Nocny Duathlon Port Lotniczy Gdańsk w obiektywie

Za nami debiutancka nocna odsłona duathlonu na gdańskim lotnisku. Prezentujemy rywalizację na wyjątkowych ujęciach.

Po zażartej walce pierwszy na mecie zameldował się Kacper Kistowski. Zawodnik z Paczkowa zameldował się na mecie z wynikiem 50:45. Warto dodać, że to kolejny dobry start tego zawodnika. Niedawno zajął drugie miejsce OPEN podczas sprintu w Czempiniu. Kistowski z powodzeniem łączy sport z pracą kierowcy ciężarówki.

Na drugim miejscu rywalizację zakończył Adam Wieczorkowski. Pokonał trasę z wynikiem 51:27. Podium uzupełnił Damian Kiczor, który do zwycięzcy stracił 2:09.

Najszybszą zawodniczką okazała się Marta Szachta. Pokonanie trasy zajęło jej 1:04:03. Tym samym wyprzedziła Małgorzatę Harasimiuk-Grodzką o 1:21. Podium uzupełniła Katarzyna Butowska. Zawodniczka z Starogardu Gdańskiego pojawiła się na mecie z wynikiem 1:05:52.