TOP
GIT Skierniewice. Najlepsi AG na 1/8IM WYNIKI
Prezentujemy szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG na dystansie 1/8IM.
Rafał Korulczyk wbiegł na metę z czasem 1:04:18. Piotr Kowalczyk skończył na drugim miejscu, tracąc finalnie 53 sekund do Korulczyka. Podium uzupełnił Bartek Ostrasz z wynikiem 1:05:51.
Alicja Pyszka-Bazan finalnie zameldowała się na mecie z czasem 1:06:35. Na drugim miejscu zawody zakończyła Monika Jadczak, tracąc do zwyciężczyni 6:40. Podium uzupełniła Karolina Hrycaj z rezultatem 1:15:18.
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG
M16
- Piotr Pająk / pływanie: 8:09 / T1: 2:52 / rower: 38:58 / T2: 3:16 / bieg: 23:28 / finisz: 1:16:43
M18
- Michał Lata / pływanie: 7:07 / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:09:19
- Jakub Czarnecki / pływanie: 10:01 / T1: 3:17 / rower: 44:03 / T2: 1:40 / bieg: 26:05 / finisz: 1:25:06
M20
- Marcin Paszkiewicz / pływanie: 6:19 / T1: 1:49 / rower: 37:38 / T2: 1:15 / bieg: 20:07 / finisz: 1:07:08
- Piotr Trębacz / pływanie: 10:04 / T1: 2:09 / rower: 33:35 / T2: 1:24 / bieg: 20:02 / finisz: 1:07:14
- Maciej Maślanko / pływanie: 7:24 / T1: 2:09 / rower: 36:13 / T2: 1:06 / bieg: 21:34 / finisz: 1:08:26
M30
- Jakub Leduchowski / pływanie: 7:38 / T1: 2:02 / rower: 35:13 / T2: 1:18 / bieg: 20:50/ finisz: 1:07:01
- Damian Szymczak / pływanie: 8:59 / T1: 1:58 / rower: 35:05 / T2: 1:17 / bieg: 20:04 / finisz: 1:07:23
- Bartłomiej Stępień / pływanie: 7:28 / T1: 2:00 / rower: 36:22 / T2: 1:21 / bieg: 20:29 / finisz: 1:07:40
M40
- Rafał Korulczyk / pływanie: 7:41 / T1: 1:44 / rower: 33:24 / T2: 1:08 / bieg: 20:21 / finisz: 1:04:18
- Piotr Kowalczyk / pływanie: 7:51 / T1: 1:57 / rower: 35:04 / T2: 1:07 / bieg: 19:12 / finisz: 1:05:11
- Bartek Ostrasz / pływanie: 6:34 / T1: 1:50 / rower: 35:05 / T2: 1:23 / bieg: 20:59 / finisz: 1:05:51
M50
- Glen Osmond / pływanie: 7:37 / T1: 1:38 / rower: 35:02 / T2: 1:11 / bieg: 21:26 / finisz: 1:06:54
- Janusz Kornes / pływanie: 7:19 / T1: 1:59 / rower: 37:13 / T2: 1:17 / bieg: 23:14 / finisz: 1:11:02
- Przemysław Grodecki / pływanie: 8:04 / T1: 2:22 / rower: 37:36 / T2: 2:26 / bieg: 23:33 / finisz: 1:14:01
M60
- Tomasz Klepacki / pływanie: 8:36 / T1: 2:24 / rower: 41:43 / T2: 1:28 / bieg: 25:23 / finisz: 1:19:34
- Janusz Meissner / pływanie: 11:21 / T1: 4:35 / rower: 46:07 / T2: 1:45 / bieg: 25:20 / finisz: 1:29:08
- Tadeusz Kacprzak / pływanie: 11:57 / T1: 3:41 / rower: 41:07 / T2: 1:28 / bieg: 33:01 / finisz: 1:31:14
K16
- Wiktoria Owczarek / pływanie: 10:23 / T1: 2:25 / rower: 45:45 / T2: 2:38 / bieg: 35:06 / finisz: 1:36:17
K18
- Karolina Hrycaj / pływanie: 7:22 / T1: 1:59 / rower: 42:28 / T2: 1:24 / bieg: 22:05 / finisz: 1:15:18
K20
- Alicja Pyszka-Bazan / pływanie: 6:32 / T1: 2:03 / rower: 35:50 / T2: 1:32 / bieg: 20:38 / finisz: 1:06:35
- Monika Jadczak / pływanie: 7:15 / T1: 2:00 / rower: 40:15 / T2: 1:22 / bieg: 22:23 / finisz: 1:13:15
- Katarzyna Kęsikowska / pływanie: 8:35 / T1: 2:12 / rower: 41:06 / T2: 1:38 / bieg: 23:24 / finisz: 1:16:55
K30
- Marina Streltzova (BLR) / pływanie: 8:50 / T1: 2:02 / rower: 40:55 / T2: 1:27 / bieg: 23:55 / finisz: 1:17:09
- Dagna Kolaszewska / pływanie: 8:33 / T1: 2:28 / rower: 44:00 / T2: 1:46 / bieg: 24:52 / finisz: 1:21:39
- Katarzyna Raniszewska / pływanie: 10:24 / T1: 2:54 / rower: 43:57 / T2: 1:54 / bieg: 26:41 / finisz: 1:25:50
K40
- Joanna Rębiś / pływanie: 10:47 / T1: 2:35 / rower: 41:22 / T2: 1:46 / bieg: 23:20 / finisz: 1:19:50
- Emilia Dryzalowska / pływanie: 8:27 / T1: 3:45 / rower: 41:00 / T2: 1:56 / bieg: 25:52 / finisz: 1:21:00
- Ewa Samulska / pływanie: 9:13 / T1: 2:33 / rower: 43:56 / T2: 1:38 / bieg: 23:59 / finisz: 1:21:19
K50
- Hanna Kęsy-Kowalska / pływanie: 10:24 / T1: 2:46 / rower: 49:03 / T2: 2:29 / bieg: 29:13 / finisz: 1:33:55
- Katarzyna Kowalczyk / pływanie: 9:38 / T1: 3:12 / rower: 47:01 / T2: 2:03 / bieg: 34:14 / finisz: 1:36:08
- Anna Wnuk / pływanie: 10:33 / T1: 2:48 / rower: 52:18 / T2: 2:20 / bieg: 36:45 / finisz: 1:44:44
Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB