Wiadomości

Kosmowski: Jestem zadowolony z livestreamu

W zeszłym tygodniu wszyscy pasjonaci triathlonu mogli śledzić specjalny livestream Dotsport po godzinach. Ci, co uczestniczyli, na pewno się nie zawiedli.

– Mam bardzo pozytywne wrażenia. Tym bardziej, że to był nasz debiut. Wydaje mi się, że odrobiliśmy zadanie domowe. Staraliśmy się odpowiednio przygotować do wydarzenia, tak  aby było ono interesujące dla oglądających. Dostaliśmy także sporo pozytywnego feedbacku od widzów – mówi Michał Kosmowski, jeden z organizatorów wydarzenia. – Zainteresowanie było spore. Mieliśmy pomiędzy 60 a 120 oglądających w zależności od części programu. Padło sporo pytań i dostaliśmy wiele wiadomości – dodaje Kosmowski.

Program wydarzenia był podzielony na kilka części z udziałem różnych gości. W tym livestreamie wzięli udział Piotr Hydzik, czy Jacek Tyczyński. To zapewniało bogatą wartość merytoryczną.

Wyszło nieźle

– Co do merytoryki nie mnie to oceniać. Jednak wydaje mi się, że wyszło całkiem nieźle. Starałem się zadawać pytania i kierować konwersację tak, aby amatorzy sportów wytrzymałościowych, do których sam się zaliczam wyciągnęli jak najwięcej wiedzy od naszych gości – przyznaje Kosmowski.

Specyficzny sezon

– Na razie jestem w okresie roztrenowania, więc odpoczywam. To trwa już jakiś czas. Dlatego roztrenowanie powoli się kończy. Natomiast mało trenuję i symbolicznie się ruszam. Ten sezon był wyrwany z kontekstu. Ciężko go porównywać do innych. Czasem pojawiały się zawody albo znikały znienacka. Więc w tym roku dużo modyfikowaliśmy plany, ale też jestem zwolennikiem, aby kalendarz dostosowywać do danej sytuacji. Można mieć przedsezonowe założenia, ale sezon i życie to potem weryfikują – mówił Jacek Tyczyński na livestreamie w rozmowie z Michałem Kosmowskim.

Kolejny livestream

– 18 listopada 2020 planujemy kolejne spotkanie, do którego już zaczynamy się przygotowywać. Niebawem poinformujemy, kto w nim wystąpi. Zrobimy to na łamach TriathlonLife.pl, w mediach społecznościowych oraz na stronie dotsport.pl – zdradza Michał Kosmowski.

Pełny zapis livestreamu dostępny tutaj.

Przemek Schenk
foto: dotsport

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button