Woźniak, Wilk, Wiertelak i Pietruczuk zwyciężali w Lipianach

Rywalizowano też w Lipianach. Zawody zostały rozegrane na olimpijce oraz dystansie sprinterskim podczas piątej edycji tej imprezy.

W Lipianach też doskwierał upał. Termometry pokazywały 36 stopni Celsjusza. Jak wyglądała sama rywalizacja?

Wygrana Wilka

Na dystansie sprinterskim najszybszy okazał się Adrian Wilk, który pokonał trasę w czasie 1:04:35. Wyprzedził Bartosza Smędę o 28 sekund. Podium uzupełnił Piotr Brudło z wynikiem 1:07:11.

Dominacja Woźniak

Przekonujące zwycięstwo odniosła Joanna Woźniak. Zawodniczka Ironman Szczecin pokonała trasę w czasie 1:08:45. Wyprzedziła Aleksandrę Żyłuk-Czapiewska o 29:58. Podium uzupełniła Joanna Lewandowska z rezultatem 1:28:47.

Mocny Pietruczuk

Najszybciej olimpijkę pokonał Christopher Pietruczuk. Ukończył zawody z wynikiem 2:00:47. Podium uzupełnili Konrad Imianowski (2:04:00) oraz Paweł Ochal (2:05:43).