Wiadomości

Paulina Klimas nie wystartuje w Olsztynie

Już za kilka dni zawodnicy powalczą w ramach Pucharu Europy, w Olsztynie. Niestety na starcie zabraknie czołowej polskiej triathlonistki – Pauliny Klimas.

Powodem są problemy zdrowotne, które wyniknęły z zaliczenia poważnej kraksy na rowerze kilka dni wcześniej. Nie obyło się bez licznych obrażeń, które wykluczyły Paulinę Klimas z nadchodzącego wyścigu.

Zatrzymał próg

Całą sytuację opisała triathlonistka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Życie jest przewrotne i pełne niespodzianek, niestety również tych złych. Ze wszystkimi trzeba się pogodzić i pewnie wszystkie po coś są, chociaż na początku ciężko jest to zrozumieć! Parę dni temu zaliczyłam porządna kraksę na rowerze, zatrzymał mnie próg zwalniający i niestety skończyło się szyciem biodra, licznymi szlifami, złamana klamką w rowerze i pękniętą kierownicą! Niestety w Olsztynie na Pucharze Europy mnie nie zobaczycie i jest mi bardzo z tego powodu przykro, bo nie ukrywam, że chciałam tam, we własnym kraju powalczyć o wygraną! Robimy wszystko, co w Naszej mocy, żebym jak najszybciej wróciła do treningów i stanęła na linii startu! Dziękuje wszystkim dobrym duszą, które szukają różnych rozwiązań. Gdybym umiała przewidywać przyszłość, to pewnie sprawy potoczyły by się inaczej, ale gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by sobie usiadł. Trzymajcie kciuki za szybki powrót do zdrowia i poślijcie trochę uśmiechu – pisała Paulina Klimas na Facebooku.

Życzymy Paulinie szybkiego powrotu do zdrowia i na triathlonowe trasy.

Przemek Schenk
foto: Paulina Klimas FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X