TOP

Lotto Triathlon Energy Bełchatów. Czołowi zawodnicy AG WYNIKI

Prezentujemy szczegółowe wyniki TOP3 triathlonistów poszczególnych AG na 1/2IM, 1/4IM oraz 1/8IM.

Finalnie na połówce Maciej Chmura wbiegł na metę z czasem 4:05:06. Ostatecznie Jakub Kimmer stracił do niego 1:47. Podium uzupełnił Tomasz Kamiński z wynikiem 4:16:17. W rywalizacji kobiet Aleksandra Duda wbiegła na metę z czasem 4:05:03. Aleksandra Piątek straciła do niej 19:53.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

M1

  1. Dominik Płóciennik / pływanie: 40:47 / T1: 4:34 / rower: 2:32:02 / T2: 1:41 / bieg: 1:49:54 / finisz: 5:08:58
  2. Robert Filipiak / pływanie: 28:36 / T1: 7:02 / rower: 2:49:07 / T2: 2:28 / bieg: 1:47:13 / finisz: 5:14:26
  3. Tomasz Kisiel / pływanie: 53:44 / T1: 5:23 / rower: 2:58:46 / T2: 2:37 / bieg: 1:26:35 / finisz: 5:27:05

M2

  1. Maciej Chmura / pływanie: 27:51 / T1: 2:37 / rower: 2:12:17 / T2: 1:22 / bieg: 1:20:59 / finisz: 4:05:06
  2. Jakub Kimmer / pływanie: 30:33 / T1: 2:50 / rower: 2:12:59 / T2: 1:16 / bieg: 1:19:15 / finisz: 4:06:53
  3. Tomasz Kamiński / pływanie: 33:40 / T1: 2:55 / rower: 2:14:18 / T2: 1:49 / bieg: 1:23:35 / finisz: 4:16:17

M3

  1. Stanisław Kowalik / pływanie: 30:43 / T1: 3:58 / rower: 2:24:53 / T2: 2:03 / bieg: 1:32:03 / finisz: 4:33:40
  2. Michał Pulciński / pływanie: 32:01 / T1: 3:28 / rower: 2:33:42 / T2: 2:11 / bieg: 1:27:01 / finisz: 4:38:23
  3. Arkadiusz Buchalik / pływanie: 35:41 / T1: 3:59 / rower: 2:35:02 / T2: 2:28 / bieg: 1:33:25 / finisz: 4:50:35

M4

  1. Paweł Kaczorowski / pływanie: 35:15 / T1: 5:26 / rower: 2:33:15 / T2: 2:38 / bieg: 1:27:29 / finisz: 4:44:03
  2. Jarosław Kociel / pływanie: 39:57 / T1: 6:52 / rower: 2:55:28 / T2: 3:36 / bieg: 1:51:44 / finisz: 5:37:37
  3. Sławomir Ziemiakowski / pływanie: 42:47 / T1: 4:15 / rower: 3:02:34 / T2: 2:11 / bieg: 2:09:59 / finisz: 6:01:46

M5

  1. Henryk Kępiński / pływanie: 50:34 / T1: 7:30 / rower: 3:06:10 / T2: 3:03 / bieg: 2:24:57 / finisz: 6:32:14

K1

  1. Aleksandra Duda / pływanie: 40:48 / T1: 4:15 / rower: 3:17:38 / T2: 2:22 / bieg: 2:03:06 / finisz: 6:08:09
  2. Aleksandra Piątek / pływanie: 45:46 / T1: 5:10 / rower: 3:32:01 / T2: 1:59 / bieg: 2:03:09 / finisz: 6:28:05

Zobacz też relację z połówki

Najlepszy na “ćwiartce” okazał się Przemysław Szuder. Wbiegł na metę z wynikiem 2:09:26. Na drugim miejscu zmagania skończył Krzysztof Nowak (2:11:01). Podium uzupełnił Piotr Kowalczyk z rezultatem 2:12:23.

Marta Bukowiecka ostatecznie mogła cieszyć się z wygranej. Ukończyła zawody z czasem 2:41:02. Katarzyna Janus zameldowała się na mecie z wynikiem 2:48:43. Podium uzupełniła Joanna Spułtowska z rezultatem 3:17:48.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

M1

  1. Wojciech Dwojacki / pływanie: 21:09 / T1: 4:05 / rower: 1:19:45 / T2: 1:23 / bieg: 49:11 / finisz: 2:35:33
  2. Michał Wichowski / pływanie: 23:06 / T1: 4:23 / rower: 1:32:25 / T2: 1:46 / bieg: 47:29 / finisz: 2:49:09
  3. Karol Jopkiewicz / pływanie: 23:33 / T1: 5:11 / rower: 1:20:26 / T2: 1:46 / bieg: 1:00:48 / finisz: 2:51:44

M2

  1. Krzysztof Nowak / pływanie: 17:49 / T1: 3:25 / rower: 1:08:38 / T2: 1:19 / bieg: 39:50 / finisz: 2:11:01
  2. Sebastian Miedziak / pływanie: 17:45 / T1: 2:49 / rower: 1:12:32 / T2: 1:25 / bieg: 47:05 / finisz: 2:21:36
  3. Szymon Pietrowski / pływanie: 18:46 / T1: 3:37 / rower: 1:17:21 / T2: 1:52 / bieg: 40:58 / finisz: 2:22:34

M3

  1. Przemysław Szuder / pływanie: 16:43 / T1: 2:47 / rower: 1:07:50 / T2: 1:28 / bieg: 40:38 / finisz: 2:09:26
  2. Piotr Kowalczyk / pływanie: 17:24 / T1: 3:07 / rower: 1:11:31 / T2: 1:21 / bieg: 39:00 / finisz: 2:12:23
  3. Gerard Magdziarz / pływanie: 19:40 / T1: 3:01 / rower: 1:09:55 / T2: 1:36 / bieg: 41:09 / finisz: 2:15:21

M4

  1. Jacek Rybarczyk / pływanie: 20:33 / T1: 4:40 / rower: 1:16:26 / T2: 1:21 / bieg: 47:08 / finisz: 2:30:08
  2. Ryszard Bagiński / pływanie: 20:34 / T1: 3:20 / rower: 1:25:19 / T2: 1:54 / bieg: 55:12 / finisz: 2:46:19

K1

  1. Marta Bukowska / pływanie: 21:29 / T1: 4:17 / rower: 1:27:28 / T2: 1:20 / bieg: 46:28 / finisz: 2:41:02

K2

  1. Katarzyna Janus / pływanie: 21:38 / T1: 3:55 / rower: 1:26:35 / T2: 2:11 / bieg: 54:24 / finisz: 2:48:43

K3

  1. Joanna Spułtowska / pływanie: 30:49 / T1: 4:58 / rower: 1:46:46 / T2: 3:02 / bieg: 52:13 / finisz: 3:17:48

Przeczytaj też informację z 1/4IM

Na najkrótszym dystansie Piotr Łazaronek zameldował się na mecie z wynikiem 1:04:08. Podium uzupełnili Mateusz Mikołajczak (1:09:16) oraz Mateusz Wróblewski (1:09:53).

Katarzyna Kęsikowska, która objęła prowadzenie na rowerze, nie dała się dogonić na biegu. Wbiegła na metę z czasem 1:18:22. Podium uzupełniły Marta Michalec (1:25:41) oraz Anna Mudź (1:27:01).

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG

M0

  1. Kacper Gałwa / pływanie: 17:50 / T1: 4:26 / rower: 48:32 / T2: 3:45 / bieg: 37:22 / finisz: 1:51:55

M1

  1. Jakub Adamczyk / pływanie: 8:30 / T1: 3:04 / rower: 39:04 / T2: 00:58 / bieg: 21:45 / finisz: 1:13:21
  2. Michał Piech / pływanie: 8:14/ T1: 3:10 / rower: 42:40 / T2: 2:00 / bieg: 25:09 / finisz: 1:21:13
  3. Adrian Piątek / pływanie: 12:10 / T1: 3:31 / rower: 40:45 / T2: 1:53 / bieg: 27:04 / finisz: 1:25:23

M2

  1. Piotr Łazaronek / pływanie: 5:52 / T1: 2:23 / rower: 33:39 / T2: 1:28 / bieg: 20:46 / finisz: 1:04:08
  2. Mateusz Mikołajczak / pływanie: 8:18 / T1: 2:57 / rower: 36:53 / T2: 1:09 / bieg: 19:59 / finisz: 1:09:16
  3. Mateusz Wróblewski / pływanie: 9:07 / T1: 2:48 / rower: 36:22 / T2: 1:15 / bieg: 20:21 / finisz: 1:09:53

M3

  1. Arkadiusz Kaźmierczak / pływanie: 9:23 / T1: 2:54 / rower: 38:21 / T2: 1:19 / bieg: 21:33 / finisz: 1:13:30
  2. Tomasz Hermann / pływanie: 9:13 / T1: 2:57 / rower: 38:34 / T2: 1:10 / bieg: 21:56 / finisz: 1:13:50
  3. Mariusz Kluszczyński / pływanie: 9:35 / T1: 2:56 / rower: 35:17 / T2: 1:29 / bieg: 24:42 / finisz: 1:13:59

M4

  1. Janusz Kornes / pływanie: 7:22 / T1: 3:19 / rower: 37:55 / T2: 1:09 / bieg: 23:33 / finisz: 1:13:18
  2. Maciej Palmowski / pływanie: 8:41 / T1: 3:15 / rower: 39:04 / T2: 1:28 / bieg: 24:15 / finisz: 1:16:43
  3. Jarosław Izydorczyk / pływanie: 9:20 / T1: 3:00 / rower: 42:47 / T2: 2:01 / bieg: 25:44 / finisz: 1:22:52

M5

  1. Tadeusz Kacprzak / pływanie: 12:46 / T1: 4:32 / rower: 43:34 / T2: 1:08 / bieg: 32:53 / finisz: 1:34:53
  2. Waldemar Kopczyński / pływanie: 12:55 / T1: 4:45 / rower: 46:25 / T2: 2:26 / bieg: 32:29 / finisz: 1:39:00
  3. Grzegorz Jackowski / pływanie: 13:41 / T1: 6:52 / rower: 56:24 / T2: 3:24 / bieg: 40:13 / finisz: 2:00:34

K1

  1. Katarzyna Kęsikowska / pływanie: 9:10 / T1: 2:54 / rower: 41:29 / T2: 1:19 / bieg: 23:30 / finisz: 1:18:22
  2. Anna Mudź / pływanie: 10:09 / T1: 3:47 / rower: 46:56 / T2: 1:23 / bieg: 24:46 / finisz: 1:27:01
  3. Sonia Zeman / pływanie: 10:16 / T1: 4:53 / rower: 46:22 / T2: 2:18 / bieg: 33:32 / finisz: 1:37:21

K2

  1. Marta Michalec / pływanie: 8:54 / T1: 3:49 / rower: 45:19 / T2: 1:26 / bieg: 26:13 / finisz: 1:25:41
  2. Weronika Tylak / pływanie: 14:40 / T1: 3:26 / rower: 42:43 / T2: 2:06 / bieg: 27:03 / finisz: 1:29:58
  3. Katarzyna Dąbrowska / pływanie: 10:54 / T1: 4:13 / rower: 49:49 / T2: 1:34 / bieg: 24:07 / finisz: 1:30:37

K3

  1. Monika Szkuta / pływanie: 12:30 / T1: 4:02 / rower: 43:50 / T2: 2:09 / bieg: 25:26 / finisz: 1:27:57
  2. Monika Liśkiewicz / pływanie: 12:47 / T1: 3:35 / rower: 54:31 / T2: 2:11 / bieg: 35:25 / finisz: 1:48:29
  3. Barbara Rybaczek / pływanie: 17:50 / T1: 5:59 / rower: 1:02:41 / T2: 1:11 / bieg: 30:23 / finisz: 1:58:04

Przemek Schenk
foto: Lotto Triathlon Energy FB

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X