Podcasty

Podcast nr 1. O Hawajach, treningach, przyjaźni i miłości

Udało się. Prezentujemy pierwszy podcast TriathlonLife.pl. Naszymi gośćmi byli: Magdalena Sanocka, Maciej Swinarski i Marcin Kępka. Rozmawiamy o Hawajach, drodze na wielką wyspę, wspólnych treningach, przyjaźni i miłości.

Rzuciliśmy kotwicę, dosłownie. Od teraz możecie słuchać podcastów TriathlonLife.pl na

Magdalenę Sanocką, Macieja Swinarskiego i Marcina Kępkę zaprosiliśmy do rozmowy niedługo po tym jak Panowie wrócili z Hawajów. W rozmowie z nami opowiadają o drodze na Wielką Wyspę, rywalizacji ze sobą zarówno podczas Ironman Kona, ale także na polskim tri podwórku. O przyjaźni i partnerstwie. O tym jak się wzajemnie nakręcają i wspierają. W sumie można powiedzieć, że o tym co najpiękniejsze w tym sporcie, bo triathlon to więcej niż sport. To styl życia.

Nie zabrakło rozmowy o samych Hawajach i o tym, kto kogo klepał po tyłku i co na ich drodze robił Marcin “Wania” Waniewski. Z Magdą chcieliśmy porozmawiać o tym jak się żyje pod jednym dachem z triathlonistą. Trochę nam jednak nie wyszedł ten wątek, ale i tak było ciekawie i zabawnie.

Tak więc zapraszamy Was do odsłuchania debiutanckiego podcastu TriathlonLife.pl. Bez zbędnych wstępów, zbyt długich pytań i wsłuchując się w to co nasi goście mieli do powiedzenia. Nam czyli Sylwestrowi Pięcie i Marcinowi Dybukowi.

Historyczne nagranie miało miejsce w studiu radiowym Ateneum Szkoły Wyższej w Gdańsku. To tam będziemy nagrywać niektóre rozmowy. Inne będziemy realizować w terenie dzięki przenośnemu sprzętowi. Tak było w przypadku drugiego podcastowego spotkanie z Marcinem Waniewskim, którego odwiedziliśmy w domu pod Malborkiem.


Słuchaj podcastu na:

Anchor ;

Apple Podcasts;

Breaker;

Google Podcasts;

Overcast;

Pocket Casts;

Radio Public

SpotifyA póki co dziękujemy Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku i jej studentom za pomoc w zrealizowaniu materiału.

Zapraszamy, tym razem do słuchania

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X