Wiadomości

Nocne biegi na 5 km w trzech miastach!

Night Run, czyli wieczorny bieg na dystansie 5 km, stanie się imprezą towarzyszącą na wszystkich trzech tegorocznych imprezach IRONMAN Poland.

Po ubiegłorocznym debiucie w Gdyni, tym razem zobaczymy więc nocnych biegaczy także w Warszawie i Poznaniu. 21 marca, czyli w pierwszy dzień wiosny, ruszyły zapisy na te wydarzenia.

Meta zawodów IRONMAN, a teraz także Night Runów, to miejsce magiczne i spektakularne. Wieczorna pora, oprawa świetlna, muzyka i nasi niezawodni spikerzy – to wszystko sprawi, że mknąc do mety po czerwonym dywanie, każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Te emocje zostają z nami na długo – mówi Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland.

Cele imprez

Biegi Night Run mają także zwrócić uwagę na fakt, że 1,3 mld ludzi na świecie żyje dzisiaj bez dostępu do prądu i potrzebuje bezpiecznego, taniego źródła światła, zasilanego energią słoneczną.

Każdy uczestnik naszego biegu otrzyma w pakiecie startowym lampkę czołową. Naszym zaleceniem będzie, by w niej pobiec. W ten sposób stworzymy wielkie, świetlne widowisko – zapowiada Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Wstępy przed imprezami Ironman

Biegi Night Run odbędą się w piątkowe wieczory, w weekendy IRONMAN Poland w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Udział w biegach będzie mógł wziąć każdy powyżej 16 lat (rocznik 2007 i starsze). Poza lampką czołową, w pakiecie uczestnika znajdzie się też pamiątkowy medal, który otrzyma każdy, kto przekroczy linię mety. Dodatkowo, będzie można dokupić oficjalną koszulkę biegu.

W Night Runach mogą wziąć oczywiście udział uczestnicy zawodów IRONMAN Poland, ale w sposób szczególny zapraszamy młodych ludzi i mieszkańców Warszawy, Gdyni i Poznania. Myślę, że to doskonała szansa, by ciekawie, inaczej spędzić piątkowy wieczór, w gronie znajomych i przyjaciół. A przy okazji doświadczyć emocji, które towarzyszą wbieganiu na metę IRONMAN – mówi Piotr Jakóbik.​​

Podstawowe informacje o biegach

Night Run Warsaw – 9 czerwca (piątek), godz. 22:00

Start i meta: Multimedialny Park Fontann

Limit uczestników: 1000 osób

Night Run Gdynia – 4 sierpnia (piątek), godz. 22:00

Start: Skwer Kościuszki

Meta: Plaża Miejska w Gdyni

Limit uczestników: 1000 osób

Night Run Poznań – 1 września (piątek), godz. 22:00

Start i meta: Plac PeWuKa, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Limit uczestników: 1000 osób

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Close
Back to top button
X