Rodzinna atmosfera i znakomita trasa w Luk-Connect Stoneman Triathlon Szemud

Wystartuj w Luk-Connect Stoneman Triathlon Szemud 2022. Już 24 lipca zapraszamy na imprezę w samym sercu Kaszub! Krótkie strefy zmian, szybkie trasy oraz bezpłatne wyścigi dla dzieci i młodzieży z nagrodami dla wszystkich uczestników!

Już 24 lipca odbędzie się druga impreza cyklu Stoneman Triathlon 2022.  Gmina Szemud po raz drugi w historii ugości triathlonistów.

– Po udanej inauguracji cyklu w Pucku, szykujemy się do przyjęcia uczestników na drugiej tegorocznej odsłonie Stoneman Triathlon. Wspólnie z lokalnymi władzami intensywnie pracujemy nad organizacją imprezy- mówi Łukasz Meyer, organizator Stoneman Triathlon.

Dwa dystanse do wyboru

Każdy zawodnik ma do wyboru starty na dwóch dystansach:

– SPRINT (750m pływania- 20km jazdy na rowerze- 5km biegu),

– MEGA (1500m pływania- 40km jazdy na rowerze- 10km biegu).

Zawody odbędą się w formule bez draftingu, dozwolone są wszystkie typy rowerów.

Przebieg trasy

Liczy się udział i dobra zabawa

Ponadto odbędą się bezpłatne wyścigi dla dzieci i młodzieży: kids run (3-7 lat) oraz aquathlon (8-15 lat). Każdy z uczestników otrzyma medal oraz siatkę z upominkami od naszych sponsorów i partnerów. Nie zwlekaj i zapisz swoje pociechy już dziś. Obowiązuje limit 200 startujących.

Pomysł na rodzinną niedzielę

Miasteczko zawodów będzie tętniło życiem przez cały dzień. Organizatorzy przygotowali dla uczestników i ich bliskich mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchańce dla dzieci, poczęstunek lokalnymi specjałami oraz bogatą strefę expo.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X