TOPWiadomości

Lotto Duathlon Energy: TOP 3 AG. Wyniki i foto

Najszybszym zawodnikiem okazał się Tomasz Słupik z czasem 54:34. Wyprzedził Pawła Ochala (56:10) oraz Adriana Stempniaka (56:41). Wśród kobiet wygrała Kasia Kaczkowska (1:03:30). Podium uzupełniły Angelika Kowalska (1:05:05) oraz Ewelina Zawierowska (1:08:57).

Rywalizacja w AG była niezwykle emocjonująca. Tomek Słupik zaatakował na rowerze, dzięki czemu wypracował bezpieczną przewagę i na biegu mógł kontrolować sytuację. Wśród kobiet Katarzyna Kaczkowska prowadziła od początku, ale musiała uważać na groźną Angelikę Kowalską, lecz udało się jej odnieść zwycięstwo.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych kategorii wiekowych:

MAG1:

  1. Filip Woziwodzki / bieg: 21:01 / T1: 00:48 / rower: 34:26 / T2: 1:05 / bieg: 10:28 / finisz: 1:07:48
  2. Jakub Kozibski / bieg: 21:58 / T1: 1:02 / rower: 37:56 / T2: 1:10 / bieg: 11:32 / finisz: 1:13:38

MAG2:

  1. Mateusz Gajewski / bieg: 16:54 / T1: 00:43 / rower: 29:44 / T2: 00:55 / bieg: 8:27 / finisz: 56:43
  2. Jakub Goszka / bieg: 18:54 / T1: 1:07 / rower: 31:41 / T2: 1:08 / bieg: 9:50 / finisz: 1:02:40
  3. Paweł Surlas / bieg: 20:23 / T1: 00:52 / rower: 32:08 / T2: 1:08 / bieg: 10:35 / finisz: 1:05:06

MAG3:

  1. Tomasz Słupik / bieg: 16:25 / T1: 00:44 / rower: 28:24 / T2: 1:09 / bieg: 7:52 / finisz: 54:34
  2. Aleksander Wostal / bieg: 16:11 / T1: 00:41 / rower: 31:23 / T2: 00:50 / bieg: 8:15 / finisz: 57:20
  3. Mateusz Hering / bieg: 18:01 / T1: 00:46 / rower: 29:54 / T2: 00:45 / bieg: 8:24 / finisz: 57:50

MAG4:

  1. Adrian Stempniak / bieg: 17:28 / T1: 00:46 / rower: 29:02 / T2: 00:51 / bieg: 8:34 / finisz: 56:41
  2. Łukasz Krieger / bieg: 17:33 /T1: 00:54 / rower: 28:52 / T2: 00:55 / bieg: 8:30 / finisz: 56:44
  3. Kamil Kosołowski / bieg: 17:48 / T1: 00:49 / rower: 29:12 / T2: 00:49 / bieg: 8:15 / finisz: 56:53

MAG5:

  1. Paweł Ochal / bieg: 15:58 / T1: 00:51 / rower: 30:31 / T2: 00:57 / bieg: 7:53 / finisz: 56:10
  2. Michał Czapiński / bieg: 16:23 /T1: 1:04 / rower: 30:18 / T2: 1:05 / bieg: 7:59 / finisz: 56:49
  3. Paweł Tymiński / bieg: 17:15 / T1: 0:45 / rower: 29:58 / T2: 00:51 / bieg: 8:41 / finisz: 57:30

MAG6:

  1. Przemysław Szuder / bieg: 18:18 / T1: 00:44 / rower: 28:50 / T2: 00:51 / bieg: 8:48 / finisz: 57:31
  2. Robert Wojnar / bieg: 18:40 / T1: 00:44 / rower: 28:38 / T2: 00:51 / bieg: 8:57 / finisz: 57:50
  3. Piotr Witkowski / bieg: 17:57 / T1: 00:54 / rower: 30:13 / T2: 1:01 / bieg: 8:59 / 59:04

MAG7:

  1. Andrzej Piętka / bieg: 17:23 / T1: 00:45 / rower: 31:18 / T2: 1:11 / bieg: 7:12 / finisz: 57:49
  2. Adam Zięba / bieg: 18:05 / T1: 00:46 / rower: 29:40 / T2: 00:58 / bieg: 8:44 / finisz: 58:13
  3. Marcin Borycki / bieg: 18:27 / T1: 00:49 / rower: 30:26 / T2: 00:57 / bieg: 8:47 / finisz: 59:26

MAG8:

  1. Krzysztof Sarapuk / bieg: 18:07 / T1: 01:03 / rower: 30:55 / T2: 1:13 / bieg: 9:06 / finisz: 1:00:24
  2. Piotr Grlżawski / bieg: 18:43 / T1: 00:51 / rower: 32:55 / T2: 00:45 / bieg: 9:22 / finisz: 1:02:36
  3. Tomasz Wojciechowski / bieg: 19:57 / T1: 1:06 / rower: 31:50 / T2: 1:14 / bieg: 10:03 / finisz: 1:04:10

MAG9:

  1. Jacek Gardener / bieg: 18:54 / T1: 00:55 / rower: 30:02 / T2: 1:06 / bieg: 9:42 / finisz: 1:00:39
  2. Sławomir Klkol / bieg: 19:33 / T1: 1:11 / rower: 29:51 / T2: 1:04 / bieg: 9:33 / finisz: 1:01:12
  3. Tomasz Brett / bieg: 19:19 / T1: 00:56 / rower: 32:02 / T2: 00:57 / bieg: 9:57 / finisz: 1:03:11

MAG10:

  1. Dariusz Drapella / bieg: 23:30 / T1: 00:51 / rower: 34:02 / T2: 1:10 / bieg: 11:07 / finisz: 1:10:40
  2. Tadeusz Łaszkiewicz / bieg: 24:52 / T1: 1:07 / rower: 40:02 / T2: 1:45 / bieg: 12:34 / finisz: 1:20:20
  3. Marek Bogalecki / bieg: 27:00 / 2:30 / rower: 39:16 / T2: 2:48 / bieg: 12:42 / finisz: 1:24:16

KAG2:

  1. Natalia Sadowska / bieg: 21:49 / T1: 1:06 / rower: 37:36 / T2: 1:22 / bieg: 10:53 / finisz: 1:12:46
  2. Aleksandra Duda / bieg: 23:27 / T1: 1:04 / rower: 40:04 / T2: 1:15 / bieg: 11:41 / finisz: 1:17:31
  3. Maja Smolińska / bieg: 24:11 / T1: 1:22 / rower: 38:53 / T2: 1:47 / bieg: 12:10 / finisz: 1:28:23

KAG3:

  1. Anna Wajs / bieg: 21:03 / T1: 1:11 / rower: 35:17 / T2: 1:14 / bieg: 10:18 / finisz: 1:09:03
  2. Emilia Graban / bieg: 21:36 / T1: 1:10 / rower: 34:29 / T2: 1:15 / bieg: 11:26 / finisz: 1:09:56
  3. Marta Bartosik / bieg: 22:49 / T1: 1:16 / rower: 40:33 / T2: 1:20 / bieg: 11:32 / finisz: 1:17:30

KAG4:

  1. Magdalena Matulewicz / bieg: 21:02 / T1: 1:16 / rower: 34:37 / T2: 1:16 / bieg: 10:47 / finisz: 1:08:58
  2. Aleksandra Strzelecka / bieg: 25:21 / T1: 1:17 / rower: 38:50 / T2: 1:08 / bieg: 13:17 / finisz: 1:19:53
  3. Joanna Radzińska / bieg: 26:24 / T1: 1:46 / rower: 37:20 / T2: 1:35 / bieg: 13:09 / finisz: 1:20:14

KAG5:

  1. Katarzyna Kaczkowska / bieg: 19:33 / T1: 1:18 / rower: 31:48 / T2: 1:10 / bieg: 9:41 / finisz: 1:03:30
  2. Angelika Kowalska / bieg: 20:27 / T1: 00:55 / rower: 32:29 / T2: 00:59 / bieg: 10:15 / finisz: 1:05:05
  3. Ewelina Zawierowska / bieg: 21:56 / T1: 1:06 / rower: 33:27 / T2: 1:12 / bieg: 11:16 / finisz: 1:08:57

KAG6:

  1. Ola Truskolawska / bieg: 21:50 / T1: 1:18 / rower: 34:50 / T2: 1:27 / bieg: 11:09 / finisz: 1:10:34
  2. Małgorzata Harasimiuk-Grodzka / bieg: 22:21 / T1: 1:09 / rower: 35:10 / T2: 1:27 / bieg: 10:35 / finisz: 1:10:42
  3. Beata Jabłońska-Kierszk / bieg: 22:12 / T1: 1:09 / rower: 36:10 / 1:13 / bieg: 10:57 / finisz: 1:11:41

KAG7:

  1. Beata Kierszk-Jabłońska / bieg: 22:12 / T1: 1:09 / rower: 36:10 / T2: 1:13 / bieg: 10:57 / finisz: 1:11:41
  2. Monika Beyer-Wróblewska / bieg: 23:22 / T1: 1:13 / rower: 36:43 / T2: 1:13 / bieg: 11:46 / finisz: 1:14:17
  3. Iwona Figler / bieg: 24:01 / T1: 1:16 / rower: 39:25 / T2: 1:30 / bieg: 12:33 / finisz: 1:18:45

KAG8:

  1. Beata Jarmołowicz / bieg: 24:04 / T1: 1:23 / rower: 34:17 / T2: 1:21 / bieg: 11:32 / finisz: 1:12:37
  2. Aleksandra Kowalczyk / bieg: 24:23 / T1: 1:39 / rower: 39:48 / T2: 1:48 / bieg: 12:24 / finisz: 1:20:02
  3. Bożena Jarlińska / bieg: 25:32 / T1: 1:06 / rower: 45:27 / T2: 01:17 / bieg: 12:09 / finisz: 1:25:31

Przemek Schenk
foto: Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button