TOP
Ogień w AG IM Malbork WYNIKI
Najlepszym zawodnikiem w kategoriach wiekowych był Kuba Kimmer, który z czasem 8:38:52 zajął piąte miejsce open. Wśród Pań najszybsza była Aleksandra Krawczyk (10:35:08).
Tegoroczny poziom rywalizacji stał na wysokim poziomie. Ogólnie padło 11 wyników, które złamały barierę dziewięciu godzin. Do tego Miłosz Sowiński poprawił rekord Polski, który obecnie wynosi 8:04:58. Choć z tych czasów to pięć należy do zawodników z AG.
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M18
- Rafał Porzych / pływanie: 1:17:02 / T1: 2:13 / rower: 5:00:25 / T2: 3:07 / bieg: 3:23:37 / finisz: 9:46:24
- Bartosz Kurek / pływanie: 1:08:15 / T1: 1:48 / rower: 5:03:01 / T2: 3:49 / bieg: 4:04:55 / finisz: 10:21:48
- Wojciech Rutkowski / pływanie: 1:25:24 / T1: 3:58 / rower: 5:33:35 / T2: 2:23 / bieg: 3:37:36 / finisz: 10:42:56
Kategoria M25
- Sergiusz Sobczyk / pływanie: 54:49 / T1: 2:02 / rower: 4:38:10 / T2: 2:53 / bieg: 3:05:21/ finisz: 8:43:15
- Michał Jadach / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 9:14:35
- Jakub Senkowski / pływanie: 1:02:33 / T1: 5:06 / rower: 5:17:07 / T2: 2:29 / bieg: 3:22:29 / finisz: 9:48:44
Kategoria M30
- Jakub Kimmer / pływanie: 1:00:19 / T1: 1:54 / rower: 4:42:51 / T2: 1:59 / bieg: 2:51:49 / finisz: 8:38:52
- Paweł Młodzikowski / pływanie: 1:02:45 / T1: 2:03 / rower: 4:43:30 / T2: 2;07 / bieg: 3:06:55 / finisz: 8:57:20
- Andrzej Szczużewski / pływanie: 1:02;39 / T1: 2:45 / rower: 4:57:43 / T2: 2:39 / bieg: 2:54:01 / finisz: 8:59:47
Kategoria M35
- Adam Jaroniec / pływanie: 1:03:50 / T1: 2:02 / rower: 4:44:52 / T2: 2:05 / bieg: 3:14:45 / finisz: 9:07:34
- Marcin Rodziewicz / pływanie: 1:01:57 / T1: 2:36 / rower: 4:52:58 / T2: 2:39 / bieg: 3:22:43 / finisz: 9:22:53
- Sebastian Kołodziej / pływanie: 1:08:24 / T1: 3:12 / rower: 4:57:19 / T2: 2:58 / bieg: 3:23:52 / finisz: 9:35:45
Kategoria M40
- Przemysław Szuder / pływanie: 1:04:37 / T1: 4:06 / rower: 4:42:30 / T2: 2:49 / bieg: 3:23:18 / finisz: 9:17:20
- Piotr Różalski / pływanie: 1:00:17 / T1: 3;12 / rower: 4:54:08 / T2: 2:36 / bieg: 3:25:34 / finisz: 9:25:47
- Darek Ławecki / pływanie: 1:20:33 / T1: 2:31 / rower: 4:54:02 / T2: 2:08 / bieg: 3:17:06 / finisz: 9:36:20
Kategoria M45
- Marcin Konieczny / pływanie: 1:04:30 / T1: 1:52 / rower: 4:39:33 / T2: 2:00 / bieg: 3:05:24 / finisz: 8:53:19
- Mariusz Szczotka / pływanie: 1:08:33 / T1: 3:19 / rower: 4:57:30 / T2: 3:25 / bieg: 3:10:55 / finisz: 9:23:42
- Robert Siwirski / pływanie: 1:15:26 / T1: 2:40 / rower: 4:58:50 / T2: 2:16 / bieg: 3:22:23 / finisz: 9:41:35
Kategoria M50
- Tomasz Socha / pływanie: 1:12:55 / T1: 2:46 / rower: 4:59:44 / T2: 2:42 / bieg: 3:45:58 / finisz: 10:04:05
- Sławomir Foremski / pływanie: 1:22:59 / T1: 3:37 / rower: 5:23:13 / T2: 2:50 / bieg: 3:46:40 / finisz: 10:39:19
- Grzegorz Żebrakowski / pływanie: 1:17:44 / T1: 5:57 / rower: 5:26:41 / T2: 3:38 / bieg: 3:55:25 / finisz: 10:49:25
Kategoria M55
- Sławomir Kąkol / pływanie: 1:13:50 / T1: 4:43 / rower: 5:03:36 / T2: 4:55 / bieg: 3:44:42 / finisz: 10:11:46
- Tomasz Nowicki / pływanie: 1:25:24 / T1: 3:25 / rower: 5:44:55 / T2: 3:32 / bieg: 4:08:15 / finisz: 11:24:31
- Romek Pietrzak / pływanie: 1:25:35 / T1: 6:05 / rower: 6:06:49 / T2: 4:54 / bieg: 4:01:07 / finisz: 11:44:30
Kategoria M60
- Zenon Warcholiński / pływanie: 1:32:10 / T1: 6:55 / rower: 5:48:21 / T2: 5:38 / bieg: 4:23:22 / finisz: 11:56:26
- Stanisław Skiba / pływanie: 1:16:21 / T1: 4:31 / rower: 6:12:26 / T2: 4:05 / bieg: 4:27:10 / finisz: 12:04:33
- Piotr Pichlak / pływanie: 1:35:20 / T1: 9:34 / rower: 5:53:17 / T2: 6:06 / bieg: 4:21:46 / finisz: 12:06:03
Kategoria M65
- Andrzej Szczepanik / pływanie: 1:33:54 / T1: 5:23 / rower: 5:55:27 / T2: 4:59 / bieg: 5:11:22 / finisz: 12:51:05
- Bogdan Dubiński / pływanie: 1:16:11 / T1: 7:32 / rower: 6:08:38 / T2: 5:55 / bieg: 6:32:45 / finisz: 14:11:01
- Krzysztof Wycisłowski / pływanie: 1:52:54 / T1: 19:34 / rower: 8:11:26 / T2: 10:12 / bieg: 5:30:57 / finisz: 16:05:03
Kategoria K18
- Ewa Susmarska / pływanie: 1:31:47 / T1: 7:11 / rower: 6:21:49 / T2: 5:12 / bieg: 4:57:29/ finisz: 13:03:28
Kategoria K30
- Ewa Papla / pływanie: 1:13:08 / T1: 4;29 / rower: 5:38:24 / T2: 3:23 / bieg: 3:55:22 / finisz: 10:54:46
- Karolina Kochaniec-Matuszak / pływanie: 1:21:39 / T1: 5:36 / rower: 6:16:44 / T2: 3:36 / bieg: 4:56:47 / finisz: 12:44:22
Kategoria K35
- Aleksandra Krawczyk / pływanie: 1:12:20 / T1: 3:06 / rower: 5:31:47 / T2: 2:14 / bieg: 3:45:41 / finisz: 10:35:08
- Kamila Kirstein / pływanie: 1:12:13 / T1: 3:26 / rower: 5:26:48 / T2: 3:01 / bieg: 3:55:14 / finisz: 10:50:42
- Joanna Banach / pływanie: 1:26:42 / T1: 7:07 / rower: 6:01:36 / T2: 4:48 / bieg: 4:28:31 / finisz: 12:08:44
Kategoria K40
- Julita Tomaszewska / pływanie: 1:21:37 / T1: 5:02 / rower: 5:28:30 / T2: 3:24 / bieg: 3:49:58 / finisz: 10:48:31
- Amelia Mika / pływanie: 1:34:43 / T1: 9:11 / rower: 5:55:39 / T2: 4:43 / bieg: 4:18:54 / finisz: 11:32:28
- Katarzyna Gniot / pływanie: 1:22:36 / T1: 4:53 / rower: 6:10:04 / T2: 2:52 / bieg: 4:43:44 / finisz: 12:24:09
Kategoria K45
- Dorota Trzeja Zdanowska / pływanie: 1:21:07 / T1: 4:08 / rower: 6:02:08 / T2: 3:40 / bieg: 4:01:25 / finisz: 11:32:28
- Bogumiła Włodarska / pływanie: 1:11:54 / T1: 6:30 / rower: 6:02:10 / T2: 5:02 / bieg: 4:48:49 / finisz: 12:14:25
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne