Wiadomości

Nigdy nie jest za późno na debiut w IRONMAN!

KONKURS. Masz 50 lat i nie boisz się wyzwań? Szukamy osób, które 7 sierpnia 2022 roku, wystartują w Enea IRONMAN Gdynia. Czekamy na debiutantów, którym kompleksowo pomożemy przygotować się do rywalizacji na pełnym dystansie. Nie zwlekaj, weź udział w konkursie i przeżyj przygodę życia!​

„Nigdy nie jest za późno” to konkurs dla osób, które ukończyły co najmniej 50 lat i chcą zadebiutować na legendarnym dystansie IRONMAN: przepłynąć 3,8 km, przejechać na rowerze 180 km oraz przebiec 42,2 km. Szukamy osób, które wierzą, że wiek to tylko liczba i udowodnią, że w każdej chwili można realizować sportowe marzenia.

​- Pełen dystans IRONMAN to nie lada wyzwanie, dlatego wiele osób myśli, że uczestnikami mogą być tylko osoby młodemówi Łukasz Maleszewski, rzecznik Enea IRONMAN Gdynia. – Na pełnym dystansie w Gdyni czy w innych miejscach na świecie z powodzeniem startują osoby nawet po 70-tce. Chcemy promować aktywny tryb życia i pokazać, że przy odpowiednim podejściu, systematycznym treningu, każdy może pokonać dystans IRONMAN i czerpać ogromną satysfakcję z tytułu „człowieka z żelaza”podsumowuje rzecznik zawodów.

Tylko dla debiutantów na dystansie długim

Pierwszym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wiek. Szukamy osób, które urodziły się w 1972 roku lub starszych i cieszą się dobrym zdrowiem. W akcji „Nigdy nie jest za późno” mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie startowały na pełnym dystansie IRONMAN. Mogą być to aktywni triathloniści, startujący dotąd na krótszych dystansach, jak i miłośnicy sportu, którzy do tej pory nie próbowali jeszcze swoich sił w triathlonie.

Spośród kandydatów wyłonimy troje uczestników, którym sfinansujemy pakiet startowy oraz udzielimy pełnego wsparcia w trakcie przygotowań do udziału w zawodach Enea IRONMAN Gdynia zaplanowanych na 7 sierpnia 2022 roku.

Zgłoszenia do konkursu „Nigdy nie jest za późno” można przesyłać w formie tekstu, prezentacji, zdjęć czy materiałów videozachęca Łukasz Maleszewski. – Liczymy na pomysłowość i kreatywność uczestników. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji, wybierzemy trzy osoby, które przekonają nas, że to one, 7 sierpnia przyszłego roku, powinny zadebiutować w Enea IRONMAN Gdyniapodkreśla rzecznik zawodów.

Nagrodą w konkursie, oprócz darmowego startu w Enea IRONMAN Gdynia 2022, jest pełne wsparcie w procesie przygotowań do rywalizacji, na które składa się:​

  • wsparcie treningowe zapewnione przez doświadczonych trenerów I’M Inspiration;
  • wsparcie żywieniowe zapewnione przez partnerów Enea IRONMAN Gdynia 2022;
  • wsparcie sprzętowe zapewnione przez partnerów Enea IRONMAN Gdynia 2022.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy w dniach 1-17 grudnia 2021 roku. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: gdynia@ironman.com.

W 2022 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:

  • Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw – 12 czerwca 2022;
  • Citi Handlowy 5150 Warsaw – 12 czerwca 2022;
  • Enea IRONMAN Gdynia – 7 sierpnia 2022;
  • Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – 7 sierpnia 2022.

Rejestracja do zawodów w Gdyni prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl.

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X