TOP

Lotto Challenge Gdańsk. Czołowi AG na olimpijce WYNIKI

Prezentujemy szczegółowe wyniki najlepszych amatorów w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy startowali w Gdańsku na dystansie olimpijskim.

Najszybszym zawodnikiem okazał się Piotr Łazaronek. Wbiegł na metę z czasem 2:06:43. Drugi był Dawid Jankowski (2:09:05). Podium uzupełnił Marek Janisz (2:09:10).

Ostatecznie Maja Bużycka zameldowała się na mecie, z czasem 2:16:45. Warto zaznaczyć, że to pierwsze zwycięstwo pod okiem nowego trenera – Jakuba Czai. Podium uzupełniły Ola Korulczyk (2:22:49) oraz Aleksandra Sypniewska-Lewandowska (2:24:07).

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG

M16

  1. Bartek Duliński / pływanie: 29:12 / T1: 3:31 / rower: 1:10:21 / T2: 4:51 / bieg: 45:07 / finisz: 2:33:02
  2. Edward Polaczuk / pływanie: 26:50 / T1: 3:35 / rower: 1:17:27 / T2: 3:05 / bieg: 52:57 / finisz: 2:43:54

M20

  1. Marek Janisz / pływanie: 24:25 / T1: 2:44 / rower: 1:00:13 / T2: 2:01 / bieg: 39:47 / finisz: 2:09:10
  2. Krzysztof Sobota / pływanie: 23:25 / T1: 3:04 / rower: 1:06:52 / T2: 2:36 / bieg: 42:53 / finisz: 2:18:50
  3. Stanisław Drzastwa / pływanie: 24:17 / T1: 3:00 / rower: 1:12:42 / T2: 2:57 / bieg: 40:20 / finisz: 2:22:16

M25

  1. Dawid Jankowski / pływanie: 25:08 / T1: 2:28 / rower: 1:02:33 / T2: 2:14 / bieg: 36:42 / finisz: 2:09:05
  2. Krzysiek Adrjanowski / pływanie: 23:29 / T1: 2:48 / rower: 1:05:53 / T2: 2:32 / bieg: 37:26 / finisz: 2:12:08
  3. Bartosz Kościelniak / pływanie: 23:56 / T1: 3:29 / rower: 1:04:59 / T2: 2:15 / bieg: 40:32 / finisz: 2:15:11

M30

  1. Adam Ogłoblin / pływanie: 23:33 / T1: 2:36 / rower: 1:03:16 / T2: 2:19 / bieg: 40:19 / finisz: 2:12:03
  2. Filip Prałat / pływanie: 24:32 / T1: 2:52 / rower: 1:02:23 / T2: 2:14 / bieg: 41:54 / finisz: 2:13:55
  3. Łukasz Seroka / pływanie: 26:26 / T1: 2:44 / rower: 1:04:13 / T2: 2:02 / bieg: 39:12 / finisz: 2:14:37

M35

  1. Piotr Łazaronek / pływanie: 19:08 / T1: 2:37 / rower: 58:53 / T2: 2:13 / bieg: 43:52 / finisz: 2:06:43
  2. Łukasz Sosnowski / pływanie: 27:50 / T1: 2:37 / rower: 1:01:00 / T2: 2:06 / bieg: 35:56 / finisz: 2:09:29
  3. Tomasz Bednarczyk / pływanie: 24:54 / T1: 2:53 / rower: 1:01:27 / T2: 2:09 / bieg: 39:05 / finisz: 2:10:28

M40

  1. Piotr Kowalczyk / pływanie: 25:07 / T1: 2:48 / rower: 1:02:49 / T2: 2:30 / bieg: 38:08 / finisz: 2:11:22
  2. Rafał Korulczyk / pływanie: 24:47 / T1: 2:42 / rower: 1:00:44 / T2: 2:17 / bieg: 41:56 / finisz: 2:12:26
  3. Krzysztof Litwiniuk / pływanie: 24:10 / T1: 2:53 / rower: 1:02:31 / T2: 2:21 / bieg: 41:22 / finisz: 2:13:17

M45

  1. Michał Maliszewski / pływanie: 24:45 / T1: 3:19 / rower: 1:04:51 / T2: 2:20 / bieg: 40:22 / finisz: 2:15:37
  2. Robert Puch / pływanie: 25:55 / T1: 3:06 / rower: 1:01:22 / T2: 2:33 / bieg: 44:39 / finisz: 2:17:35
  3. Marek Scibior / pływanie: 27:55 / T1: 2:57 / rower: 1:04:27 / T2: 2:10 / bieg: 40:51 / finisz: 2:18:20

M50

  1. Michał Martynowicz / pływanie: 23:57 / T1: 2:40 / rower: 1:06:13 / T2: 2:16 / bieg: 42:30 / finisz: 2:17:36
  2. Jarosław Sosnowski / pływanie: 28:10 / T1: 3:17 / rower: 1:05:19 / T2: 2;39 / bieg: 41:10 / finisz: 2:20:35
  3. Adam Knothe / pływanie: 32:25 / T1: 3:04 / rower: 1:02:39 / T2: 2:37 / bieg: 40:00 / finisz: 2:20:45

M55

  1. Tomasz Lisius / pływanie: 31:51 / T1: 4:23 / rower: 1:11:23 / T2: 3:19 / bieg: 49:13 / finisz: 2:40:09
  2. Marek Łaniec / pływanie: 35:14 / T1: 4:36 / rower: 1:20:30 / T2: 3:33 / bieg: 47:06 / finisz: 2:50:59
  3. Witold Wiśniewski / pływanie: 31:40 / T1: 4:22 / rower: 1:20:38 / T2: 3:00 / bieg: 51:55 / finisz: 2:51:35

M60

  1. Jarosław Swiniarski / pływanie: 32:40 / T1: 3:58 / rower: 1:07:37 / T2: 3:32 / bieg: 52:24 / finisz: 2:40:11
  2. Krzysztof Paszkiewicz / pływanie: 34:39 / T1: 4:32 / rower: 1;08:15 / T2: 3:45 / bieg: 53:38 / finisz: 2:44:49
  3. Marek Szafrański / pływanie: 30:11 / T1: 4:20 / rower: 1:17:28 / T2: 3:27 / bieg: 50:02 / finisz: 2:45:28

M65

  1. Janusz Cnota / pływanie: 29:42 / T1: 5:23 / rower: 1:17:32 / T2: 5:14 / bieg: 1:01:47 / finisz: 2:59:38

K20

  1. Maja Bużycka / pływanie: 23:12 / T1: 2:37 / rower: 1:08:36 / T2: 2:03 / bieg: 40:17 / finisz: 2:16:45
  2. Kinga Lorek / pływanie: 24:44 / T1: 2:42 / rower: 1:13:47 / T2: 2:18 / bieg: 44:22 / finisz: 2:27:53
  3. Katarzyna Stroińska / pływanie: 24:12 / T1: 2:58 / rower: 1:19:32 / T2: 2:20 / bieg: 48:45 / finisz: 2:37:47

K25

  1. Joanna Napiórkowska / pływanie: 29:12 / T1: 3:32 / rower: 1;10:56 / T2: 2:30 / bieg: 47:05 / finisz: 2:33:15
  2. Barbara Kaiser / pływanie: 32:44 / T1: 3:55 / rower: 1:20:49 / T2: 2:46 / bieg: 57:03 / finisz: 2:57:17
  3. Marta Reszetow / pływanie: 31:18 / T1: 5:20 / rower: 1:35:00 / T2: 2:40 / bieg: 58:18 / finisz: 3:12:36

K30

  1. Ola Korulczyk / pływanie: 24:05 / T1: 2:44 / rower: 1:08:58 / T2: 2:21 / bieg: 44:41 / finisz: 2:22:49
  2. Anna Andrałojć / pływanie: 26:14 / T1: 3:16 / rower: 1:08:57 / T2: 2:42 / bieg: 46:11 / finisz: 2:27:20
  3. Katarzyna Kęsikowska / pływanie: 26:40 / T1: 2:51 / rower: 1:12:18 / T2: 2:52 / bieg: 47:31 / finisz: 2:32:12

K35

  1. Aleksandra Sypniewska-Lewandowska / pływanie: 24:53 / T1: 2:39 / rower: 1:09:53 / T2: 2:33 / bieg: 44:09 / finisz: 2:24:07
  2. Dominika Stypułkowska / pływanie: 26:19 / T1: 3:43 / rower: 1:16:11 / T2: 2:44 / bieg: 47:02 / finisz: 2:35:59
  3. Natalia Syryca / pływanie: 28:04 / T1: 4:15 / rower: 1:15:14 / T2: 3:20 / bieg: 51:08 / finisz: 2:42:01

K40

  1. Julia Świątek / pływanie: 29:52 / T1: 3:20 / rower: 1:11:30 / T2: 2:41 / bieg: 46:05 / finisz: 2:33:28
  2. Małgorzata Jarosiewicz / pływanie: 31:53 / T1: 4:15 / rower: 1:16:36 / T2: 3:32 / bieg: 55:32 / finisz: 2:51:48
  3. Urszula Leśniak / pływanie: 32:33 / T1: 4:17 / rower: 1:22:50 / T2: 3:24 / bieg: 55:25 / finisz: 2:58:29

K45

  1. Karolina Janyga / pływanie: 29:33 / T1: 3:29 / rower: 1:10:59 / T2: 3:09 / bieg: 53:09 / finisz: 2:40:19
  2. Karolina Stapf / pływanie: 31:57 / T1: 3:39 / rower: 1:16:31 / T2: 3:30 / bieg: 49:59 / finisz: 2:45:36
  3. Magda Atraszkiewicz / pływanie: 32:34 / T1: 4:06 / rower: 1:15:23 / T2: 3:52 / bieg: 53:24 / finisz: 2:49:19

K50

  1. Beata Jarmołowicz / pływanie: 34:11 / T1: 3:25 / rower: 1:11:36 / T2: 2:57 / bieg: 49:56 / finisz: 2:42:05
  2. Aleksandra Świtońska / pływanie: 37:14 / T1: 6:31 / rower: 1:41:28 / T2: 4:29 / bieg: 1:12:29 / finisz: 3:42:11

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X