TOP

Lotto Triathlon Energy Skarszewy Starogard: Walka AG w 1/8IM WYNIKI

Najszybciej na mecie zameldował się Piotr Łazaronek z wynikiem 1:00:18. Najlepszą kobietą okazała się Daniela Frukacz z czasem 1:18:48.

Do zwycięstwa było kilku kandydatów. Wymieniano Piotra Bronakowskiego, czy Marcina Waniewskiego, dla którego to mogłaby być okazja do rewanżu za Mrągowo, gdzie zaliczył wywrotkę na rowerze i stracił dystans do Piotra Bronakowskiego. Jednak z dobrej strony pokazał się Piotr Łazaronek.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:

Kategoria M0:

  1. Leon Ziniewicz / pływanie: 6:53 / T1: brak wyniku / rower: 41:38 / T2: 1:38 / bieg: 20:06 / finisz: 1:10:15
  2. Kuba Maliszewski / pływanie: 6:45 / T1: brak wyniku / rower: 40:57 / T2: 1:05 / bieg: 21:47 / finisz: 1:10:34
  3. Emil Ziniewicz / pływanie: 7:27 / T1: brak wyniku / rower: 44:01 / T2: 1:16 / bieg: 20:57 / finisz: 1:13:41

Kategoria M1:

  1. Kamil Frukacz / pływanie: 6:18 / T1: brak wyniku / rower: 41:41 / T2: 1:18 / bieg: 22:43 / finisz: 1:12:00
  2. Daniel Belter / pływanie: 6:59 / T1: brak wyniku / rower: 43:15 / T2: 1:34 / bieg: 23:48 / finisz: 1:15:36
  3. Marcin Pawelczyk / pływanie: 6:43 / T1: brak wyniku / rower: 44:06 / T2: 1:06 / bieg: 24:44 / finisz: 1:16:39

Kategoria M2:

  1. Piotr Łazaronek / pływanie: 5:27 / T1: brak wyniku / rower: 35:30 / T2: 00:59 / bieg: 18:22 / finisz: 1:00:18
  2. Krzysztof Pacholczyk / pływanie: 7:02 / T1: brak wyniku / rower: 38:35 / T2: 1:12 / bieg: 20:09 / finisz: 1:06:58
  3. Paweł Czajkowski / pływanie: 7:22 / T1: brak wyniku / rower: 37:03 / T2: 1:20 / bieg: 21:56 / finisz: 1:07:41

Kategoria M3:

  1. Paweł Traczyk / pływanie: 5:48 / T1: brak wyniku / rower: 36:39 / T2: 1:21 / bieg: 17:43 / finisz: 1:01:31
  2. Piotr Bronakowski / pływanie: 7:14 / T1: brak wyniku / rower: 37:03 / T2: 1:02 / bieg: 17:10 / finisz: 1:02:29
  3. Marcin Waniewski / pływanie: 6:47 / T1: brak wyniku / rower: 38:52 / T2: 1:02 / bieg: 20:59 / finisz: 1:07:40

Kategoria M4:

  1. Andrzej Głąb / pływanie: 8:44 / T1: brak wyniku / rower: 44:11 / T2: 1:31 / bieg: 24:17 / finisz: 1:18:43
  2. Jarosław Mamcarz / pływanie: 7:26 / T1: brak wyniku / rower: 45:35 / T2: 1:21 / bieg: 26:50 / finisz: 1:21:12
  3. Mieczysław Jelonek / pływanie: 8:41 / T1: brak wyniku / rower: 46:08 / T2: 1:47 / bieg: 26:36 / finisz: 1:23:12

Kategoria M5:

  1. Roman Bluj / pływanie: 11:16 / T1: brak wyniku / rower: 45:23 / T2: 2:05 / bieg: 28:32 / finisz: 1:27:16
  2. Marek Bogalecki / pływanie: 9:36 / T1: brak wyniku / rower: 49:51 / T2: 2:53 / bieg: 29:08 / finisz: 1:31:28

Kategoria K1:

  1. Daniela Frukacz / pływanie: 7:26 / T1: brak wyniku / rower: 45:04 / T2: 1:06 / bieg: 25:12 / finisz: 1:18:48
  2. Aleksandra Duda / pływanie: 8:03 / T1: brak wyniku / rower: 47:55 / T2: 1:43 / bieg: 25:16 / finisz: 1:22:57
  3. Iwona Basara / pływanie: 8:40 / T1: brak wyniku / rower: 48:39 / T2: 00:45 / bieg: 26:49 / finisz: 1:24:53

Kategoria K2:

  1. Magdalena Musiał / pływanie: 8:34 / T1: brak wyniku / rower: 47:43 / T2: 1:03 / bieg: 25:51 / finisz: 1:23:11
  2. Karolina Lubiszewska / pływanie: 12:37 / T1: brak wyniku / rower: 49:06 / T2: 1:49 / bieg: 25:10 / finisz: 1:28:42
  3. Eliza Matwiejczuk / pływanie: 10:10 / T1: brak wyniku / rower: 48:33 / T2: 1:37 / bieg: 28:35 / finisz: 1:28:55

Kategoria K3:

  1. Magdalena Zielińska / pływanie: 9:10 / T1: brak wyniku / rower: 46:56 / T2: 1:56 / bieg: 25:12 / finisz: 1:23:14
  2. Monika Beyer-Wróblewska / pływanie: 10:05 / T1: brak wyniku / rower: 46:25 / T2: 1:16 / bieg: 25:48 / finisz: 1:23:34
  3. Beata Zaręba / pływanie: 9:09 / T1: brak wyniku / rower: 48:40 / T2: 1:27 / bieg: 27:28 / finisz: 1:26:44

Kategoria K4:

  1. Beata Zwolińska / pływanie: 11:56 / T1: brak wyniku / rower: 56:24 / T2: 1:49 / bieg: 31:35 / finisz: 1:41:44

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close