TOPWiadomości

Kórnik Triathlon: Najlepsi AG na 1/4IM

Wygrał Maciej Bodnar (2:00:55). Pokonał Łukasza Lisa (2:04:00) i Nikodema Niewiejskiego (2:06:12). Najszybszą kobietą była Alicja Pyszka – Bazan (2:12:23). Podium uzupełniły Magda Ciołczyk (2:26:09) oraz Angelika Kowalska (2:26:52).

Szczegółowe wyniki poszczególnych TOP3 kategorii wiekowych poniżej:

Kategoria K20:

  1. Alicja Pyszka – Bazan / pływanie: 14:14 / T1: 2:04 / rower: 1:11:10 / T2: 1:39 / bieg: 43:14 / finisz: 2:12:23
  2. Zuza Modzelewska / pływanie: 16:13 / T1: 2:16 / rower: 1:20:56 / T2: 1:54 / bieg: 50:40 / finisz: 2:32:02

Kategoria K30:

  1. Magda Ciołczyk / pływanie: 17:01 / T1: 1:51 / rower: 1:11:28 / T2: 1:57 / bieg: 53:50 / finisz: 2:26:09
  2. Angelika Kowalska / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: 1:14:12 / T2: 1:46 / bieg: 51:31 / finisz: 2:26:52
  3. Sylwia Szpocińska / pływanie: 17:23 / T1: 2:52 / rower: 1:26:19 / T2: 1:59 / bieg: 1:01:35 / finisz: 2:50:09

Kategoria K40:

  1. Sabina Bartecka / pływanie: 19:02 / T1: 2:36 / rower: 1:16:41 / T2: 1:53 / bieg: 52:28 / finisz: 2:32:43
  2. Agnieszka Witczak / pływanie: 19:41 / T1: 3:00 / rower: 1:28:18 / T2: 2:00 / bieg: 54:37 / finisz: 2:47:38
  3. Agnieszka Piguła / pływanie: 23:05 / T1: 2:42 / rower: 1:29:11 / T2: 2:29 / bieg: 59:52 / finisz: 2:57:20

Kategoria K50+:

  1. Joanna Drop / pływanie: 17:17 / T1: 2:37 / rower: 1:21:58 / T2: 1:34 / bieg: 1:00:24 / finisz: 2:43:51

Kategoria M20:

  1. Maciej Bodnar / pływanie: 12:35 / T1: 1:39 / rower: 1:02:33 / T2: 1:07 / bieg: 42:59 / finisz: 2:00:55
  2. Nikodem Niewiejski / pływanie: 14:50 / T1: 1:36 / rower: 1:04:36 / T2: 1:15 / bieg: 43:53 / finisz: 2:06:12
  3. Adam Nizio / pływanie: 15:31 / T1: 1:53 / rower: 1:07:50 / T2: 1:07 / bieg: 41:00 / finisz: 2:07:23

Kategoria M30:

  1. Łukasz Lis / pływanie: 12:31 / T1: 1:21 / rower: 1:06:43 / T2: 1:02 / bieg: 42:21 / finisz: 2:04:00
  2. Kamil Duplicki / pływanie: 16:12 / T1: 1:30 / rower: 1:07:37 / T2: 00:53 / bieg: 43:08 / finisz: 2:09:23
  3. Marcin Andrzejewski / pływanie: 16:35 / T1: 2:09 / rower: 1:05:57 / T2: 1:57 / bieg: 44:54 / finisz: 2:11:34

Kategoria M40:

  1. Adam Zięba / pływanie: 16:39 / T1: 1:47 / rower: 1:07:41 / T2: 1:29 / bieg: 41:19 / finisz: 2:08:56
  2. Tomasz Rudnik / pływanie: 18:33 / T1: 1:55 / rower: 1:10:17 / T2: 1:22 / bieg: 44:18 / finisz: 2:16:28
  3. Andrzej Jakubczak / pływanie: 13:51 / T1: 1:57 / rower: 1:10:45 / T2: 1:33 / bieg: 49:28 / finisz: 2:17:36

Kategoria M50:

  1. Janusz Szmidt / pływanie: 17:43 / T1: 2:51 / rower: 1:13:22 / T2: 1:56 / bieg: 46:46 / finisz: 2:22:41
  2. Mirosław Paluch / pływanie: 17:45 / T1: 2:23 / rower: 1:16:00 / T2: 1:38 / bieg: 52:09 / finisz: 2:29:57
  3. Jacek Nogaj / pływanie: 16:39 / T1: 2:30 / rower: 1:19:18 / T2: 2:31 / bieg: 54:51 / finisz: 2:35:51

Kategoria M60+:

  1. Wacław Birecki / pływanie: 20:27 / T1: 2:43 / rower: 1:18:51 / T2: 2:14 / bieg: 1:02:34 / finisz: 2:46:52
  2. Mirosław Łudziński / pływanie: 19:07 / T1: 3:45 / rower: 1:28:46 / T2: 2:29 / bieg: 1:01:58 / finisz: 2:56:08
  3. Bogusław Jasiński / pływanie: 19:48 / T1: 3:09 / rower: 1:35:03 / T2: 2:58 / bieg: 1:07:51 / finisz: 3:08:51

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close