Wiadomości

LOTTO Challenge Gdańsk ponownie z nagrodą

Na zakończenie dorocznego spotkania dyrektorów wszystkich wyścigów z rodziny Challenge Family odbyła się uroczysta kolacja, podczas której wręczono Challenge Family Race Awards za imprezy w roku 2022.

LOTTO Challenge Gdańsk zwyciężył w kategorii najlepsza strefa finiszera oraz zajął drugie miejsce w kategorii Race of The Year 2022. Gdańska impreza była nominowana w 5 spośród 10 kategorii, dodatkową 11 kategorią jest nagroda Race of The Year, w której nominowane są wszystkie imprezy. Nominacje do poszczególnych kategorii zostały przyznane na podstawie ankiet wypełnionych przez zawodników bezpośrednio po zawodach. Następnie o przyznaniu nagród decydowały głosy zawodników, kibiców i sympatyków z całego świata.

Challenge Family Awards naprawdę podkreślają nasze zaangażowanie w #AllAboutTheAthlete – powiedział Jort Vlam, dyrektor generalny Challenge Family. – Nagrody nie są przyznawane przez nas, ale przez zawodników. To ich głos się liczy i to ich głos jest decydujący. Czasy w branży eventowej są nadal trudne i chociaż tylko kilka wyścigów mogło dziś wygrać nagrody, chciałbym podziękować za poświęcenie wszystkich naszych organizatorów, którzy bez wyjątku dają z siebie wszystko są maksymalnie zaangażowani w zapewnienie każdemu zawodnikowi imprezy życia.

Kolejna nagroda

Przypomnijmy, że za debiutancką edycję imprezy LOTTO CHALLENGEGDANSK w roku 2021 nasza impreza otrzymała najbardziej prestiżowe wyróżnienie, czyli nagrodę Race of The Year 2021. Edycja w roku 2022 obfitowała aż w pięć nominacji do nagród spośród 10 kategorii (najlepsza miejscówka, najlepsza trasa pływacka, najlepsza meta, najlepsza strefa finiszera oraz najbardziej ekologiczny wyścig). Ostatecznie nasi przedstawiciele wracają z Las Palmas z nagrodą za najlepszą strefę finiszera oraz drugim miejscem w kategorii Race of The Year 2022.

Strefa finiszera począwszy od pierwszej edycji naszej imprezy jest naszym „oczkiem w głowie”. W roku 2022 dodaliśmy live cooking, dzięki czemu zawodnicy mogli posilić się świeżym posiłkiem. Utrzymaliśmy wszystko to, co było w naszej strefie rok wcześniej – czyli makaron, pizza, gofry, lody, piwo oraz oczywiście owoce, izotonik, woda, Coca – Cola, Red Bull. Warto wspomnieć, że w naszej strefie finiszera nie obowiązują żadne kupony, talony, jednym limitem jest pojemność żołądków. Dziękuję naszemu partnerowi tytularnemu Totalizatorowi Sportowemu, właścicielowi marki LOTTO oraz miastu Gdańsk i Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu za możliwość organizacji tej imprezy – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów.

Zawody LOTTO Challenge Gdańsk organizowane są przez firmę Energy Events w ścisłej współpracy z miastem Gdańsk i Gdańskim Ośrodkiem Sportu. Wieloletnie doświadczenie obu organizatorów gwarantuje powodzenie i sukces zawodów na gdańskiej plaży. Kolejna, już trzecia edycja imprezy zaplanowana jest w dniach 17 – 18 czerwca 2023 roku.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X