Podcasty

Michał Drelich: Miesiące, które przeczołgały mnie jak nigdy dotąd #25

Z Michałem Drelichem, szefem agencji Sport Evolution, która organizuje w Polsce imprezy spod znaku Ironman rozmawiamy m.in. o mistrzostwach świata, Ironmanie 2021, hejcie, ewentualnym procesie itd.

Jak się czujesz po tym dziwnym sezonie?
Ten rok przyniósł wiele trudnych momentów. Wszyscy pytają się mnie: jak się czuję. Sam musiałem odpowiedzieć sobie na to pytanie, zwłaszcza po mistrzostwach świata (w półmaratonie w Gdyni – dop. red.), które uczcie we mnie dominowało. Muszę się przyznać, że pierwsza była ulga. Potem przyszła duma i satysfakcja. Udało się zrobić coś, co przejdzie do historii sportu. Z tego jestem dumny.

Całość rozmowy do wysłuchania w formie podcastu

Rozmawiał Marcin Dybuk


Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4 komentarze

  1. Nie wiem kiedy był nagrywany odcinek, ale w 80% sie nie zgadzam z Waszymi wnioskami. W pl społeczeństwo jest zupełnie inne mentalnie niż na zachodzie i biedniejsze. I zweryfikuje organizatorów. 30euro za koszulke? ??Pan binasman zarabiający 20 tys/miesiac moze se na to pozwolic

  2. 20-40h na tydzień na trening? Toż to na pełny etat triathloniści ? Jak p. Drelich tak liczy pieniążki to… gratuluję

  3. Dziękuję nie posłucham, tak jak i nie startuję na imprezach organizowanym przez SE odkąd na piewrszej edycji Warsaw 5i50 nazwali zawodników “Polaczkami”.
    Tylu mamy organizatorów w Polsce, do których ludzie przyjeżdżają i wyjeżdżają zadowoleni. Proponuję bardziej promować ludzi, a nie znaczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X