Wiadomości

LOTTO Duathlon Energy Rumia – wyczerpany limit miejsc w wyścigu AG

Na niespełna miesiąc przed terminem mistrzostw Polski w duathlonie na dystansie SPRINT w ramach LOTTO Duathlon Energy, które odbędą się w dniu 11 października w Rumi wyczerpał się limit miejsc w wyścigu AG.

Impreza w Rumi pierwotnie zaplanowana była w kwietniu jako otwarcie sezonu na Pomorzu. Jednak zawody z wiadomych względów nie mogły się odbyć. Nowy termin zawodów, czyli 11 października zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem rządu RP ograniczającym ilość uczestników imprez sportowych na otwartym terenie do 250 osób limit został wyczerpany.

Na platformie TimeRecords.pl uruchomione zostały zapisy na listę rezerwową w wyścigu Age Group.

Opcje dla zawodników

Do 25 września osoby, które z uwagi na zmianę terminu zawodów nie mogą wystartować w imprezie, mają czas na wybór jednej w trzech opcji proponowanych przez organizatora.

  1. Wymiana wpłaconej kwoty na Voucher ważny do końca 2022 roku. Voucher można wykorzystać na dowolne imprezy organizowane przez Energy Events.
  2. Przeniesienie opłaty startowej na imprezę w Rumi na 2021 rok. Bez względu na wysokość opłaty w przyszłym roku wybór tej opcji gwarantuje start w imprezie w Rumi 2021.
  3. Pozostawienie opłaty startowej jako datek na rzecz organizatorów, czyli UKS TriTeam Rumia i Energy Events.

Ostateczna lista za 5 dni

Osoby z listy rezerwowej będą przenoszone na listę startową w miarę zwalniania się miejsc z uwagi na decyzję innych uczestników możliwe do 25 września. Ostateczny kształt listy startowych powinien być znany do 27 września.
Obok wyścigu Age Group i jedynej w tym roku duathlonowej rywalizacji o medale Mistrzostw Polski w Rumi odbędą się również wyścigi w ramach sportu kwalifikowanego, gdzie o medale powalczą zawodnicy Elity, młodzieżowcy, juniorzy, juniorzy młodsi i młodzicy.
Zgłoszenia do wyścigów w ramach rywalizacji sportu kwalifikowanego są cały czas otwarte.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X