Podcasty

Nie jest łatwo wrócić do aktywnych. Ale spróbuję! PODCAST #10

Od lipca 2019 roku nie uprawiam sportu. Doszedłem do ściany. Czuję się z tym fatalnie. Poprosiłem Anię Halską i Tomasza Spaleniaka o rozmowę, która mam nadzieję, nie tylko mi pomoże wrócić do żywych.

To dziwne uczucie, kiedy po kilku latach treningów najpierw biegowych, a następnie triathlonowych nie możesz wrócić do aktywności. I to zaledwie po kilku miesiącach przerwy. A dokładnie jest tak ze mną!

Nowa praca, stres z tym związany, brak najpierw sił, a później także ochoty na trening doprowadził mnie do miejsca, które mi się nie podoba. 10 kilogramów więcej, wyjałowiony, osłabiony organizm, a co za tym idzie trzy wirusy i dwa tygodnie L4 w styczniu sprawił, że postanowiłem poprosić Anię Halską i Tomasza Spaleniaka, z którym współpracuję od ponad dwóch lat o pomoc.

Czytaj także: Triathlon dla Anny Halskiej jest życiową pasją

Polecamy: Groszy dzień? Robię sobie solidny trening – mówi Tomasz Spaleniak

Przeanalizowaliśmy co robiłem źle przy próbie powrotu do aktywności. Okazało się, że błędów jest dużo. Podczas rozmowy podpowiadają mi na co powinienem zwrócić uwagę. A jest trochę tych szczegółów, które robią różnicę. To podcast, który z jednej strony pomaga powrócić, ale może także pomóc zacząć przygodę ze sportem. Ale to także rozmowa, która pozwoli utrwalić wiedzę lub sobie ją przypomnieć.

To podcast, który może się przydać każdemu, kto lubi aktywność. Jest o odżywianiu, regeneracji, spaniu, kortyzolu, alkoholu, wodzie, stresie,

Polecam Marcin Dybuk

Posłuchasz też na: Anchor | Apple Podcasts |Breaker | Google Podcasts | Overcast | Pocket Casts | Radio Public| Spotify

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X