Wiadomości

Robert Karaś kontuzjowany

Roberta Karasia czeka kilkumiesięczna przerwa. Nie zadebiutuje w sobotę podczas Fame MMA14.

Robert Karaś miał zawalczyć w najbliższą sobotę na gali Fame MMA 14. Jego przeciwnikiem miał być Adam AJ Josef Modzelewski, czyli twórca kanału YT – ajthepolishamerican, gdzie publikuje filmiki o tematyce fitness. Mieli zawalczyć na zasadach K-1 (kickboxing, czyli boks i kopnięcia, bez łokci) na dystansie trzech rund po trzy minuty.

– W zeszłym roku może byłem na dziesięciu lekcjach MMA u trenera. Naprawdę trenuję od 8 marca. Wolałbym zawalczyć we własnej wadze, czyli 66 kilogramów. Natomiast wyszła taka propozycja, aby zrobić walkę z dużo cięższym zawodnikiem. Lubię wyzwania, dlatego nie zastanawiałem się długo nad przyjęciem propozycji. Obecnie staram się przytyć. Aktualnie ważę 73 kg. Mam super sparingpartnerów, dobrego trenera. Dlatego wiem, że zrealizujemy taki plan, aby wygrać tę walkę – mówił Robert Karaś podczas pierwszej konferencji przed Fame MMA 14.

Niestety plany Karasia pokrzyżowała poważna kontuzja.

Kilkumiesięczna przerwa

Okazało się, że Robert Karaś doznał złamania wyrostka kolczystego. Niestety ta kontuzja wyklucza go z najbliższego pojedynku.

– Czekaja mnie trzy miesiące przerwy. Życie bywa przewrotne. Do następnego – poinformował Robert Karaś za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przemek Schenk
foto: Robert Karaś Instagram, Fame MMA YT

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3 komentarze

    1. Robert Karaś jest triathlonistą. Doznał kontuzji. Informujemy o tym. Bez zbędnych komentarzy i niepotrzebnych emocji.

      1. Robert Karaś był triathlonistą. Po ukończeniu 5xIM porzucił swoje starty w zawodach z uwagi na czasochłonność i zajął się tym czym pragnie robić czyli MMA. Nie ujmuje mu sukcesów w Ultra Triatlonach, ale na tą chwilę jest poza triathlonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X