TOPWiadomości
Lotto Triathlon Energy Chełmża: Najlepsi AG 1/8IM
Zwyciężył Adam Zięba (1:03:07). Tym samym wyprzedził Piotra Bronakowskiego (1:04:30) oraz Marka Barczewskiego (1:05:09). Wśród kobiet wygrała Rita Biskupska (1:12:17). Wyprzedziła Karolinę Zamarripa (1:12:32) oraz Martę Bukowską (1:18:31).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M0:
- Leon Ziniewicz / pływanie: 7:33 / T1: 1:46 / rower: 39:52 / T2: 1:14 / bieg: 20:41 / finisz: 1:11:06
- Emil Ziniewicz / pływanie: 8:12 / T1: 1:48 / rower: 40:43 / T2: 1:07 / bieg: 21:01 / finisz: 1:12:51
- Maciej Chmielewski / pływanie: 8:37 / T1: 2:59 / rower: 40:12 / T2: 1:21 / bieg: 25:11 / finisz: 1:18:20
Kategoria M1:
- Piotr Masiak / pływanie: 7:32 / T1: 1:44 / rower: 37:34 / T2: 1:09 / bieg: 20:26 / finisz: 1:08:25
- Dawid Szot / pływanie: 9:30 / T1: 2:11 / rower: 35:41 / T2: 1:03 / bieg: 22:36 / finisz: 22:36
- Krystian Ziętarski / pływanie: 9:58 / T1: 2:22 / rower: 35:47 / T2: 1:25 / bieg: 23:49 / finisz: 1:13:21
Kategoria M2:
- Marek Barczewski / pływanie: 8:33 / T1: 1:46 / rower: 34:26 / T2: 00:56 / bieg: 19:28 / finisz: 1:05:09
- Krzysztof Staniszewski / pływanie: 7:35 / T1: 1:53 / rower: 35:32 / T2: 00:52 / bieg: 20:25 / finisz: 1:06:17
- Paweł Czajkowski / pływanie: 8:20 / T1: 1:39 / rower: 34:20 / T2: 1:01 / bieg: 21:47 / finisz: 1:07:07
Kategoria M3:
- Adam Zięba / pływanie: 8:11 / T1: 1:50 / rower: 32:54 / T2: 1:37 / bieg: 18:35 / finisz: 1:03:07
- Piotr Bronakowski / pływanie: 8:00 / T1: 1:52 / rower: 32:58 / T2: 00:57 / bieg: 20:43 / finisz: 1:04:30
- Włodzimierz Urbanowski / pływanie: 7:26 / T1: 2:07 / rower: 33:13 / T2: 1:17 / bieg: 23:01 / finisz: 1:07:04
Kategoria M4:
- Jacek Trawczyński / pływanie: 9:05 / T1: 2:09 / rower: 35:59 / T2: 1:15 / bieg: 23:33 / finisz: 1:12:01
- Tomasz Chmielewski / pływanie: 10:30 / T1: 2:13 / rower: 37:27 / T2: 1:07 / bieg: 22:03 / finisz: 1:13:20
- Maciej Palmowski / pływanie: 8:51 / T1: 2:56 / rower: 38:49 / T2: 1:17 / bieg: 26:03 / finisz: 1:17:56
Kategoria M5:
- Ireneusz Ociecki / pływanie: 10:38 / T1: 2:07 / rower: 39:23 / T2: 1:30 / bieg: 28:30 / finisz: 1:22:08
- Roman Bluj / pływanie: 12:55 / T1: 2:52 / rower: 39:33 / T2: 2:01 / bieg: 27:25 / finisz: 1:24:46
- Jacek Gruba / pływanie: 12:19 / T1: 3:34 / rower: 43:25 / T2: 1:27 / bieg: 27:56 / finisz: 1:28:41
Kategoria K1:
- Karolina Zamarripa / pływanie: 7:53 / T1: 1:44 / rower: 39:24 / T2: 1:05 / bieg: 22:26 / finisz: 1:12:32
- Marta Bukowska / pływanie: 10:25 / T1: 2:49 / rower: 40:59 / T2: 1:13 / bieg: 23:05 / finisz: 1:18:31
- Anna Mudź / pływanie: 9:52 / T1: 3:00 / rower: 45:36 / T2: 1:09 / bieg: 24:34 / finisz: 1:24:11
Kategoria K2:
- Rita Biskupska / pływanie: 9:04 / T1: 2:16 / rower: 36:05 / T2: 1:15 / bieg: 23:37 / finisz: 1:12:17
- Oliwia McFarlane / pływanie: 11:00 / T1: 2:24 / rower: 37:56 / T2: 1:22 / bieg: 27:30 / finisz: 1:20:12
- Magdalena Musiał / pływanie: 10:31 / T1: 2:33 / rower: 42:21 / T2: 1:45 / bieg: 26:34 / finisz: 1:23:44
Kategoria K3:
- Monika Beyer-Wróblewska / pływanie: 11:06 / T1: 2:39 / rower: 42:05 / T2: 1:28 / bieg: 26:36 / finisz: 1:23:54
- Wioletta Żywuszko / pływanie: 9:34 / T1: 3:11 / rower: 43:35 / T2: 1:26 / bieg: 27:09 / finisz: 1:24:55
- Magdalena Ziemińska / pływanie: 11:27 / T1: 2:23 / rower: 41:59 / T2: 1:36 / bieg: 27:36 / finisz: 1:25:01
Kategoria K4:
- Dorota Interewicz / pływanie: 12:07 / T1: 3:24 / rower: 46:01 / T2: 2:05 / bieg: 32:10 / finisz:
- Katarzyna Kolanowska / pływanie: 15:30 / T1: 4:13 / rower: 50:53 / T2: 2:21 / bieg: 35:09 / finisz:
- Marta Waszczyk / pływanie: 11:59 / T1: 3:53 / rower: 1:10:39 / T2: 2:17 / bieg: 35:30 / finisz: 2:04:18
Kategoria K5
- Grażyna Dzięgielewska / pływanie: 16:53 / T1: 4:06 / rower: 55:47 / T2: 1:42 / bieg: 35:44 / finisz: 1:54:12
Przemek Schenk
foto: Marcin Dybuk