TOP
Najszybsi AG na 1/2IM w Borównie. WYNIKI
Zwyciężył Tomasz Marcinek (3:56:32). Tym samym wyprzedził Kacpra Adama (4:07:13) i Marcina Andrzejewskiego (4:18:34). Najszybszą kobietą była Maria Hajnos-Małecka (4:46:31). Podium uzupełniły Agnieszka Fijołek – Warszewska (4:48:42) oraz Rita Biskupska (4:49:15).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M18-24:
- Rafał Porzych / pływanie: 32:25 / T1: 2:40 / rower: 2:25:40 / T2: 2:04 / bieg: 1:31:07 / finisz: 4:33:56
- Ivan Novgorodtsev / pływanie: 45:20 / T1: 6:04 / rower: 2:54:15 / T2: 3:31 / bieg: 2:02:10 / finisz: 5:51:20
- Jakub Staszkiewicz / pływanie: 28:57 / T1: 4:03 / rower: 3:11:33 / T2: 2:13 / bieg: 2:06:36 / finisz: 5:53:22
Kategoria M25-29:
- Tomasz Marcinek / pływanie: 23:19 / T1: 2:00 / rower: 2:12:21 / T2: 1:02 / bieg: 1:17:50 / finisz: 3:56:32
- Kacper Adam / pływanie: 23:18 / T1: 2:29 / rower: 2:16:17 / T2: 1:34 / bieg: 1;23:35 / finisz: 4:07:13
- Mateusz Witkowski / pływanie: 34:15 / T1: 2:27 / rower: 2:25:23 / T2: 1:29 / bieg: 1:16:45 / finisz: 4:20:19
Kategoria M30-34:
- Emil Piosik / pływanie: 33:08 / T1: 3:24 / rower: 2:20:29 / T2: 1:40 / bieg: 1:22:55 / finisz: 4:21:36
- Kamil Grycz / pływanie: 31:56 / T1: 3:13 / rower: 2:21:42 / T2: 1:55 / bieg: 1:27:25 / finisz: 4;26:11
- Paweł Mazur / pływanie: 28:20 / T1: 2:38 / rower: 2:28:12 / T2: 2:08 / bieg: 1:26:06 / finisz: 4:27:24
Kategoria M35-39:
- Marcin Andrzejewski / pływanie: 31:00 / T1: 2:34 / rower: 2;14:01 / T2: 1:52 / bieg: 1:29:08 / finisz: 4:18:34
- Paweł Kalinowski / pływanie: 27:23 / T1: 2:33 / rower: 2:21:02 / T2: 1:32 / bieg: 1:30:15 / finisz: 4:22:45
- Marcin Fabiszewski / pływanie: 27:50 / T1: 2:34 / rower: 2:24:09 / T2: 2:16 / bieg: 1:27:28 / finisz: 4:24:17
Kategoria M40-44:
- Mariusz Jurkiewicz / pływanie: 32:18 / T1: 3:32 / rower: 2:16:29 / T2: 2:19 / bieg: 1:26:07 / finisz: 4:20:45
- Robert Wojnar / pływanie: 34:33 / T1: 2:11 / rower: 2;19:02 / T2: 1:32 / bieg: 1:26:45 / finisz: 4:24:03
- Gracjan Topczewski / pływanie: 31:39 / T1: 2:27 / rower: 2:23:10 / T2: 1:28 / bieg: 1:33:07 / finisz: 4:31:51
Kategoria M45-49:
- Adam Zięba / pływanie: 31:42 / T1: 2:38 / rower: 2:19:44 / T2: 1:35 / bieg: 1:23:31 / finisz: 4:19:10
- Arkadiusz Podziewski / pływanie: 31:17 / T1: 2:47 / rower: 2:17:21 / T2: 2:02 / bieg: 1:31:20 / finisz: 4:24:47
- Marcin Ruciński / pływanie: 28:53 / T1: 2:31 / rower: 2:25:31 / T2: 2:17 / bieg: 1:40:40 / finisz: 4:39:52
Kategoria M50-54:
- Krzysztof Sarapuk / pływanie: 31;12 / T1: 2:42 / rower: 2:28:38 / T2: 3:01 / bieg: 1:33:11 / finisz: 4:38:44
- Tomasz Socha / pływanie: 32:19 / T1: 3:13 / rower: 2;31:23 / T2: 2:32 / bieg: 1:33:20 / finisz: 4;42:47
- Piotr Patalon / pływanie: 34:46 / T1: 2:50 / rower: 2:37:48 / T2: 1:59 / bieg: 1:41:55 / finisz: 4:59:18
Kategoria M55-59:
- Waldemar Chmiel / pływanie: 39:03 / T1: 5:26 / rower: 3:10:15 / T2: 4:30 / bieg: 2:18:43 / finisz: 6:17:57
- Dariusz Chmiel / pływanie: 51:11 / T1: 5:59 / rower: 3:23:34 / T2: 3:36 / bieg: 1:59:38 / finisz: 6:23:58
- Jacek Cieszyński / pływanie: 31:31 / T1: 3:02 / rower: 2:42:48 / T2: 2:19 / bieg: brak wyniku / finisz: DNF
Kategoria M60-64:
- Ireneusz Bedyk / pływanie: 43:26 / T1: 4:54 / rower: 2:43:28 / T2: 3:07 / bieg: 1;55:37 / finisz: 5:30:32
- Bohdan Pociej / pływanie: 38:11 / T1: 4:55 / rower: 2:51:38 / T2: 5:11 / bieg: 2:08:04 / finisz: 5:47:59
- Janusz Oledzki / pływanie: 38:40 / T1: 5:41 / rower: 3:29:32 / T2: 5:43 / bieg: 2:36:22 / finisz: 6:55:58
Kategoria M65-69:
- Czesław Mączyński / pływanie: 47:31 / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: 2:03:15 / finisz: 5:37:38
Kategoria K18-24:
- Wiktoria Gibiec / pływanie: 31:54 / T1: 3:02 / rower: 2:40:26 / T2: / bieg/ finisz:
- Monika Jadczak / pływanie: 30:38 / T1: 3:46 / rower: 2:54:00 / T2: / bieg: / finisz:
- Marta Krzystolik / pływanie: 35:56 / T1: 4:16 / rower: 3:01:53 / T2: / bieg: / finisz:
Kategoria K25-29:
- Magdalena Mendel / pływanie: 35:17 / T1: 3:23 / rower: 2:43:18 / T2: 2:10 / bieg: 1;49:36 / finisz: 5:13:44
- Kinga Gibiec / pływanie: 30:39 / T1: 3:09 / rower: 2:54:29 / T2: 2:20 / bieg: 1:52:12 / finisz: 5:22:49
- Patrycja Jasińska / pływanie: 32:49 / T1: 3:50 / rower: 3:06:13 / T2: 2:50 / bieg: 1:51:00 / finisz: 5:36:42
Kategoria K30-34:
- Rita Biskupska / pływanie: 33;15 / T1: 2:33 / rower: 2;30:12 / T2: 2:08 / bieg: 1;41:07 / finisz: 4:49:15
- Anna Kawik-Bartosik / pływanie: 47:25 / T1: 5:10 / rower: 3:08:46 / T2: 3:40 / bieg: 1:47:27 / finisz: 5:52:28
- Agnieszka Weber / pływanie: 45:05 / T1: 5:28 / rower: 3:22:27 / T2: 3:04 / bieg: 2:14:23 / finisz: 6:30:27
Kategoria K35-39:
- Maria Hajnos-Małecka / pływanie: 30:33 / T1: 2:41 / rower: 2:35:11 / T2: 1:57 / bieg: 1:36:09 / finisz: 4:46:31
- Paulina Prugar Fukowska / pływanie: 34:41 / T1: 3:22 / rower: 2:41:14 / T2: 2:21 / bieg: 1:32:37 / finisz: 4:54:15
- Magdalena Warzybok / pływanie: 32:51 / T1: 2:50 / rower: 2:33:19 / T2: 2:11 / bieg: 1:49:43 / finisz: 5:00:54
Kategoria K40-44:
- Bożena Jaskowska / pływanie: 32:57 / T1: 3:21 / rower: 2:33:43 / T2: 2:22 / bieg: 1:40:50 / finisz: 4:53:13
- Amelia Mika / pływanie: 39:35 / T1: 3:56 / rower: 2:50:16 / T2: 2;26 / bieg: 1;48:42 / finisz: 5:24:55
- Agnieszka Piguła / pływanie: 41:01 / T1: 4:39 / rower: 3:04:54 / T2: 3:46 / bieg: 1:50:41 / finisz: 5:45:01
Kategoria K45-49:
- Agnieszka Fijołek-Warszewska / pływanie: 39:20 / T1: 3:47 / rower: 2:29:34 / T2: 2:08 / bieg: 1:33:53 / finisz: 4:48:42
- Ewa Hadasz / pływanie: 38:02 / T1: 4:03 / rower: 2:55:00 / T2: 2:49 / bieg: 1:50:33 / finisz: 5:30:27
- Marzena Cichońska-Bazak / pływanie: 43:11 / T1: 4:46 / rower: 2:55:38 / T2: 3:03 / bieg: 1:57:06 / finisz: 5:43:44
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne