Wiadomości

LOTTO Challenge Gdańsk z pięcioma nominacjami do nagrody!

Zawody LOTTO CHALLENGEGDANSK otrzymały pięć nominacji spośród dziesięciu kategorii do dorocznych nagród przyznawanych przez CHALLEGEFAMILY w ramach CHALLEGEFAMILY Awards.

Gdański triathlon otrzymał nominację w następujących kategoriach:

  • Najlepsze miejsce zawodów
  • Najlepsza trasa pływacka
  • Najlepsza meta
  • Najlepsza strefa finiszera
  • Najbardziej ekologiczna impreza

Szósta kategoria dla wszystkich

Szóstą kategorią, w której nominowane są wszystkie imprezy z rodziny CHALLEGEFAMILY jest Race of The Year 2022. O przyznaniu nominacji decydują ankiety satysfakcji z zawodów, które są wysyłane do zawodników bezpośrednio po zawodach. Na podstawie wyników tych ankiet CHALLEGEFAMILY nominuje pięć imprez do każdej z dziesięciu kategorii do głosowania internautów. Aktualnie CHALLEGEFAMILY to 33 imprezy odbywające się w 27 krajach na 5 kontynentach.

Link do głosowania – https://www.challenge-family.com/awards/

Termin głosowania

Głosowanie rozpoczęło się 25 października i potrwa do niedzieli 6 listopada do godziny 23:59. Wręczenie nagród i rozstrzygnięcie CHALLEGEFAMILY Awards 2022 odbędzie się podczas spotkania dyrektorów wszystkich wyścigów 9 grudnia 2022 na Gran Canarii.

Głosuj TUTAJ 

Przypomnijmy, że LOTTO CHALLENGE GDAŃSK w swoim debiucie otrzymał prestiżowy tytuł Race of The Year 2021, czyli został uznany przez zawodników za najlepszą imprezę na świecie w rodzinie CHALLEGEFAMILY.

Zawody LOTTO CHALLENGE GDAŃSK organizowane są przez firmę Energy Events w ścisłej współpracy z Gdańskim Ośrodkiem Sportu i miastem Gdańsk.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X