Wiadomości

Polak potrafi. Zamienili się w Kościół Zdrowego Ciała

Ostatnie decyzje rządu w kwestii nowych obostrzeń m.in.: zamknięcie siłowni, klubów fitness, czy basenów poza wyjątkami, determinują poszczególne branże do działań. Przykładem jest Atlantic Sports.

– Wiemy, że czekaliście na naszą decyzję. My czekaliśmy na rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że mimo wczorajszej konferencji prasowej premiera, ktoś zmądrzeje i zmieni decyzję… Niestety nie doczekaliśmy się. Musimy zatem sami działać. Skoro nie mogą funkcjonować siłownie – w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy SKLEP ATLANTIC ze sprzętem do ćwiczeń – nasze PKD to również 4764Z. Więc możemy i zapraszamy wszystkich, którzy chcą testować odpłatnie nasze maszyny – pisze na oficjalnym profilu na Facebooku Marta Jamróz, manager Atlantic Sports.

Kolejne decyzje

Jednak to nie jedyne działania krakowskiego klubu. Jakie zostały poczynione dalsze działania?

– Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness – od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. “Kościół Zdrowego Ciała”. Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe. Oświecony Olek i Czcigodna Gosia zapraszają dzisiaj na wyjątkowe wydarzenia religijne. Na squashu natomiast mamy codziennie specjalne zawody sportowe bez udziału publiczności – czytamy w poście. – Wszystko zgodnie z prawem. Większość z Was te słowa będą bawiły. Wczoraj, jak dowiedzieliśmy się o planach rządu, nikt z nas nie chciał jednak w to uwierzyć. Przecież jeśli ktoś nie chce przychodzić do klubu, to nie musi! Dlaczego zatem zamyka się miejsca, w których dba się o zdrowie i kondycję ludzi oraz przestrzega wszystkich zasad sanitarnych?! My nie tylko walczymy o zdrowie! My teraz walczymy o przetrwanie! O nasze miejsca pracy! O ludzi, którzy wrócili i stęsknili się za nami! O możliwość wyboru! Dlatego pozdrawiamy naszą konkurencję i inne osoby “życzliwe”, ale zanim zadzwonicie tam, gdzie chcecie teraz zadzwonić, żeby na nas donieść, zastanówcie się, czy też nie powinniście podjąć walki. Są to trudne decyzje, ale nie dajmy zniszczyć naszej branży. Zapraszamy zatem do testowania sprzętu do ćwiczeń w sklepie Atlantic, na nabożeństwa Kościoła Zdrowego Ciała prowadzone przez naszą Radę Starszych czyli trenerów nie tylko mentalnych, oraz na zawody squasha bez udziału publiczności. Kochani Klienci, my jesteśmy dla Was, a bez Was nie ma Nas – pisze na oficjalnym profilu na Facebooku Marta Jamróz, manager Atlantic Sports.

Przemek Schenk
foto: Atlantic Sports Fitness Siłownia Squash Klub FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X