KinożerWiadomości

Podróż w głąb świata triathlonu!

Trwają prace nad dokumentem o triathlonie. W rolach głównych wystąpi m.in. Agnieszka Jerzyk i Robert Wilkowiecki. Prezentujemy teaser filmu, nad którym objęliśmy patronat medialny.

WinEverything”, najnowsza produkcja sportowa twórców “Allseasons – Kite Movie” już w realizacji!  Woodpecker Motion Pictures rozpoczyna kolejną wielką przygodą filmową! Tym razem to będzie podróż w głąb świata triathlonu!

Studio filmowe zaprasza na premierę pierwszego teasera filmu!

To jest pierwsza produkcja tego typu, skupiająca się na życiu polskich triathlonistów i przedstawiająca misję tego sportu.

Historie bohaterów kręgosłupem dokumentu

Dlaczego “WinEverything”? Aby być pierwszym, trzeba zetrzeć się najlepszymi na świecie. Aby z nimi wygrać, trzeba wystawić organizm na nieziemskie obciążenia. Walka na arenie sportowej oraz z samym sobą jest motywowana ogromną ambicją i niezwykłą determinacją. To właśnie ona pcha człowieka do przodu i pozwala rozwinąć skrzydła, szczególnie kiedy mówimy o takim sporcie, jakim jest triathlon.

Film “WinEverything” będzie opowiadał o zawodnikach przekraczających granice wydolności organizmu, pokonujących kolejne bariery. Historie bohaterów będą stanowić kręgosłup dokumentu. Znajdziemy się blisko najlepszych sportowców, przy codziennych treningach, przygotowaniach, zawodach, ale także „zajrzymy do ich głów”, aby zobaczyć ich pasję i siłę która pcha ich do przoduzdradza producentka Jonna Kabsch.

WinEverything będzie nie tylko w widowiskowy sposób ukazywać sam sport, ale przede wszystkim historie niesamowitych ludzi, poświęcających bardzo wiele, aby walczyć ze słabościami i przeciwnościami losu. Ludzi, dla których pasja stała się sensem życia.

Triathlon to również zapierające dech w piersiach krajobrazy. Zawody i treningi odbywają się w bardzo różnych warunkach, rozgrywane są zarówno nad morzem, terenach nizinnych, jak i w górach. Wszystko to sprawia, że jest to dyscyplina dla najtwardszych.

Studio filmowe Woodpecker Motion Pictures rozpoczęło realizację “WinEverything” z ekipą filmową już na początku 2022 roku i planuje premierę jesienią 2023 roku. 

Zostań mecenasem niezwykłego filmu

Zdobycie finansowania na tak „specjalistyczny” projekt nie jest proste, dlatego Woodpecker liczy również na Patronów, którzy pomogą im przejść przez trudny etap domykania budżetu, dzięki czemu Patroni mają szansę przejść do historii kinematografii wraz z twórcami filmu! 

Link do Patronite Woodpecker’a:  https://lnkd.in/erAq74DC 

Bohaterki i bohaterowie dokumentu

Występują: Agnieszka Jerzyk, Małgorzata Nowak, Agnieszka Nowak, Robert Wilkowiecki, Mateusz Głuszkowski,  Łukasz Szałkowski, Bogumił Głuszkowski, i inni (TBA)

Planowane lokalizacje: Polska: Spała, Olsztyn, Rzeszów, Gdynia, Poznań, Wrocław, Szklarska Poręba

Na świecie: Majorka, Izrael, Hawaje

Patronat medialny Triathlonlife.pl

Dawid Majakowski
foto materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X