Wiadomości

Porta Stoneman Triathlon Wejherowo 2022. Mocne zakończenie cyklu

Pływanie w czystej wodzie, szybka trasa rowerowa i bardzo widowiskowy bieg po parku. Wyścigi triathlonowe na trzech dystansach oraz bezpłatne wyścigi dla dzieci i młodzieży! Wystartuj w Porta Stoneman Triathlon Wejherowo 2022.

Już 13 sierpnia odbędzie się finałowa edycja cyklu Stoneman Triathlon. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji nie tylko dla zawodników, ale też dla samych kibiców. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Darmowy transport dla wszystkich uczestników wraz z rowerami

Organizatorzy przygotowali dla zawodników kilka udogodnień logistycznych.

– Impreza w Wejherowie to wyzwanie logistyczne. Organizujemy imprezę w dwóch miejscach. Wszyscy zawodnicy mogą skorzystać z darmowego transportu z Wejherowa (strefa T2 i meta) do Bieszkowic (start i strefa T1). Ponadto do autobusów będzie można zabrać swoje rowery. Upraszczamy logistykę do minimum. Chcemy, aby zawodnicy nie tracili zbędnego czasu na załatwianie formalności przedstartowych- mówi Łukasz Meyer, organizator Stoneman Triathlon.

Dystanse do wyboru

Każdy zawodnik ma do wyboru starty na trzech dystansach:

– SPRINT (750m pływania- 20km jazdy na rowerze- 5km biegu),

– MEGA (1500m pływania- 40km jazdy na rowerze- 10km biegu),

– MINI (200m pływania – 12km jazdy na rowerze- 2,5km biegu).

Zawody odbędą się w formule bez draftingu, dozwolone są wszystkie typy rowerów.

Do mety w amfiteatrze

Trasa pływacka wyznaczona jest w jednym z najczystszych jezior w Polsce- w j. Zawiat w Bieszkowicach, w gminie Wejherowo. Trasa rowerowa przebiega po bardzo dobrej jakości drogach asfaltowych. Bieg w całości prowadzi po alejkach spacerowych w Parku Majkowskiego w Wejherowie. Meta zlokalizowana jest w amfiteatrze

Liczy się udział i dobra zabawa

Ponadto odbędą się bezpłatne wyścigi dla dzieci i młodzieży: mini kids run (3-7 lat) na dystansie 300m oraz mega kids run (8-15 lat) na dystansie 600m. Każdy z uczestników otrzyma medal oraz siatkę z upominkami od naszych sponsorów i partnerów. Nie zwlekaj i zapisz własne pociechy już dziś. Obowiązuje limit 200 startujących.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pomysł na rodzinną niedzielę

Miasteczko zawodów będzie tętniło życiem przez cały dzień. Organizaorzy przygotowali dla uczestników i ich bliskich mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchańce dla dzieci, poczęstunek lokalnymi specjałami oraz bogatą strefę expo.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X