Wiadomości

Piąta edycja Lotto Triathlon Energy. Jaka będzie?

Pięć miast na piątą edycję LOTTO Triathlon Energy. Zawody odbędą się w Gniewinie, Starogardzie Gdańskim i Skarszewach, Bełchatowie, Chełmży oraz Mrągowie. Do 15 grudnia trwa promocja, w której każda osoba która opłaci start na trzech imprezach cyklu otrzyma jeszcze przed świętami łapki do pływania.

Pierwszy start już 24 maja w Gniewinie. Zapisy trwają – www.timerecords.pl. Organizatorzy w 2020 roku wprowadzili pięć udogodnień dla uczestników LOTTO Triathlon Energy.

  • Obniżenie większości opłat startowych w 2020 roku!
  • Brak konieczności posiadania jednodniowej lub rocznej licencji pztri, czyli jeszcze mniejsze koszty dla zawodnika
  • Dozwolone pianki na każdym dystansie niezależnie od temperatury wody. Uwaga! Organizator nie zaleca startu w piankach przy temp. wody powyżej 23 stopni
  • Bogaty pakiet startowy (upominek w każdym pakiecie plus prezenty od partnerów i sponsorów)
  • Zdjęcia na mecie na pamiątkę (dodatkowy fotograf, który będzie czekał na was na mecie zawodów i postara się każdemu zrobić zdjęcie)
  • Trudno uwierzyć, że pod koniec maja 2020 roku wystartujemy z piątą edycją LOTTO Triathlon Energy. Nie wiem, kiedy to minęło, ale cieszę się, że nasze zawody są ważne na triathlonowej mapie Polski – mówi dyrektor zawodów, Adam Greczyło. – Cały czas analizujemy wszystkie aspekty, słuchamy podpowiedzi i wyciągamy wnioski, aby spełnić oczekiwania zawodników, zarówno zawodowców, jak i amatorów – dodaje. – Najlepszym dowodem na to, że słuchamy uczestników jest temat pianek, stąd decyzja, że od 2020 roku zawodnicy sami będą decydować, czy chcą płynąć w piance czy bez niej, bo wiem, że niektórzy mieli bezsenne noce przed zawodami, kiedy wprowadzony był zakaz startu w piankach.

Zawody LOTTO Triathlon Energy słyną w Polsce z angażowania się w akcje charytatywne. W Gniewinie wystartowała sztafeta „Nie poddam Cię”, a cały dochód ze sprzedaży gofrów poszedł na leczenie 3-letniej Martynki.  W Lidzbarku Ewa Matkowska-Kawoluk wystartowała na dystansie 1/8 IM z córeczką Kornelką. Było to nie lada wyzwanie, bowiem Kornelka w wodzie płynęła na specjalnym pontonie, a resztę dystansu pokonała w wózku. W rywalizację włączyli się także dwaj dziennikarze – Jacek Kurowski z TVP Sport oraz Tomasz Galiński z Radia Gdańsk. Zakład był prosty – kto przybiegnie szybciej wygrywa, a przegrany wpłaca kasę na rehabilitację Kornelki.

Cykl LOTTO Triathlon Energy cieszy się sporą popularnością również dzięki bogatemu pakietowi startowemu. Dzięki sponsorem uczestnicy otrzymują wiele praktycznych upominków – batony, bidony, ręczniki, czy kosmetyki.

Terminarz cyklu LOTTO Triathlon Energy 2020

LOTTO Triathlon Energy #1 – 24 maja 2020 – Gniewino (woj. pomorskie)

LOTTO Triathlon Energy #2 – 7 czerwca 2020 – Skarszewy – Starogard Gdański (woj. pomorskie)

LOTTO Triathlon Energy #3 – 19 lipca 2020 – Bełchatów (woj. łódzkie)

LOTTO Triathlon Energy #4 – 16 sierpnia 2020 – Chełmża (woj. kujawsko – pomorskie)

LOTTO Triathlon Energy #5 – 30 sierpnia 2020 – Mrągowo (woj. warmińsko – mazurskie)

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! – zgłoszenia – www.TimeRecords.pl

Materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X