Podcasty

Koniec 1-go sezonu podcastów TriathlonLife.pl

21 odcinków. 26 gości. Ponad 10 000 odsłuchań. Średnio 478 na jeden odcinek. Tak w skrócie można podsumować pierwszy sezon podcastów TriathonLife.pl

Pierwszy podcast nagraliśmy w listopadzie 2019 roku. Piszę, nagraliśmy bo współgospodarzem rozmowy był Sylwester Pięta. Gości było troje: Maciej Swinarski i Marcin Kępka, a także Magdalena Sanocka. Rozmawialiśmy o mistrzostwach świata na Hawajach 2019, drodze do Kony, treningach, przyjaźni, a także miłości. W sumie podcast ten cieszył się prawie największą popularnością – 735 odsłuchań.

Liderka, debiutantka

Więcej w ciągu tych kilku miesięcy uzyskała tylko rozmowa z Alicją Paszką – Bazan, która przygotowywała się do debiutu. Moją rozmowę telefoniczną (pandemia) odsłuchało już ponad 1100 osób. Alicja do triathlonu trafiła z fitness bikini. Kobieta z potencjałem wywołuje spore emocje w środowisku triathlonowym. Debiut ma już za sobą. I to udany. Jak podkreśla z pokorą podchodzi do pierwszych sukcesów i ciężko trenuje.

Popularny Wania trzeci

Na najniższym stopniu podium w pierwszym sezonie uplasowała się rozmowa z Marcinem Wanią Waniewskim, pod tytułem: „Na Hawajach nic nie kosztuje pięć złotych”. Jak łatwo się domyśleć rozmawiamy m.in. o starcie Marcina w Kona, ale nie tylko. Warto wrócić do tej rozmowy bo odsłuchało ją już 680 osób.

Rozmawiałem z mistrzami świata, Europy, Polski

W sumie 26 gości, a wśród nich sportowcy dużego formatu: Jerzy Górski, którego nie trzeba przedstawiać. Marcin Konieczny i Anna Lechowicz, mistrz świata z Hawajów i mistrzyni Europy z Frankfurtu w zawodach spod szyldu IRONMAN. Oczywiście w AG. Jest także rozmowa z Agnieszką Jerzyk, polską mulitmedalistką, Sebastianem Najmowiczem, autorem drugiego co do szybkości polskiego triathlonisty na dystansie długim. Oczywiście jest też rozmowa z tym najszybszym Robertem Wilkowieckim, a także potrójnym mistrzem Polski na dystansie sprinterskim Michałem Oliwą i jego trenerem Jakubem Czają.

To rozmówca jest gwiazdą

Z kim jeszcze? Naprawdę warto zajrzeć na podstronę TriathlonLife.pl poświęconą podcastom. I warto posłuchać. W moich rozmowach to gość jest gwiazdą. I to o nim chcę się dowiedzieć jak najwięcej. Nie przeszkadzam, zadaję pytania i z przyjemnością słucham. Jeśli nie miałeś okazji jeszcze zajrzeć do mojego podcastu zapraszam Cię serdecznie. Będę zaszczycony jeśli posłuchać tego, co przygotowałem z moimi 26 gośćmi.

Na koniec chciałbym dodać, że trwają przygotowania do drugiego sezonu, który wystartuje w październiku. Będzie inny, niż ten pierwszy. Jaki? Jeszcze nie czas na zdradzanie szczegółów. Niech to będzie niespodzianka .

Marcin Dybuk
Foto Dawid Linkowski. A co do samego zdjęcia, to czasami podczas nagrywania podcastów trzeba było “popłynąć” 😉

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X