TOP

Elita. Ranking ETU Pucharu Europy. Ulatowska w TOP 10

W rankingu ETU Pucharu Europy w elicie zostało uwzględnionych wielu Polaków. Najwyżej ze wszystkich znalazła się Alicja Ulatowska. Punkty były gromadzone w ramach startów w ETU Pucharze Europy.

W rankingu ETU Pucharu Europy elity mężczyzn zostało sklasyfikowanych dziewięciu Polaków. W elicie kobiet pięć polskich zawodniczek znalazło się w tym zestawieniu. Jedna zawodniczka przekroczyła granicę 1000 punktów.

Ulatowska w TOP 10

Alicja Ulatowska znalazła się na siódmej pozycji rankingu. Zgromadziła 1024.89 pkt. Zawodniczka zawdzięcza ten dobry wynik znakomitemu sezonowi, w którym spośród 25 startów osiągnęła wiele sukcesów. Drugą Polką sklasyfikowaną w rankingu została Marta Łagownik. Z dorobkiem 587.81 punktu znalazła się na 32 pozycji. Roksana Słupek zgromadziła 405.51 pkt. To dało jej 49 miejsce.

Michał Oliwa

Ulatowska wystartowała 25 razy. „To był mój najlepszy sezon”.

Tuż za nią znalazła się najbardziej doświadczona z Polek Maria Cześnik z 403.53 pkt. Ostatnią z Polek była Paulina Klimas. Z 119.25 punktami na koncie uplasowała się na 121 pozycji.

Oliwa najlepszy z Polaków

Najwyżej został sklasyfikowany Michał Oliwa. Zgromadził 202.18 pkt. To mu dało 104 pozycję w rankingu. Drugim Polakiem jest Kamil Damentka. Uplasował się na 125 miejscu, dzięki 156.60 punktom. W rankingu ETU Pucharu Europy zostało jeszcze sklasyfikowanych sześciu Polaków. Kacper Stępniak z 84.12 pkt. zajął 167 pozycję. Dan Mcintosh w rankingu ETU Pucharu Europy elity mężczyzn zgromadził 32.93 pkt. To mu dało 209 miejsce. O 0.4 punktu mniej miał Jacek Krawczyk. Tym samym został sklasyfikowany na 214 pozycji. Tegoroczny uczestnik Wojskowych Igrzysk w Wuhan Tomasz Brembor z dorobkiem 28.18 punktu znalazł się na 219 miejscu rankingu ETU Pucharu Europy. Na 234 pozycji uplasował się Przemysław Szymanowski. Zgromadził 20.63 pkt. Maciej Bruździak znalazł się o siedem pozycji niżej. To miejsce zapewnił mu dorobek punktowy w wysokości 16.33. Ostatnim Polakiem sklasyfikowanym w tym rankingu jest Tomasz Marcinek. Zajął 250 pozycję z 11.95 pkt.