Wiadomości

LA RIVE Triathlon Grudziądz z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi

16 czerwca zawody w grudziądzkim Rudniku, a zapisy już tylko do 2 czerwca. Kto jeszcze się waha lub myśli o starcie w zawodach, które przyciągnęły w ubiegłym roku najlepszych polskich triathlonistów, ma ostatnią chwilę na dołączenie do stawki triathlonistów.

Impreza rozgrywana nad brzegiem jeziora Rudnickiego Wielkiego w Grudziądzu, a organizowana przez Miejski Ośrodek Rekreacji iw Wypoczynku pod patronatem Prezydenta Macieja Glamowskiego, rozwija się z roku na rok. Triatlonistów kuszą solidne nagrody pieniężna, ale także bogate pakiety i klimat kameralnej imprezy na dużej plaży w otoczeniu lasu i bezpośrednią bliskością trasy średnicowej, która jest wręcz stworzona do walki o życiówki na rowerach.

Sześć i trzy tysięcą za zwycięstwa

Listy startowe na ¼ i 1/8 IM (starty indywidualne i sztafety) zapełniają się, a organizatorzy odkryli karty w temacie nagród. W tym roku dzięki zaangażowaniu sponsora tytularnego firmy La Rive, producenta perfum i kosmetyków, pula nagród przekracza 75 tys złotych. Podobnie jak w latach ubiegłych są to nagrody pieniężne. Dla zwycięzców w Kategorii OPEN przeznaczono 6.000 zł i 3.000 zł (1/4 i 1/8 IM), zwycięskie sztafety otrzymają po 2.000 zł a w kategoriach wiekowych wręczane będą nagrody od 1.000 do 200 zł. Szczegóły śledzić można na facebookowym profilu imprezy. Zajrzyj też na FB Triathlonu

Ambasador Jakub Wesołowski

Ambasadorem imprezy  został znany m.in. z serialu „Na Wspólnej” aktor Jakub Wesołowski. Kuba prywatnie jest wielkim entuzjastą triathlonu i podczas zawodów wspólnie z kibicami będzie dopingował zawodników zbliżających się do mety. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą porozmawiać z Kubą o sporcie (i nie tylko) w dniu wyścigu na Plażę Miejską Rudnik, gdzie będzie można spotkać się z aktorem.

Podczas imprezy przygotowano także inne  atrakcje dla kibiców – wśród nich na rudnickiej plaży rozgrywany będzie turniej rodzinny na torze przeszkód „Dzika rodzinka”.

Zapisy indywidualne tutaj , sztafeta tutaj, a Dzika Rodzinka tutaj

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X