TOP
Lotto Triathlon Energy Mrągowo: Czołowi AG w 1/8IM WYNIKI
Zwyciężył Kamil Kulik z czasem 1:02:21. W rywalizacji kobiet zwycięsko wyszła Marta Maksymiuk, która ukończyła zawody z wynikiem 1:13:17.
Rywalizacja w poszczególnych kategoriach przebiegła emocjonująco. Nie zabrakło walki oraz dobrych rezultatów czasowych.
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M0:
- Kamil Kulik / pływanie: 7:03 / T1: 1:41 / rower: 34:48 / T2: 1:06 / bieg: 17:43 / finisz: 1:02:21
- Łukasz Waniewski / pływanie: 7:35 / T1: 1:41 / rower: 41;36 / T2: 1:26 / bieg: 23:07 / finisz: 1:15:25
- Daniel Kaczyński / pływanie: 10:42 / T1: 3:24 / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:26:57
Kategoria M1:
- Krzysztof Gawin / pływanie: 8:50 / T1: 1:51 / rower: 36:50 / T2: 1:27 / bieg: 21;23 / finisz: 1:10:21
- Dawid Szot / pływanie: 9:34 / T1: 1:53 / rower: 38:19 / T2: 1:46 / bieg: 20:30 / finisz: 1:12:02
- Kamil Frukacz / pływanie: 7:04 / T1: 2:10 / rower: 40:20 / T2: 1:48 / bieg: 22:18 / finisz: 1:13:40
Kategoria M2:
- Michał Kozielski / pływanie: 7:33 / T1: 2:12 / rower: 36:12 / T2: 1:27 / bieg: 19:19 / finisz: 1:06:43
- Michał Zajk / pływanie: 8:47 / T1: 2:06 / rower: 36:36 / T2: 1:28 / bieg: 19:57 / finisz: 1:08:54
- Szymon Kufel / pływanie: 8:53 / T1: 2:28 / rower: 35:47 / T2: 1:41 / bieg: 21:02 / finisz: 1:09:51
Kategoria M3:
- Piotr Bronakowski / pływanie: 7:27 / T1: 1:46 / rower: 34:53 / T2: 1:14 / bieg: 20:03 / finisz: 1:05:23
- Jakub Czaja / pływanie: 8:01 / T1: 2:16 / rower: 35:35 / T2: 1:30 / bieg: 18:04 / finisz: 1:05:26
- Marcin Waniewski / pływanie: 7:09 / T1: 1:40 / rower: 36:25 / T2: 1:25 / bieg: 20:42 / finisz: 1:07:21
Kategoria M4:
- Roman Wiech / pływanie: 7:48 / T1: 2:16 / rower: 41:13 / T2: 1:53 / bieg: 25:39 / finisz: 1;18:49
- Arturas Jasinskas (LTU) / pływanie: 9:55 / T1: 1:58 / rower: 40:56 / T2: 2:59 / bieg: 25:04 / finisz: 1:20:52
- Jacek Horszczaruk / pływanie: 9:40 / T1: 2:15 / rower: 43:59 / T2: 2:00 / bieg: 24:45 / finisz: 1:22:39
Kategoria M5:
- Roman Bluj / pływanie: 12:12 / T1: 2:48 / rower: 41:19 / T2: 1:52 / bieg: 27:29 / finisz: 1:25:40
- Andrzej Szczęsny / pływanie: 10:23 / T1: 2:41 / rower: 50:05 / T2: 1:56 / bieg: 27:40 / finisz: 1:32:45
- Andrzej Piasecki / pływanie: 11:54 / T1: 2:58 / rower: 57:41 / T2: 2:24 / bieg: 25:42 / finisz: 1:40:39
Kategoria K1:
- Daniela Kamińska / pływanie: 7:52 / T1: 2:03 / rower: 42:49 / T2: 1:42 / bieg: 24:55 / finisz: 1:19:21
- Monika Belczewska / pływanie: 9:05 / T1: 3:48 / rower: 44:32 / T2: 2:04 / bieg: 23:15 / finisz: 1:22:44
- Aleksandra Duda / pływanie: 8:41 / T1: 2:46 / rower: 44:54 / T2: 1:54 / bieg: 24:56 / finisz: 1:23:11
Kategoria K2:
- Marta Maksymiuk / pływanie: 8:40 / T1: 1:58 / rower: 39:05 / T2: 1:31 / bieg: 22:03 / finisz: 1:13:17
- Dominika Stypułkowska / pływanie: 8:37 / T1: 2:21 / rower: 41;34 / T2: 1:43 / bieg: 24:04 / finisz: 1:18:19
- Aleksandra Strzelecka / pływanie: 10:34 / T1: 2:18 / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:24:26
Kategoria K3:
- Magdalena Burandt / pływanie: 9:41 / T1: 1:53 / rower: 41:01 / T2: 1:28 / bieg: 23;05 / finisz: 1:17:08
- Karolina Janyga-Kulik / pływanie: 9:42 / T1: 2:37 / rower: 40:08 / T2: 14:48 / bieg: 12:38 / finisz: 1:19:53
- Magdalena Ziemińska / pływanie: 9:38 / T1: 2:21 / rower: 41:42 / T2: 2:08 / bieg: 24:37 / finisz: 1:20:26
Kategoria K4:
- Marta Waszczyk / pływanie: 11:47 / T1: 3:50 / rower: 48:52 / T2: 2:50 / bieg: 33:51 / finisz: 1:41:10
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne