TOP
Citi Handlowy 5150 Warsaw. TOP3 w AG WYNIKI
Przedstawiamy czasy czołowych zawodników w kategoriach wiekowych w Citi Handlowy 5150 Warsaw.
Sebastian Karaś wbiegł na metę z czasem 2:01:36. Na drugim miejscu zmagania zakończył Dominik Bogdanowicz z wynikiem 2:07:46. Podium uzupełnił Patryk Gąsior (2:08:59).
Ania Padlewska wbiegła na metę z czasem 2:28:14. Tym samym wyprzedziła Ritę Biskupską (2:31:29) oraz Dominikę Nowacką (2:37:03).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG
M18-24
- Grzegorz Możdżyński / pływanie: 27:39 / T1: 3:55 / rower: 1:05:35 / T2: 2:22 / bieg: 45:00 / finisz: 2:24:31
- Jakub Lewandowski / pływanie: 31:31 / T1: 3:33 / rower: 1:08:45 / T2: 1:49 / bieg: 47:50 / finisz: 2:33:28
- Marcin Pulik / pływanie: 35:36 / T1: 5:15 / rower: 1:06:53 / T2: 2:18 / bieg: 47:14 / finisz: 2:37:16
M25-29
- Dominik Bogdanowicz / pływanie: 23:18 / T1: 3:09 / rower: 1:00:31 / T2: 1:46 / bieg: 39:01 / finisz: 2:07:45
- Patryk Gąsior / pływanie: 21:33 / T1: 2:47 / rower: 1:02:57 / T2: 1:58 / bieg: 39:43 / finisz: 2:08:58
- Krzysztof Kuczyński / pływanie: 24:44 / T1: 2:48 / rower: 1:01:21 / T2: 1:32 / bieg: 43:51 / finisz: 2:14:16
M30-34
- Sebastian Karaś / pływanie: 20:02 / T1: 2:33 / rower: 56:01 / T2: 1:53 / bieg: 41:07 / finisz: 2:01:36
- Tomasz Bednarczyk / pływanie: 27:20 / T1: 3:13 / rower: 1:02:08 / T2: 2:17 / bieg: 45:25 / finisz: 2:20:23
- Paweł Grochowski / pływanie: 32:26 / T1: 3:29 / rower: 1:01:10 / T2: 2:12 / bieg: 43:18 / finisz: 2:22:35
M35-39
- Piotr Łazaronek / pływanie: 21:29 / T1: 2:53 / rower: 59:32 / T2: 2:21 / bieg: 47:31 / finisz: 2:13:46
- Dawid Musiał / pływanie: 28:15 / T1: 3:13 / rower: 1:00:36 / T2: 2:19 / bieg: 43:16 / finisz: 2:17:39
- Marcin Michalewicz / pływanie: 27:53 / T1: 3:22 / rower: 1:03:32 / T2: 2:18 / bieg: 44:18 / finisz: 2:21:23
M40-44
- Kamil Duplicki / pływanie: 27:56 / T1: 2:58 / rower: 1:00:11 / T2: 1:42 / bieg: 41:56 / finisz: 2:14:43
- Wojciech Odzimek / pływanie: 25:51 / T1: 3:24 / rower: 59:18 / T2: 2:06 / bieg: 45:48 / finisz: 2:16:27
- Łukasz Malaczewski / pływanie: 24:21 / T1: 3:08 / rower: 1:01:13 / T2: 2:10 / bieg: 47:41 / finisz: 2:18:33
M45-49
- Michał Twarowski / pływanie: 27:57 / T1: 3:06 / rower: 1:02:00 / T2: 1:58 / bieg: 43:07 / finisz: 2:18:08
- Grzegorz Kielin / pływanie: 29:28 / T1: 3:31 / rower: 1:04:53 / T2: 2:04 / bieg: 44:35 / finisz: 2:24:31
- Mariusz Matuszewski / pływanie: 30:10 / T1: 3:31 / rower: 1:01:34 / T2: 2:32 / bieg: 48:15 / finisz: 2:26:02
M50-54
- Glen Osmond (USA) / pływanie: 25:04 / T1: 3:07 / rower: 1:01:22 / T2: 2:04 / bieg: 45:19 / finisz: 2:16:56
- Joseph Saliba (MLT) / pływanie: 28:28 / T1: 3:46 / rower: 1:04:45 / T2: 3:47 / bieg: 40:37 / finisz: 2:21:23
- Jarosław Oworuszko / pływanie: 28:52 / T1: 3:53 / rower: 1:03:37 / T2: 3:13 / bieg: 48:38 / finisz: 2:28:13
M55-59
- Grzegorz Nieborak / pływanie: 33:45 / T1: 4:58 / rower: 1:05:12 / T2: 3:23 / bieg: 56:39 / finisz: 2:43:57
- Kazimierz Niemczyk / pływanie: 36:45 / T1: 5:57 / rower: 1:09:46 / T2: 3:55 / bieg: 49:49 / finisz: 2:46:12
- Grzegorz Bobrownicki-Libchen / pływanie: 33:40 / T1: 7:35 / rower: 1:13:06 / T2: 3:45 / bieg: 3:45 / finisz: 2:57:29
M60-64
- Wojciech Łaszuk / pływanie: 36:47 / T1: 6:14 / rower: 1:21:49 / T2: 4:52 / bieg: 1:07:28 / finisz: 3:17:10
- Dariusz Maciejczyk / pływanie: 41:35 / T1: 9:15 / rower: 1:14:02 / T2: 5:30 / bieg: 1:08:26 / finisz: 3:18:48
- Wojciech Dmowski / pływanie: 40:50 / T1: 7:10 / rower: 1:16:58 / T2: 4:34 / bieg: 1:10:46 / finisz: 3:20:18
M65-69
- Bogdan Dubiński / pływanie: 35:41 / T1: 10:05 / rower: 1:13:58 / T2: 5:33 / bieg: 1:15:48 / finisz: 3:21:05
M70-74
- Ryszard Rybczak / pływanie: 43:00 / T1: 13:57 / rower: 1:22:32 / T2: 5:13 / bieg: 1:17:36 / finisz: 3:42:18
K18-24
- Zuzanna Perlicka / pływanie: 40:00 / T1: 5:49 / rower: 2:21:41 / T2: 2:56 / bieg: 1:02:13 / finisz: 3:12:39
- Anna Nechytailova (UKR) / pływanie: 32:07 / T1: 3:34 / rower: 1:24:20 / T2: 2:33 / bieg: 1:14:48 / finisz: 3:17:22
- Laura Gabryś / pływanie: 30:52 / T1: 6:54 / rower: 1:28:36 / T2: 3:22 / bieg: 1:20:17 / finisz: 3:30:01
K25-29
- Zuzanna Kielak / pływanie: 38:11 / T1: 5:01 / rower: 1:09:54 / T2: 2:35 / bieg: 51:38 / finisz: 2:47:19
- Agata Misiak / pływanie: 31:24 / T1: 5:26 / rower: 1:11:35 / T2: 2:11 / bieg: 1:02:25 / finisz: 2:53:01
- Claire Szczurowski / pływanie: 34:43 / T1: 8:38 / rower: 1:23:46 / T2: 3:02 / bieg: 52:45 / finisz: 3:02:54
K30-34
- Rita Biskupska / pływanie: 29:34 / T1: 3:22 / rower: 1:04:42 / T2: 2:55 / bieg: 50:56 / finisz: 2:31:29
- Dominika Nowacka / pływanie: 25:38 / T1: 2:32 / rower: 1:12:42 / T2: 2:09 / bieg: 53:02 / finisz: 2:37:03
- Monika Małecka / pływanie: 31:56 / T1: 3:21 / rower: 1:10:42 / T2: 1:34 / bieg: 53:36 / finisz: 2:41:09
K35-39
- Agnieszka Koźmińczuk-Markulak / pływanie: 31:12 / T1: 4:32 / rower: 1:15:19 / T2: 2:40 / bieg: 50:14 / finisz: 2:43:57
- Joanna Włoch / pływanie: 30:38 / T1: 4:20 / rower: 1:10:21 / T2: 2:24 / bieg: 57:00 / finisz: 2:44:43
- Ela Goler / pływanie: 36:11 / T1: 4:53 / rower: 1:13:23 / T2: 2:49 / bieg: 54:12 / finisz: 2:51:28
K40-44
- Anna Padlewska / pływanie: 27:52 / T1: 4:31 / rower: 1:04:12 / T2: 2:48 / bieg: 48:51 / finisz: 2:28:14
- Joanna Pałysa / pływanie: 38:04 / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: 58:48 / finisz: 3:02:05
- Emilia Dryżałowska / pływanie: 32:48 / T1: 5:36 / rower: 1:16:19 / T2: 3:21 / bieg: 1:04:24 / finisz: 3:02:28
K45-49
- Joanna Formaniak / pływanie: 30:02 / T1: 3:19 / rower: 1:09:54 / T2: 2:24 / bieg: 51:59 / finisz: 2:37:38
- Agata Holnicka / pływanie: 34:40 / T1: 4:12 / rower: 1:11:07 / T2: 2:16 / bieg: 51:38 / finisz: 2:43:53
- Bogumiła Włodarska / pływanie: 29:24 / T1: 5:32 / rower: 1:13:39 / T2: 3:25 / bieg: 52:25 / finisz: 2:44:25
K50-54
- Oksana Lubowiecka / pływanie: 34:35 / T1: 6:39 / rower: 1:10:07 / T2: 2:50 / bieg: 58:53 / finisz: 2:53:04
- Dorota First / pływanie: 39:04 / T1: 7:40 / rower: 1:20:33 / T2: 3:37 / bieg: 57:03 / finisz: 3:07:57
- Izabela Bryndal / pływanie: 32:05 / T1: 6:16 / rower: 1:22:19 / T2: 3:25 / bieg: 1:04:37 / finisz: 3:08:42
K60-64
- Ewa Wójcik / pływanie: 34:30 / T1: 5:32 / rower: 1:10:11 / T2: 4:05 / bieg: 59:16 / finisz: 2:53:34
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne