TOP

Najszybsi AG na połówce w Poznaniu WYNIKI

Przedstawiamy rezultaty najlepszych amatorów w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy startowali na połówce w Poznaniu.

Najszybszym amatorem okazał się Christopher Pietruczuk, który pokonał trasę, z czasem 3:43:50. To dało mu piąte miejsce OPEN. TOP3 amatorów uzupełnili Kasper Tochowicz (3:47:36) oraz Jacek Jędrasiewicz (3:49:13).

Najlepszą amatorką była Emilia Liputa (4:22:44). Podium wśród amatorek uzupełniły Anna Nowak (4:32:24) i Małgorzata Nowak (4:33:46).

Szczegółowe wyniki TOP3 AG w poszczególnych kategoriach wiekowych

M18-24

  1. Maciej Wiśniewski / bieg: 17:50 / T1: 1:14 / rower: 2:12:11 / T2: 1:22 / bieg: 1:26:25 / finisz: 3:59:02
  2. Eryk Imianowski / bieg: 19:41 / T1: 1:30 / rower: 2:20:34 / T2: 1:35 / bieg: 1:29:51 / finisz: 4:13:11
  3. Szymon Fajok / bieg: 22:53 / T1: 1:47 / rower: 2:19:00 / T2: 2:04 / bieg: 1:35:39 / finisz: 4:21:23

M25-29

  1. Kasper Tochowicz / bieg: 17:52 / T1: 1:19 / rower: 2:04:50 / T2: 1:21 / bieg: 1:22:14 / finisz: 3:47:36
  2. Maciej Król / bieg: 20:10 / T1: 1:29 / rower: 2:19:15 / T2: 1:30 / bieg: 1:24:51 / finisz: 4:07:15
  3. Łukasz Walkowiak / bieg: 19:47 / T1: 1:51 / rower: 2:15:55 / T2: 1:48 / bieg: 1:29:00 / finisz: 4:08:21

M30-34

  1. Christopher Pietruczuk / bieg: 16:36 / T1: 1:28 / rower: 2:08:13 / T2: 1:33 / bieg: 1:16:00 / finisz: 3:43:50
  2. Jacek Jędrasiewicz / bieg: 18:16 / T1: 1:34 / rower: 2:04:12 / T2: 1:39 / bieg: 1:23:32 / finisz: 3:49:13
  3. Maciej Lewandowski / bieg: 18:48 / T1: 1:20 / rower: 2:15:20 / T2: 1:28 / bieg: 1:21:24 / finisz: 3:58:20

M35-39

  1. Rafał Jaworski / bieg: 18:52 / T1: 1:16 / rower: 2:20:04 / T2: 1:32 / bieg: 1:27:55 / finisz: 4:09:39
  2. Arkadiusz Modrzyk / bieg: 20:53 / T1: 1:36 / rower: 2:18:57 / T2: 2:02 / bieg: 1:26:51 / finisz: 4:10:19
  3. Piotr Sażalski / bieg: 21:02 / T1: 1:33 / rower: 2:19:25 / T2: 1:33 / bieg: 1:31:39 / finisz: 4:15:12

M40-44

  1. Przemysław Szuder / bieg: 20:09 / T1: 1:34 / rower: 2:09:20 / T2: 1:39 / bieg: 1:27:26 / finisz: 4:00:08
  2. Łukasz Szałkowski / bieg: 20:34 / T1: 1:27 / rower: 2:14:43 / T2: 1:36 / bieg: 1:27:22 / finisz: 4:05:42
  3. Piotr Szczęśniak / bieg: 18:46 / T1: 1:28 / rower: 2:19:42 / T2: 1:28 / bieg: 1:27:19 / finisz: 4:08:43

M45-49

  1. Paweł Targoni / bieg: 19:11 / T1: 1:33 / rower: 2:19:52 / T2: 1:45 / bieg: 1:22:16 / finisz: 4:04:37
  2. Robert Wojnar / bieg: 19:50 / T1: 1:20 / rower: 2:16:48 / T2: 1:32 / bieg: 1:27:31 / finisz: 4:07:01
  3. Wojciech Śliwa / bieg: 22:05 / T1: 2:02 / rower: 2:19:12 / T2: 1:47 / bieg: 1:37:10 / finisz: 4:22:16

M50-54

  1. Sławomir Nowak / bieg: 22:31 / T1: 1:35 / rower: 2:28:27 / T2: 1:29 / bieg: 1:33:10 / finisz: 4:27:12
  2. Tomasz Wojciechowski / bieg: 22:14 / T1: 1:47 / rower: 2:25:07 / T2: 1:48 / bieg: 1:36:42 / finisz: 4:27:38
  3. Grzegorz Jarząbek / bieg: 21:29 / T1: 1:45 / rower: 2:30:47 / T2: 2:28 / bieg: 1:34:42 / finisz: 4:31:11

M55-59

  1. Robert Krzak / bieg: 20:44 / T1: 1:43 / rower: 2:33:07 / T2: 2:22 / bieg: 1:25:25 / finisz: 4:23:21
  2. Henryk Brzóska / bieg: 21:09 / T1: 1:51 / rower: 2:29:34 / T2: 1:49 / bieg: 1:31:09 / finisz: 4:25:32
  3. Aleksander Czarnożyński / bieg: 24:51 / T1: 1:58 / rower: 2:36:37 / T2: 2:12 / bieg: 1:54:48 / finisz: 5:00:26

M60-64

  1. Ryszard Hałaczyński / bieg: 24:03 / T1: 2:34 / rower: 2:47:49 / T2: 7:33 / bieg: 1:59:05 / finisz: 5:21:04
  2. Jacek Dziarek / bieg: 24:29 / T1: 2:52 / rower: 2:56:53 / T2: 3:53 / bieg: 1:54:53 / finisz: 5:23:00
  3. Janusz Latos / bieg: 26:47 / T1: 3:30 / rower: 2:59:35 / T2: 2:49 / bieg: 2:05:14 / finisz: 5:37:55

K18-24

  1. Aleksandra Węgrzyn / bieg: 29:30 / T1: 2:16 / rower: 3:32:54 / T2: 6:24 / bieg: 3:14:59 / finisz: 7:26:03

K25-29

  1. Emilia Liputa / bieg: 20:40 / T1: 1:44 / rower: 2:28:46 / T2: 1:56 / bieg: 1:29:38 / finisz: 4:22:44
  2. Patrycja Jasińska / bieg: 21:50 / T1: 1:38 / rower: 2:34:14 / T2: 1:40 / bieg: 1:36:58 / finisz: 4:36:20
  3. Aleksandra Grochowska / bieg: 22:41 / T1: 1:42 / rower: 2:34:23 / T2: 1:53 / bieg: 1:38:30 / finisz: 4:39:09

K30-34

  1. Małgorzata Nowak / bieg: 20:24 / T1: 1:22 / rower: 2:34:01 / T2: 1:42 / bieg: 1:36:17 / finisz: 4:33:46
  2. Kinga Kopańska / bieg: 22:01 / T1: 1:47 / rower: 2:41:42 / T2: 1:43 / bieg: 1:46:10 / finisz: 4:53:23
  3. Ada Knara / bieg: / T1:  / rower: /  T2: / bieg: / finisz:

K35-39

  1. Anna Nowak / bieg: 21:59 / T1: 2:04 / rower: 2:29:20 / T2: 1:52 / bieg: 1:37:09 / finisz: 4:32:24
  2. Katarzyna Gruszka / bieg: 27:59 / T1: 3:30 / rower: 3:05:22 / T2: 3:40 / bieg: 1:49:05 / finisz: 5:29:36
  3. Joanna Wasielak / bieg: 22:55 / T1: 2:43 / rower: 3:05:11 / T2: 2:32 / bieg: 1:48:05 / finisz: 5:21:26

K40-44

  1. Joanna Pomorska / bieg: 21:15 / T1: 1:54 / rower: 2:44:54 / T2: 2:17 / bieg: 1:38:09 / finisz: 4:48:29
  2. Magdalena Chomont / bieg: 24:56 / T1: 2:12 / rower: 2:44:50 / T2: 2:22 / bieg: 1:52:55 / finisz: 5:07:15
  3. Katarzyna Kołaczyk / bieg: 24:36 / T1: 1:43 / rower: 2:55:46 / T2: 1:51 / bieg: 1:48:27 / finisz: 5:12:23

K45-49

  1. Julita Sikora / bieg: 22:23 / T1: 2:08 / rower: 2:39:45 / T2: 1:47 / bieg: 1:43:17 / finisz: 4:49:20
  2. Agata Knofel-Laszczyńska / bieg: 25:34 / T1: 1:59 / rower: 2:44:25 / T2: 2:32 / bieg: 1:51:03 / finisz: 5:05:33
  3. Justyna Zielińska / bieg: 27:04 / T1: 2:38 / rower: 2:55:41 / T2: 3:05 / bieg: 1:57:17 / finisz: 5:25:45

K55-59

  1. Heike Schulze (GER) / bieg: 26:16 / T1: 2:04 / rower: 2:38:34 / T2: 2:22 / bieg: 1:56:34 / finisz: 5:05:50
  2. Bożena Pędowska / bieg: 25:05 / T1: 2:17 / rower: 3:03:49 / T2: 2:54 / bieg: 2:27:05 / finisz: 6:01:10

K65-69

  1. Barbara Kołczyńska / bieg: 31:08 / T1: 4:02 / rower: 3:25:45 / T2: 3:00 / bieg: 2:32:51 / finisz: 6:36:46

Przemek Schenk
foto: JBL Triathlon Poznań FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2 komentarze

  1. Uważam, że wszyscy “amatorzy” którzy osiągają czasy poniżej 4h powinni się wstydzić za psucie zabawy prawdziwym amatorom.
    Triathlon to dziwny sport. W każdym innym sporcie sam fakt posiadania licencji (a jest konieczna do startowania w imprezach pucharowych, mistrzowskich itp) czyni z Ciebie profesjonalistę. Związek powinien podjąć działania wymuszające na zawodnikach rywalizujących o najwyższe cele na krajowym podwórku posiadanie licencji pro !

  2. Chyba raczej nikt kto robi polowke powyzej 4 godzin nie powinien udawac profesjonalisty. Nawet bez wiekszej przeszlosci sportowej normalnie chodzac do roboty wiele osob w amatorach lamie 4h. A przeszlosc sportowa nie jest przeciez zakazana, MKON bedzie sie scigal na Hawajach z mistrzami olimpijskimi i zwyciezca Tour de France. Mamy w kraju grupy gdzie amator moze sie do wysokiego poziomu rozwinac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X