Wiadomości

Rekord Enea Junior Poznań Triathlon

Ósma edycja Enea Junior Poznań Triathlon, odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 czerwca 2024 roku, na terenie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji „Chwiałka”.

Enea Junior Poznań Triathlon to największa w Polsce impreza multisportowa dla dzieci. W tym roku organizatorzy odnotowali rekord frekwencji. Blisko 700 młodych sportowców będzie rywalizować i się dobrze bawić w Poznaniu. Wydarzenie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do promowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. Dzieci w wieku od 1 do 15 lat będą miały okazję spróbować sił w triathlonie i aquathlonie, ciesząc się wsparciem licznych wolontariuszy oraz gorącym dopingiem kibiców.

Sztafeta rodzinna i strefa aktywności

W ramach zawodów odbędzie się także Family Poznań Aquathlon – sztafeta rodzinna, która stanowi świetną okazję do wspólnej zabawy i integracji rodzin. Impreza jest wspierana przez miasto Poznań, co dodatkowo podkreśla jej znaczenie w kalendarzu sportowych wydarzeń. Dodatkowo, oprócz atrakcji sportowych, sponsor tytularny Enea przygotował specjalną strefę aktywności z różnorodnymi atrakcjami dla rodzin. Swoje strefy aktywności zaprezentują również sponsorzy Veolia oraz Polski Związek Triatlonu, oferując uczestnikom i ich rodzinom dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

Program zawodów:

Sobota, 22 czerwca: Starty poszczególnych kategorii od godziny 9:00, z oficjalnym zakończeniem i nagrodzeniem uczestników o godzinie 17:45.

Enea Junior Poznań Triathlon to wydarzenie, które inspiruje młode talenty do aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji a hasłem przewodnim zbliżających się zawodów to ” Marzenia na Start”  !

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.juniorpoznantriathlon.pl

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X