Wiadomości

Plebiscyt. Wybieramy najlepsze i najlepszych roku 2021

Pomóż nam przygotować najlepsze kategorie, nominacje w plebiscycie, który przeprowadzimy w styczniu 2022 roku. Wypełnij ankietę.

Styczeń to czas plebiscytów. Na początku 2022 roku chcielibyśmy po raz pierwszy, w ponad  trzyletniej historii portalu, przeprowadzić plebiscyt Triathlonlife.pl. Mamy kilka pomysłów na kategorie. Jedne są bardziej oczywiste, inne jeszcze w naszym środowisku nigdy nie były proponowane. 

Oczywiste to:

  • impreza roku 2021 (do 500 zawodników i powyżej)
  • impreza debiut 2021 
  • wydarzenie roku 2021
  • zawodniczka roku 2021 
  • zawodnik roku 2021

Mniej oczywiste:

  • podcast roku 2021 
  • konferansjer, spiker roku 2021 

Chcemy, aby Plebiscyt Triathlonlife.pl jak najbardziej odzwierciedlał oczekiwania naszego środowiska triathlonowego. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, propozycje ewentualnych kolejnych kategorii, a co ważniejsze propozycje nominacji do poszczególnych kategorii!

W tym celu stworzyliśmy ankietę i prosimy Was o poświęcenie kilku minut, aby ją wypełnić.

Wypełnij ANKIETĘ

lub wyślij propozycje na maila marcin@triathlonlife.pl lub wpisz w komentarzu pod tekstem i w mediach społecznościowych. 

Na wypełnienie ankiet czekamy do 8 stycznia 2022 roku. Finałowe głosowanie rozpoczniemy w połowie stycznia 2022 roku. W każdej kategorii nominowanych będzie minimum pięć osób/wydarzeń, ale nie więcej niż 10, to w przypadku imprez przy równej liczbie nominacji.

Marcin Dybuk 

ps. Korzystając z okazji życzę Wam w 2022 roku nie tylko sukcesów sportowych, progresu, ale także równowagi, dzięki której będziecie mogli korzystać z życia pełnymi garściami. 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X