Wiadomości

Przygotuj się do imprez IRONMAN Poland pod okiem trenerów I’M Inspiration

I’M Inspiration została oficjalną platformą treningową IRONMAN Poland. W ofercie znajdują się pakiety treningowe przygotowujące do zawodów w preferencyjnej cenie.

Pakiety można kupić zarówno podczas rejestracji na zawody IRONMAN Poland, jak i po zalogowaniu na swoje konto na stronie www.SlotMarket.pl.

“Wielkość rodzi się w Tobie” to nasze motto, którym chcemy inspirować. Realizacja marzeń zależy tak naprawdę od nas samych. Bardzo cieszymy się, że wspólnie z IRONMAN Poland możemy sprawić, że sportowe cele triathlonistów będą niezapomnianą przygodą, a doświadczenie trenerów I’M Inspiration pozwoli zawodnikom pokonać wszelkie przeszkody – mówi dyrektor ds. technologii w I’M Inspiration, Timothy Lee.

Pakiety do wyboru

Uczestnicy zawodów IRONMAN Poland mają do wyboru 3 pakiety treningowe, które różnią się liczbą treningów przewidzianych na każdy tydzień. Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia ilości danych jednostek treningowych dla wybranych dyscyplin, w ramach pakietu.

Plany treningowe udostępniane są zawodnikom za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej “IM Inspiration”. Aplikacja ta nie generuje gotowych planów treningowych, jest tylko narzędziem do szybkiej komunikacji pomiędzy trenerami i zawodnikami, a za każdy wprowadzony plan odpowiada przeszkolony trener.

O każdej zmianie, jaką wprowadzi zawodnik na koncie, np. doda notatkę do treningu, zmieni status wykonania treningu, wprowadzi wynik testu lub zmodyfikuje planowane starty, zespół trenerów jest natychmiast informowany. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to podejmuje stosowne działania. Plan treningowy aktualizowany jest co tydzień, w wybrany przez zawodnika dzień wolny w oparciu o to, jak przepracował poprzedni mikrocykl.

Duże ułatwienie

Ogromnym ułatwieniem jest integracja z Garmin Connect, dzięki czemu w momencie aktualizacji planu, treningi ze wszystkich 3 dyscyplin są natychmiast eksportowane do zegarka sportowego lub licznika rowerowego. Jeśli zawodnik posiada trenażer interaktywny, to zegarek lub licznik automatycznie dostosowuje opór dla każdego zadania w trakcie treningu kolarskiego. Podobnie jest z treningami pływackimi i biegowymi, gdzie każde kolejne zadanie pojawia się na zegarku, więc zawodnik nie musi zapamiętywać rozpiski czy też drukować i zabierać jej ze sobą.

Naszym celem jest dostarczenie uczestnikom naszych imprez jak najszerszego i najbardziej profesjonalnego wsparcia – zarówno na etapie przygotowań, jak i w trakcie samych zawodów. Wspólnie z grupą starannie wyselekcjonowanych, wiarygodnych partnerów biznesowych budujemy ofertę usług dodatkowych obejmujących takie zagadnienia jak trening, sprzęt czy żywienie – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

IM Inspiration

IM Inspiration

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X