Wiadomości

Ponad 2,5 tysiąca kolarzy gotowych na wyzwanie online!

Zaledwie kilka dni po udostępnieniu trasy wyścigu kolarskiego Gran Fondo Gdynia do tego wyzwania dołączyło już ponad 2,5 tysiąca kolarzy. Start Gran Fondo Gdynia VR już 24 maja 2020 roku.

– Po odwołaniu wyścigu Gran Fondo Gdynia 2020 z uwagi na pandemię COVID-19, organizatorzy postanowili przenieść rywalizację do świata wirtualnego, dzięki współpracy z popularną aplikacją Rouvy. W ten sposób, od 1 maja na Rouvy dostępna jest specjalnie nagrana i odwzorowana trasa ze startem i metą na gdyńskim Skwerze Kościuszki – czytamy w komunikacie organizatorów.

Kto może wystartować?

– Każdy może bezpłatnie przejechać 90-kilometrową trasę po Kaszubach, kto posiada aktywne konto w aplikacji. Ci, którzy zarejestrują się do startu w Gran Fondo Gdynia VR poczują emocje prawdziwego wyścigu. Po wszystkim otrzymają pamiątkowy medal – piszą organizatorzy.

Możliwości wspólnej zabawy i rywalizacji

Gran Fondo Gdynia Challenge to opcja dostępna dla każdego użytkownika Rouvy, umożliwiająca przejechanie trasy wyścigu. Aplikacja oferuje 14-dniową, bezpłatną subskrypcję. Aktualnie, ponad 2,5 tysiąca kolarzy planuje podjąć to wyzwanie, a kilkuset z nich zdążyło już pokonać trasę.
Gran Fondo Gdynia Virtual Race – opcja dla osób posiadających interaktywne trenażery. Rywalizacja ruszy 24 maja 2020 roku o godzinie 8, a zawodnicy poczują emocje prawdziwego wyścigu z klasyfikacją i nagrodami. Ich trenażery dostosują obciążenie do każdego podjazdu i zjazdu na trasie, a dodatkowe wrażenia zapewni transmisja online z komentatorem i zaproszonymi gośćmi. Każdemu uczestnikowi zostanie wysłany pamiątkowy medal. W pakiecie startowym znajduje się ponadto kod na dodatkowe 30 dni bezpłatnego dostępu do aplikacji Rouvy.

Nagrody dla uczestników

– Z obu tych opcji mogą skorzystać także osoby, które były zapisane na tegoroczny wyścig Gran Fondo Gdynia. W tym przypadku – niezależnie, czy zdecydują się na udział w wirtualnym wyścigu czy „pojadą challenge” – otrzymają od organizatora medal, oficjalną koszulkę kolarską Gran Fondo Gdynia 2020 oraz kod na dodatkowe 30 dni bezpłatnego dostępu do Rouvy – informują organizatorzy. Żeby lepiej przygotować się do startu, można też wziąć udział w bezpłatnych coffee rides z ambasadorami Gran Fondo Gdynia. Dwie przejażdżki po zróżnicowanych trasach już za nami. Następne spotkanie – z udziałem Tamary Góreckiej-Werońskiej – już we wtorek, 12 maja o godz. 20:00, oczywiście w aplikacji Rouvy – czytamy.

Materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2 komentarze

  1. Żenada Żenada i jak można takie gówno pisać!!!! Wstydu nie mają!!!!! I na to idzie nasza klasa na mydlenie ludzia oczu ????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Close
Back to top button
X