TOP

Mistrzostwa Europy w Monachium. Czołowi zawodnicy i zawodniczki WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najlepszych zawodniczek oraz najszybszych zawodników, którzy rywalizowali w ramach mistrzostw Europy na dystansie olimpijskim.

Ostatecznie najszybszy okazał się Leo Bergere, który pokonał trasę, z czasem 1:41:09. Wyprzedził rodaków: Pierre le Corre (1:41:17) oraz Doriana Coninxa (1:41:24).

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn

  1. Leo Bergere (FRA) / pływanie: 17:49 / T1: 00:33 / rower: 51:13 / T2: 00:23 / bieg: 31:13 / finisz: 1:41:09
  2. Pierre Le Corre (FRA) / pływanie: 17:45 / T1: 00:32 / rower: 51:18 / T2: 00:23 / bieg: 31:21 / finisz: 1:41:17
  3. Dorian Coninx (FRA) / pływanie: 17:39 / T1: 00:35 / rower: 51:22 / T2: 00:22 / bieg: 31:29 / finisz: 1:41:24
  4. Csongor Lehmann (HUN) / pływanie: 17:37 / T1: 00:33 / rower: 51:26 / T2: 00:24 / bieg: 31:32 / finisz: 1:41:30
  5. Jelle Geens (BEL) / pływanie: 18:41 / T1: 00:33 / rower: 51:06 / T2: 00:21 / bieg: 31:00 / finisz: 1:41:39
  6. Joao Pereira (POR) / pływanie: 17:47 / T1: 00:34 / rower: 51:16 / T2: 00:24 / bieg: 31:50 / finisz: 1:41:49
  7. Jonas Schomburg (GER) / pływanie: 17:41 / T1: 00;35 / rower: 51:21 / T2: 00:24 / bieg: 32:10 / finisz: 1:42:08
  8. Michele Sarzilla (ITA) / pływanie: 18:20 / T1: 00:34 / rower: 51:29 / T2: 00:25 / bieg: 31:47 / finisz: 1:42:33
  9. Simon Westermann (SUI) / pływanie: 17:52 / T1: 00:32 / rower: 51:12 / T2: 00:24 / bieg: 32:41 / finisz: 1:42:38
  10. Bence Biscak (HUN) / pływanie: 18:18 / T1: 00:34 / rower: 51:33 / T2: 00:26 / bieg: 31:57 / finisz: 1:42:46

Najszybsza na mecie okazała się Non Stanford. Reprezentantka Wielkiej Brytanii wbiegła na metę, z czasem 1:52:10. Bój o drugie miejsce wygrała Laura Lindemann. Niemka do zwyciężczyni straciła dziewięć sekund, a wyprzedziła Emmę Lombardi o 0:03s.

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet elity

  1. Non Stanford (GBR) / pływanie: 19:27 / T1: 00:35 / rower: 57:19 / T2: 00:27 / bieg: 34:24 / finisz: 1:52:10
  2. Laura Lindemann (GER) / pływanie: 19:22 / T1: 00:37 / rower: 57:20 / T2: 00:27 / bieg: 34:34 / finisz: 1:52:19
  3. Emma Lombardi (FRA) / pływanie: 19:42 / T1: 00:33 / rower: 57:05 / T2: 00:24 / bieg: 34:40 / finisz: 1:52:22
  4. Nina Eim (GER) / pływanie: 19:57 / T1: 00:36 / rower: 56:51 / T2: 00:26 / bieg: 35:03 / finisz: 1:52:51
  5. Cassandre Beaugrand (FRA) / pływanie: 19:25 / T1: 00:37 / rower: 57:19 / T2: 00:26 / bieg: 35:21 / finisz: 1:53:05
  6. Julie Derron (SUI) / pływanie: 19:34 / T1: 00:39 / rower: 57:06 / T2: 00:26 / bieg: 35:26 / finisz: 1:53:10
  7. Miriam Casillas Garcia (ESP) / pływanie: 19:36 / T1: 00:35 / rower: 57:08 / T2: 00:26 / bieg: 35:40 / finisz: 1:53:23
  8. Alberte Kjaer Pedersen (DEN) / pływanie: 20:07 / T1: 00:37 / rower: 56:40 / T2: 00:27 / bieg: 35:42 / finisz: 1:53:32
  9. Julia Hauser (AUT) / pływanie: 20:12 / T1: 00:37 / rower: 56:39 / T2: 00:26 / bieg: 35:50 / finisz: 1:53:41
  10. Annika Koch (GER) / pływanie: 20:03 / T1: 00:33 / rower: 56:46 / T2: 00:28 / bieg: 35:55 / finisz: 1:53:44

Przemek Schenk
foto: triathlon.org

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X