Wiadomości

Obstaw, kiedy MKON wróci do treningów

Czas na challenge. Czy kogoś to dziwi? Podaj datę kiedy Marcin Konieczny wróci do treningów, wpłać kilka zeta na Nidzicki Fundusz Lokalny i wygraj gadżety od mistrza.

Ciągnie wilka do lasu. A dokładnie Marcina Koniecznego do treningu. Po wypadku rowerowym, podczas którego złamał 5 lub 6 żeber, obojczyk i łopatkę czeka go rehabilitacja. Jak długa? Marcin i lekarze uważają, że zaledwie sześć tygodni

– Mam takie założenie, że za sześć tygodni będę gotowy na powrót do treningów – powiedział w rozmowie z TriathlonLife.pl Marcin Konieczny. – Taką też dostałem diagnozę od ortopedów, że przerwa powinna zająć 4-6 tygodni. W tym czasie będę przechodzić rehabilitację. Nie spieszę się do takiego szybkiego powrotu do treningów. Wiem, że żebra będą się dłużej goić. W związku z tym trudno mi jest sobie wyobrazić, że w ciągu tych 4-6 tygodni mógłbym wrócić do szybkiej jazdy na rowerze lub biegania. 

Podczas niedzielnej rozmowy z Marcinem Koniecznym ustaliliśmy konkurs.

Trzeba obstawić kiedy MKON wróci do treningów. Podać dokładną datę. Na zwycięzcę czeka gadżet KS.NIEmaNIEmogę.

– Oczywiście treningiem jest jednostka, którą rozpisze mi Tomek Kowalski, a którą ja zrealizuje – wyjaśnia Konieczny. – Moje wcześniejsze jazdy na trenażerze, ze specjalną konstrukcją wspierającą bark (jak na zdjęciu poniżej) się nie liczą.

Obstawienie daty w komentarzu pod tekstem lub na Facebooku TriathlonLife.pl to jedno. Drugim warunkiem jest wpłacenie przynajmniej 10 złotych na Nidzicki Fundusz Lokalny. Co oczywiście nikogo nie dziwi, bo przecież Marcin od wielu lat już na różne sposoby wspiera dzieci i młodzież, którą zajmuje się NFL.

Motywacyjny kop dla mistrza

Warto przy podanej dacie wznowienia przez Koniecznego treningów podać także kilka słów motywacyjnych dla mistrza. W sytuacji, kiedy kilka osób poda taką samą datę, która się okaże prawidłowa o zwycięstwie będą decydować słowa, które najbardziej zmotywowały, podobały się Marcinowi.

Tak więc zachęcamy Was do zabawy i wspierania Koniecznego w drodze do kolejnego mistrzostwa na Hawajach, a także Nidzickiego Funduszu Lokalnego.

Marcin Dybuk
Foto materiały prywatne M.Koniecznego

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X