TOP

Lotto Duathlon Energy Rumia. Najlepsi juniorzy i juniorki młodsi WYNIKI

Przedstawiamy szczegółowe wyniki czołowych zawodników z MP w duathlonie w Rumi, w kategorii junior młodszy i juniorka młodsza.  

Kuba Gajda zameldował się na mecie z wynikiem 29:38. Podium uzupełnili Wiktor Zasada z czasem 29:51 oraz Karol Armuła (29:55).

Szczegółowe wyniki TOP10 juniorów młodszych

  1. Kuba Gajda / bieg: 8:04 / T1: 00:37 / rower: 16:34 / T2: 00:43 / bieg: 3:40 / finisz: 29:38
  2. Wiktor Zasada / bieg: 8:06 / T1: 00:36 / rower: 16:35 / T2: 00:42 / bieg: 3:52 / finisz: 29:51
  3. Karol Armuła / bieg: 7:45 / T1: 00:35 / rower: 17:01 / T2: 00:48 / bieg: 3:46 / finisz: 29:55
  4. Kacper Serwiński / bieg: 8:07 / T1: 00:40 / rower: 16:35 / T2: 00:47 / bieg: 3:54 / finisz: 30:03
  5. Stanisław Ptaszyński / bieg: 8:05 / T1: 00:41 / rower: 16:32 / T2: 00:47 / bieg: 3:59 / finisz: 30:04
  6. Jakub Maliszewski / bieg: 8:10 / T1: 00:43 / rower: 16:23 / T2: 00:45 / bieg: 4:15 / finisz: 30:16
  7. Antoni Chachulski / bieg: 8:06 / T1: 00:37 / rower: 16:37 / T2: 00:46 / bieg: 4:11 / finisz: 30:17
  8. Julian Kuźma / bieg: 8:09 / T1: 00:36 / rower: 16:36 / T2: 00:46 / bieg: 4:16 / finisz: 30:23
  9. Michał Pisanko / bieg: 8:09 / T1: 00:39 / rower: 16:34 / T2: 00:53 / bieg: 4:14 / finisz: 30:29
  10. Tymon Mazurkiewicz / bieg: 8:08 / T1: 00:36 / rower: 16:36 / T2: 00:48 / bieg: 4:24 / finisz: 30:32

Ostatecznie pierwsza na mecie zameldowała się Yeva Soroka z Ukrainy, z czasem 33:44, ale to druga Joanna Pietruszyńska z wynikiem 34:41 została Mistrzynią Polski w tej kategorii. Podium uzupełniła Zofia Rosin z rezultatem 34:45.

Szczegółowe wyniki TOP10 juniorek młodszych

  1. Yeva Soroka (UKR) / bieg: 8:32 / T1: 00:43 / rower: 19:32 / T2: 00:46 / bieg: 4:11 / finisz: 33:44
  2. Joanna Pietruszyńska / bieg: 9:06 / T1: 00:53 / rower: 19:31 / T2: 00:50 / bieg: 4:21 / finisz: 34:41
  3. Zofia Rosin / bieg: 9:15 / T1: 00:38 / rower: 19:37 / T2: 00:45 / bieg: 4:30 / finisz: 34:45
  4. Hanna Foltyniewicz / bieg: 9:15 / T1: 00:41 / rower: 19:33 / T2: 00:52 / bieg: 4:33 / finisz: 34:54
  5. Karolina Szalast / bieg: 9:47 / T1: 00:43 / rower: 20:05 / T2: 00:51 / bieg: 4:47 / finisz: 36:13
  6. Amelia Górska / bieg: 10:12 / T1: 00:42 / rower: 20:31 / T2: 00:55 / bieg: 5:06 / finisz: 37:26
  7. Klaudia Tomaszewska / bieg: 10:19 / T1: 00:38 / rower: 21:07 / T2: 00:45 / bieg: 5:23 / finisz: 38:12
  8. Emelie Lindholm / bieg: 10:11 / T1: 00:48 / rower: 22:05 / T2: 00:58 / bieg: 5:00 / finisz: 39:02
  9. Wiktoria Kos / bieg: 10:56 / T1: 00:45 / rower: 21:40 / T2: 00:56 / bieg: 5:33 / finisz: 39:50
  10. Emilia Guzior / bieg: 10:56 / T1: 00:48 / rower: 21:43 / T2: 1:08 / bieg: 5:50 / finisz: 39:02

Przemek Schenk
foto: Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X