TOP
Lotto Triathlon Energy Gniewino. TOP 3 AG na 1/8IM WYNIKI
Łazaronek wygrywa z czasem 1:04:20. Wyprzedził Krzysztofa Piernicki (1:06:16) i Patryka Drespę (1:06:51). Joanna Woniak wbiegła na metę z czasem 1:09:01. Podium uzupełniły Anna Springman (1:18:56) oraz Agnieszka Gruchała (1:26:43).
Szczegółowe wyniki TO3 poszczególnych AG
M0
- Wiktor Tworek / pływanie: 7:49 / T1: 4:24 / rower: 43:29 / T2: brak wyniku / bieg: 24:42 / finisz: 1:20:24
M1
- Patryk Drespa / pływanie: 8:29 / T1: 1:23 / rower: 35:38 / T2: brak wyniku / bieg: 21:21 / finisz: 1:06:51
- Dawid Szot / pływanie: 8:21 / T1: 1:24 / rower: 37:10 / T2: brak wyniku / bieg: 20:55 / finisz: 1:07:50
- Daniel Kowalikowski / pływanie: 7:47 / T1: 1:17 / rower: 37:06 / T2: brak wyniku / bieg: 22:20 / finisz: 1:08:30
M2
- Piotr Łazaronek / pływanie: 5:48 / T1: 1:03 / rower: 34:55 / T2: brak wyniku / bieg: 22:34 / finisz: 1:04:20
- Mateusz Mikołajczak / pływanie: 8:15 / T1: 1:24 / rower: 36:34 / T2: brak wyniku / bieg: 21:26 / finisz: 1:07:39
- Martyn Sikora / pływanie: 7:51 / T1: 1:05 / rower: 38:32 / T2: brak wyniku / bieg: 22:39 / finisz: 1:10:07
M3
- Krzysztof Piernicki / pływanie: 6:34 / T1: 1:09 / rower: 36:28 / T2: brak wyniku / bieg: 22:05 / finisz: 1:06:16
- Leszek Kusiowski / pływanie: 9:57 / T1: 1:57 / rower: 35:02 / T2: brak wyniku / bieg: 22:29 / finisz: 1:09:25
- Remigiusz Ornowski / pływanie: 12:07 / T1: 2:08 / rower: 33:50 / T2: brak wyniku / bieg: 22:04 / finisz: 1:10:09
M4
- Maciej Palmowski / pływanie: 8:30 / T1: 1:38 / rower: 39:54 / T2: brak wyniku / bieg: 26:35 / finisz: 1:16:37
- Julian Ziółkowski / pływanie: 8:29 / T1: 1:59 / rower: 41:06 / T2: brak wyniku / bieg: 28:38 / finisz: 1:20:12
- Piotr Gawecki / pływanie: 8:46 / T1: 3:37 / rower: 43:22 / T2: brak wyniku / bieg: 25:52 / finisz: 1:21:37
M5
- Roman Bluj / pływanie: 10:32 / T1: 2:05 / rower: 42:41 / T2: brak wyniku / bieg: 30:54 / finisz: 1:26:12
- Janusz Cnota / pływanie: 9:45 / T1: 3:54 / rower: 45:04 / T2: brak wyniku / bieg: 32:10 / finisz: 1:30:53
K1
- Joanna Woniak / pływanie: 6:46 / T1: 0:59 / rower: 41:31 / T2: brak wyniku / bieg: 19:45 / finisz: 1:09:01
- Monika Puzdrowska / pływanie: 13:17 / T1: 2:58 / rower: 45:35 / T2: brak wyniku / bieg: 28:00 / finisz: 1:29:50
- Zuzanna Suwińska / pływanie: 10:11 / T1: 3:03 / rower: 50:16 / T2: brak wyniku / bieg: 35:07 / finisz: 1:38:37
K2
- Karolina Lubiszewska / pływanie: 17:35 / T1: 2:10 / rower: 46:27 / T2: brak wyniku / bieg: 26:20 / finisz: 1:32:32
- Weronika Tylak / pływanie: 10:14 / T1: 3:15 / rower: 47:24 / T2: brak wyniku / bieg: 32:31 / finisz: 1:33:24
- Aleksandra Kania / pływanie: 9:32 / T1: 3:32 / rower: 51:21 / T2: brak wyniku / bieg: 31:05 / finisz: 1:35:30
K3
- Anna Springman / pływanie: 9:05 / T1: 1:43 / rower: 42:14 / T2: brak wyniku / bieg: 25:54 / finisz: 1:18:56
- Agnieszka Gruchała / pływanie: 9:24 / T1: 2:56 / rower: 48:34 / T2: brak wyniku / bieg: 25:49 / finisz: 1:26:43
- Marta Zelewska / pływanie: 11:32 / T1: 2:34 / rower: 43:32 / T2: brak wyniku / bieg: 29:25 / finisz: 1:27:03
K4
- Aleksandra Witońska / pływanie: 10:32 / T1: 2:45 / rower: 1:01:40 / T2: brak wyniku / bieg: 38:35 / finisz: 1:53:32
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne