Wiadomości

Miłosz Sowiński wystartuje w MP w Malborku

Po udanym debiucie Ironman pozostał niedosyt. Dlatego Miłosz Sowiński postanowił powalczyć o mistrzostwo Polski na dystansie długim w Malborku.

Coraz ciekawsza rywalizacja zapowiada się o medale mistrzostw Polski na dystansie długim. Do zawodników, którzy staną na starcie 6 września 2020 roku w Malborku postanowił dołączyć Miłosz Sowiński.

-Po debiucie w Wolsztynie pozostał niedosyt – powiedział TriathlonLife.pl Miłosz Sowiński. – Już dzisiaj wróciłem do treningów. Mogę także już głośno to powiedzieć, że wystartuje w Malborku na dystansie długim.

W ubiegłą niedzielę Miłosz Sowiński podczas PolskaMan Triathlon Wolsztyn zadebiutował na tym dystansie. Jego czas na mecie to 8:34:45. To dało mu 17 miejsce wśród Polaków, którzy uporali się z dziewięcioma godzina. Triathlonista w rozmowie z TriathlonLife.pl przyznał, że czuje się, że może “zakręcić” się wokół rekordu Polski, a ten przypomnijmy obecnie należy do Roberta Wilkowieckiego i wynosi 8:06:45.

Czytaj także: SUB9. Najszybsi Polacy na dystansie długim.

-Podczas zawodów w Wolsztynie zabrakło mi rywalizacji – dodaje Sowiński. – Myślę, że gdybym walczył z innymi, to mój czas mógłby być dużo lepszy.

Co jeszcze powiedział Miłosz Sowiński w rozmowie z TriathlonLife.pl? O tym już jutro na naszym portalu.

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X