TOP

Medaliści mistrzostw Polski na dystansie średnim

Prezentujemy wyniki TOP3 AG poszczególnych kategorii wiekowych dystansu średniego ChampionMan Duathlon Czempiń.

Najszybszy był Igor Siódmiak. Zameldował się na mecie z czasem 2:33:57. Udało mu się wyprzedzić Karola Bogusa o 59 sekund. Podium uzupełnił Tomasz Spaleniak z wynikiem 2:35:48.

Najlepszą wśród zawodniczek była Magda Lenz. Zameldowała się na mecie z czasem 2:54:35. Po zażartej walce wyprzedziła Karolinę Jahnz o 1:09. Podium uzupełniła Ewelina Wołos, meldując się na mecie z wynikiem 2:59:12.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

K18

  1. Klaudia Petters / bieg: 41:15 / T1: 00:57 / rower: 1:39:36 / T2: 1:00 / bieg: 45:35 / finisz: 3:08:25
  2. Karolina Bogusz / bieg: 49:42 / T1: 1:40 / rower: 2:04:28 / T2: 1:20 / bieg: 1:00:19 / finisz: 3:57:32

K25

  1. Patrycja Jasińska / bieg: 42:56 / T1: 1:05 / rower: 1:44:51 / T2: 1:26 / bieg: 44:36 / finisz: 3:14:55
  2. Karolina Hampel / bieg: 41:17 / T1: 1:33 / rower: 1:50:09 / T2: 1:53 / bieg: 48:05 / finisz: 3:23:01
  3. Sara Zimny / bieg: 41:53 / T1: 1:08 / rower: 1:51:05 / T2: 1:21 / bieg: 48:43 / finisz: 3:24:12

K30

  1. Magdalena Lenz / bieg: 38:45 / T1: 00:49 / rower: 1:33:14 / T2: 00:58 / bieg: 40:46 / finisz: 2:54:35
  2. Iga Kowalczyk / bieg: 39:47 / T1: 00:58 / rower: 1:40:16 / T2: 1:04 / bieg: 42:11 / finisz: 3:04:18
  3. Małgorzata Nowak / bieg: 39:23 / T1: 00:51 / rower: 1:41:08 / T2: 00:59 / bieg: 46:37 / finisz: 3:09:01

K35

  1. Karolina Jahnz / bieg: 38:45 / T1: 00:53 / rower: 1:33:19 / T2: 00:56 / bieg: 41:49 / finisz: 2:55:44
  2. Ewelina Wołos / bieg: 39:06 / T1: 1:09 / rower: 1:35:20 / T2: 1:16 / bieg: 42:19 / finisz: 2:59:12
  3. Paulina Prugar Fukowska / bieg: 42:31 / T1: 1:36 / rower: 1:50:52 / T2: 1:55 / bieg: 44:47 / finisz: 3:21:43

K40

  1. Katarzyna Kaczkowska / bieg: 40:20 / T1: 1:24 / rower: 1:33:42 / T2: 1:13 / bieg: 44:05 / finisz: 3:00:46
  2. Karolina Ruta-Korytowska / bieg: 41:56 / T1: 1:01 / rower: 1:36:09 / T2: 1:11 / bieg: 44:30 / finisz: 3:04:48
  3. Angelika Kowalska / bieg: 42:23 / T1: 00:54 / rower: 1:38:20 / T2: 1:00 / bieg: 43:59 / finisz: 3:06:37

K45

  1. Dorota Gąsiewicz / bieg: 40:47 / T1: 1:32 / rower: 1:43:12 / T2: 1:39 / bieg: 43:48 / finisz: 3:11:00
  2. Katarzyna Galewicz / bieg: 44:13 / T1: 1:26 / rower: 1:42:34 / T2: 1:29 / bieg: 47:50 / finisz: 3:17:35
  3. Sabina Bartecka / bieg: 45:15 / T1: 1:14 / rower: 1:44:11 / T2: 1:31 / bieg: 47:25 / finisz: 3:19:38

K60

  1. Iwona Szram / bieg: 54:45 / T1: 1:32 / rower: 2:17:30 / T2: 2:10 / bieg: 1:02:45 / finisz: 4:18:44

K65+

  1. Jadwiga Mazurkiewicz / bieg: 1:02:05 / T1: 2:42 / rower: 2:06:09 / T2: 2:33 / bieg: 1:13:45 / finisz: 4:27:16

M18

  1. Igor Siódmiak / bieg: 32:24 / T1: 00:41 / rower: 1:24:47 / T2: 00:54 / bieg: 35:10 / finisz: 2:33:57
  2. Konrad Imianowski / bieg: 36:05 / T1: 00:52 / rower: 1:27:29 / T2: 1:15 / bieg: 41:22 / finisz: 2:47:05
  3. Przemysław Gaj / bieg: 35:09 / T1: 00:56 / rower: 1:32:09 / T2: 1:10 / bieg: 40:12 / finisz: 2:50:08

M25

  1. Jan Popławski / bieg: 32:37 / T1: 00:44 / rower: 1:26:04 / T2: 00:53 / bieg: 39:14 / finisz: 2:39:34
  2. Daniel Jakimiuk / bieg: 34:26 / T1: 00:55 / rower: 1:28:28 / T2: 1:11 / bieg: 36:28 / finisz: 2:41:30
  3. Igor Zalewski / bieg: 35:36 / T1: 1:05 / rower: 1:30:01 / T2: 1:21 / bieg: 44:30 / finisz: 2:50:35

M30

  1. Tomasz Spaleniak / bieg: 32:43 / T1: 00:47 / rower: 1:25:44 / T2: 00:57 / bieg: 35:35 / finisz: 2:35:48
  2. Jakub Woźniak / bieg: 32:25 / T1: 00:46 / rower: 1:28:26 / T2: 00:57 / bieg: 37:09 / finisz: 2:39:45
  3. Sergiusz Sobczyk / bieg: 32:36 / T1: 00:42 / rower: 1:26:02 / T2: 00:57 / bieg: 41:04 / finisz: 2:41:24

M35

  1. Paweł Młodzikowski / bieg: 34:10 / T1: 00:49 / rower: 1:28:23 / T2: 1:04 / bieg: 38:33 / finisz: 2:43:01
  2. Marcin Andrzejewski / bieg: 38:20 / T1: 00:54 / rower: 1:27:51 / T2: 1:02 / bieg: 39:50 / finisz: 2:47:59
  3. Krzysztof Nowak / bieg: 36:23 / T1: 1:13 / rower: 1:29:13 / T2: 1:12 / bieg: 41:09 / finisz: 2:49:12

M40

  1. Karol Bogus / bieg: 33:53 / T1: 00:52 / rower: 1:23:46 / T2: 00:55 / bieg: 35:28 / finisz: 2:34:55
  2. Marcin Kowalczyk / bieg: 36:37 / T1: 1:00 / rower: 1:26:22 / T2: 1:01 / bieg: 40:28 / finisz: 2:45:30
  3. Marek Kowalczyk / bieg: 38:03 / T1: 1:02 / rower: 1:30:13 / T2: 1:07 / bieg: 39:50 / finisz: 2:50:17

M45

  1. Robert Wojnar / bieg: 37:25 / T1: 00:51 / rower: 1:28:23 / T2: 1:02 / bieg: 40:02 / finisz: 2:47:45
  2. Marcin Chojnacki / bieg: 40:04 / T1: 1:01 / rower: 1:27:14 / T2: 1:19 / bieg: 43:04 / finisz: 2:52:44
  3. Adam Zięba / bieg: 39:32 / T1: 00:55 / rower: 1:31:45 / T2: 1:08 / bieg: 41:46 / finisz: 2:55:09

M50

  1. Marcin Borycki / bieg: 36:53 / T1: 00:59 / rower: 1:31:52 / T2: 1:09 / bieg: 43:26 / finisz: 2:54:22
  2. Janusz Zienkiewicz / bieg: 41:28 / T1: 00:59 / rower: 1:35:22 / T2: 1:07 / bieg: 42:02 / finisz: 3:01:00
  3. Piotr Paduszyński / bieg: 40:27 / T1: 00:54 / rower: 1:38:13 / T2: 1:06 / bieg: 42:55 / finisz: 3:03:37

M55

  1. Sławomir Kąkol / bieg: 41:40 / T1: 1:02 / rower: 1:32:34 / T2: 1:12 / bieg: 45:38 / finisz: 3:02:09
  2. Włodzimierz Krawczyk / bieg: 47:32 / T1: 1:08 / rower: 1:44:24 / T2: 1:11 / bieg: 54:35 / finisz: 3:28:52
  3. Jacek Baran / bieg: 46:34 / T1: 1:49 / rower: 1:49:06 / T2: 1:42 / bieg: 49:59 / finisz: 3:29:12

M60

  1. Janusz Misiaszek / bieg: 45:43 / T1: 1:16 / rower: 1:48:15 / T2: 1:31 / bieg: 49:39 / finisz: 3:26:26
  2. Ryszard Kałaczyński / bieg: 46:27 / T1: 1:43 / rower: 1:47:01 / T2: 2:11 / bieg: 51:33 / finisz: 3:28:57
  3. Gerard Wlekły / bieg: 50:22 / T1: 1:43 / rower: 1:43:57 / T2: 2:08 / bieg: 56:23 / finisz: 3:34:34

M65

  1. Kazimierz Michalak / bieg: 44:39 / T1: 1:33 / rower: 2:06:34 / T2: 1:51 / bieg: 54:33 / finisz: 3:49:12

M70+

  1. Andrzej Szczepanik / bieg: 50:44 / T1: 2:27 / rower: 2:01:01 / T2: 2:14 / bieg: 1:12:01 / finisz: 4:08:29

Przemek Schenk
foto: Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X