Wiadomości

Robert Karaś radzi co poniedziałek

Robert Karaś w nowej roli. Tym razem wcielił się w popularyzatora triathlonu. Będzie można go także obejrzeć i posłuchać.

Seria „Poniedziałek z Triathlonem” to projekt mający na celu popularyzację triathlonu. Marka Olimp Sport Nutrition wraz z Robertem Karasiem postanowiła przybliżyć ten wyjątkowy sport i zachęcić do rozpoczęcia treningów – bez względu na aktualny poziom zaawansowania czy doświadczenie związane z występami lub zawodami. Celem przygotowanych materiałów jest także edukacja zwolenników aktywnego trybu życia oraz miłośników biegania, kolarstwa i pływania, którzy znajdą wiele ciekawych informacji dotyczących przygotowań bądź poznają sposoby na poprawę dotychczasowych wyników.

Karaś w prostej i zrozumiałej formie

Każdy odcinek stanowi wartościową porcję merytorycznej wiedzy, którą potwierdzają setki godzin treningów i wieloletnie doświadczenia Roberta Karasia. „Poniedziałek z Triathlonem” to również odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które zostały przygotowane w postaci materiałów wideo.

W nagraniach zostaną poruszone rozmaite kwestie – począwszy od charakteru samego triathlonu i informacji dotyczących stawiania pierwszych kroków do rozpoczęcia treningów, przez konkretne zagadnienia związane z poszczególnymi konkurencjami wchodzącymi w skład triathlonu, a skończywszy na strefie zmian. Mistrz i rekordzista świata nie omieszka też zdradzić cennych i praktycznych wskazówek, które pozwolą zaoszczędzić czas i siły w trakcie zawodów, a także podzieli się informacjami dotyczącymi, m.in. diety i suplementacji dla triathlonistów. Wszystko to podane w prostej i zrozumiałej formie. Nie tylko z myślą o zawodowcach, ale i laikach stawiających pierwsze kroki w triathlonie.

materiał prasowy

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close