TOP
Czołowi zawodnicy mistrzostw Polski AG w Malborku
Prezentujemy szczegółowe wyniki najlepszych triathlonistów w kategoriach wiekowych.
Tomasz Szala wbiegł na metę pokonując trasę w 8:15:00. Tym samym został Mistrzem Polski na dystansie długim. Ciekawostką jest, że to był jego debiut na tym dystansie, a decyzję o starcie w zawodach podjął razem z trenerem 2,5 tygodnia wcześniej. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Łukasz Kalaszczyński z wynikiem 8:30:49. Podium uzupełnił Marcin Ławicki z rezultatem 8:36:37.
Wśród kobiet wygrała Ania Peterek, która pokonała trasę z czasem 10:03:10. Wyprzedziła Joannę Górkę (11:13:00) oraz Aleksandrę Krawczyk (11:20:11).
Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG
M18
- Michał Galikowski / pływanie: 1:21:07 / T1: 7:07 / rower: 5:17:01 / T2: 4:01 / bieg: 4:09:16 / finisz: 10:58:32
- Ignacy Sakiewicz / pływanie: 1:26:43 / T1: 9:41 / rower: 6:17:02 / T2: 5:35 / bieg: 3:52:52 / finisz: 11:51:53
- Szymon Fajok / pływanie: 1:24:15 / T1: 4:08 / rower: 5:37:08 / T2: 3:15 / bieg: 4:57:33 / finisz: 12:06:19
M25
- Daniel Jakimiuk / pływanie: 1:00:42 / T1: 1:24 / rower: 4:34:58 / T2: 1:33 / bieg: 3:06:37 / finisz: 8:45:14
- Piotr Klupczyński / pływanie: 1:01:24 / T1: 3:39 / rower: 4:56:20 / T2: 1:43 / bieg: 3:13:26 / finisz: 9:16:32
- Kacper Koszal / pływanie: 1:06:18 / T1: 3:02 / rower: 4:46:22 / T2: 2:09 / bieg: 3:23:14 / finisz: 9:21:05
M30
- Tomasz Szala / pływanie: 52:14 / T1: 2:41 / rower: 4:18:10 / T2: 1:46 / bieg: 3:00:09 / finisz: 8:15:00
- Jakub Kimmer / pływanie: 1:00:11 / T1: 1:42 / rower: 4:54:31 / T2: 1:38 / bieg: 3:00:07 / finisz: 8:58:09
- Bartłomiej Buczek / pływanie: 59:36 / T1: 2:32 / rower: 4:44:47 / T2: 2:20 / bieg: 3:09:36 / finisz: 9:58:51
M35
- Łukasz Kalaszczyński / pływanie: 58:38 / T1: 1:28 / rower: 4:30:03 / T2: 2:05 / bieg: 2:58:35 / finisz: 8:30:49
- Marcin Ławicki / pływanie: 52:16 / T1: 1:39 / rower: 4:42:39 / T2: 1:44 / bieg: 2:58:19 / finisz: 8:36:37
- Rafał Borowiak / pływanie: 1:09:35 / T1: 2:22 / rower: 4:51:44 / T2: 1:56 / bieg: 3:08:54 / finisz: 9:14:31
M40
- Marcin Michałowski / pływanie: 1:03:40 / T1: 3:00 / rower: 4:41:00 / T2: 2:00 / bieg: 3:14:51 / finisz: 9:04:31
- Piotr Różalski / pływanie: 1:01:18 / T1: 2:37 / rower: 4:52:18 / T2: 2:09 / bieg: 3:17:38 / finisz: 9:16:00
- Dariusz Kamiński / pływanie: 1:10:43 / T1: 3:15 / rower: 4:43:19 / T2: 2:32 / bieg: 3:21:07 / finisz: 9:20:56
M45
- Robert Siwirski / pływanie: 1:19:25 / T1: 3:34 / rower: 4:54:24 / T2: 3:10 / bieg: 3:25:04 / finisz: 9:45:37
- Andrzej Brzeziński / pływanie: 1:15:42 / T1: 3:57 / rower: 4:52:32 / T2: 2:39 / bieg: 3:31:45 / finisz: 9:46:35
- Piotr Prejs / pływanie: 1:20:51 / T1: 3:57 / rower: 4:56:20 / T2: 2:49 / bieg: 3:27:13 / finisz: 9:51:10
M50
- Piotr Pernak / pływanie: 1:08:23 / T1: 2:46 / rower: 4:49:54 / T2: 3:14 / bieg: 3:13:38 / finisz: 9:17:55
- Rafał Wysocki / pływanie: 1:12:40 / T1: 5:24 / rower: 5:04:11 / T2: 2:00 / bieg: 3:44:25 / finisz: 10:08:40
- Jacek Gniot / pływanie: 1:21:43 / T1: 1:54 / rower: 4:56:26 / T2: 3:46 / bieg: 3:45:24 / finisz: 10:09:13
M55
- Henryk Brzóska / pływanie: 1:23:40 / T1: 4:58 / rower: 5:19:20 / T2: 3:53 / bieg: 3:22:38 / finisz: 10:14:29
- Tomasz Brett / pływanie: 1:01:40 / T1: 3:24 / rower: 5:30:18 / T2: 2:26 / bieg: 4:08:01 / finisz: 10:45:49
- Tomasz Nowicki / pływanie: 1:18:45 / T1: 5:18 / rower: 5:45:54 / T2: 2:44 / bieg: 4:05:32 / finisz: 11:18:13
M60
- Janusz Michał Mateja / pływanie: 1:19:08 / T1: 9:02 / rower: 5:59:06 / T2: 5:13 / bieg: 4:29:12 / finisz: 12:01:41
- Mietek Jelonek / pływanie: 1:28:11 / T1: 12:48 / rower: 6:56:04 / T2: 7:57 / bieg: 4:30:58 / finisz: 13:15:58
- Krzysztof Hamela / pływanie: 1:48:35 / T1: 14:46 / rower: 6:30:24 / T2: 8:26 / bieg: 4:50:02 / finisz: 13:32:13
M65
- Wiesław Wepa / pływanie: 1:36:32 / T1: 4:55 / rower: 6:55:33 / T2: 4:23 / bieg: 5:52:50 / finisz: 14:34:13
- Andrzej Kurek / pływanie: 2:15:27 / T1: 16:36 / rower: 7:14:38 / T2: 4:51 / bieg: 5:22:43 / finisz: 15:14:15
K25
- Ewa Susmarska / pływanie: 1:22:44 / T1: 3:55 / rower: 6:02:34 / T2: 2:11 / bieg: 4:06:12 / finisz: 11:37:36
- Żaneta Bogusz / pływanie: 1:18:49 / T1: 4:29 / rower: 5:54:24 / T2: 5:10 / bieg: 4:29:06 / finisz: 11:51:58
K30
- Anna Peterek / pływanie: 1:02:31 / T1: 4:17 / rower: 5:19:24 / T2: 3:57 / bieg: 3:33:01 / finisz: 10:03:10
- Joanna Górka / pływanie: 1:20:26 / T1: 7:21 / rower: 5:51:32 / T2: 3:29 / bieg: 3:50:12 / finisz: 11:13:00
K35
- Aleksandra Krawczyk / pływanie: 1:15:17 / T1: 5:12 / rower: 5:56:15 / T2: 3:44 / bieg: 3:59:43 / finisz: 11:20:11
K40
- Katarzyna Gniot / pływanie: 1:21:20 / T1: 4:49 / rower: 5:59:24 / T2: 2:44 / bieg: 4:25:26 / finisz: 11:53:43
- Justyna Grabowska / pływanie: 1:20:11 / T1: 7:17 / rower: 6:08:36 / T2: 4:47 / bieg: 4:50:12 / finisz: 12:31:03
K45
- Dorota Trzeja Zdanowska / pływanie: 1:22:44 / T1: 5:13 / rower: 5:58:36 / T2: 4:58 / bieg: 4:28:43 / finisz: 12:00:14
- Magda Atraszkiewicz / pływanie: 1:28:45 / T1: 4:05 / rower: 5:57:32 / T2: 3:59 / bieg: 4:47:35 / finisz: 12:21:56
- Justyna Zielińska / pływanie: 1:38:36 / T1: 10:08 / rower: 6:27:25 / T2: 3:59 / bieg: 4:27:45 / finisz: 12:47:53
K50
- Ola Świtońska / pływanie: 1:16:07 / T1: 7:11 / rower: 7:00:41 / T2: 9:24 / bieg: 6:13:44 / finisz: 14:47:07
K60
- Dorota Gudaniec / pływanie: 1:10:15 / T1: 9:13 / rower: 6:47:48 / T2: 6:02 / bieg: 5:53:20 / finisz: 14:06:38
Przemek Schenk
foto: Castle Triathlon FB